Home to your next big opportunity


Karjera ir darbo galimybės „Telia“

Ieškote naujo darbo ar įdomių karjeros galimybių? Domina IT, analitikos, inžinerijos, pardavimų, o gal klientų aptarnavimo sritys? Svajojate dirbti su unikaliais projektais, kurti inovatyvius produktus ar paslaugas, kurios būtų aktualios ir Lietuvos, ir tarptautinei rinkai? O gal turite idėjų kaip pagerinti „Telia“ TV platformą ir norėtumėte tapti šios komandos dalimi?

Su „Telia“ – galimybės neribotos. Kviečiame dirbti motyvuotus specialistus, kurie nori būti žingsniu priekyje. Kartu ieškokime sprendimų, įgalinančių žmones, verslus ir visą šalį.

Šiandien mūsų komandą Lietuvoje sudaro daugiau nei 2 tūkst. specialistų, užimančių net 520 unikalių darbo pozicijų. Siūlome jums galimybę, pasitelkiant naujos kartos technologijas, dirbti su aukščiausio lygio vadovais, ilgametę patirtį turinčiais savo sričių profesionalais ir ambicingais naujokais.

Mūsų prioritetas – aukšta vidinė įmonės kultūra, todėl nuolat investuojame į darbuotojų augimą ir tobulėjimą, emocinę sveikatą, finansinę ateitį, darbo aplinkos gerinimą.

Prisijunkite prie tarptautinės komandos su daugiau nei 20 000 kolegų Skandinavijos ir Baltijos šalyse. Atraskite savo kelią „Telia“ galimybių namuose.
 


Ar jau žinote kuo dirbsite ateityje?

Kviečiame keliauti drauge su „Telia“. Pirmiausiai, vienoje iš šių darbo sričių, atraskite sau tinkančią poziciją.

Ieškome Klientų aptarnavimo specialistų telefonu

Net 80% mūsų vadovų savo karjerą pradėjo skambučių centro konsultanto pozicijoje. Sužinok ką veikia skambučių centro komanda ir kokių įgūdžių čia gali išmokti.Susipažink su „Telia“ TV technologijų komanda

Tapęs šios komandos dalimi turėsi galimybę dirbti su didžiausia TV platforma Lietuvoje arba prisidėti prie Skandinavijos rinkos „Telia“ TV vystymo.