Karjera @ „Telia“
Karjera @ „Telia“
Jei esi pasiruošęs su mumis leistis į galimybių ir atradimų kupiną kelionę, nuversti kalnus technologijų pasaulyje bei įgyvendinti savo svajonę padaryti pasaulį tobulesnį, tuomet „Telia“ yra ta vieta, kurioje tu nori būti.
Darbo ir praktikos pasiūlymai

Esi talentingas savo srities #profesionalas? Gali neabejoti, jog dirbant „Telia“ tavo #žinios bei patirtis pravers įveikiant neeilinius #iššūkius. Darbas telekomunikacijų srityje yra neįtikėtinai #dinamiškas ir tai veža tuos, kurie drįsta #rizikuoti, nori įveikti save, siekia #tobulėti, svajoja įgyvendinti savo idėjas, o #inovacijos yra neatsiejama jų kasdienybės dalis.

 

Dirbant su „Telia“ mus #įkvepia  #technologijos ir iššūkiai išspręsti sudėtingus uždavinius #paprastai. Jei trokšti tobulėti ir nuolat būti technologijų priekyje, tuomet „Telia“ tau siūlo visiškai naujas galimybes. Čia taip pat rasi išskirtinę komandą savo srities #profesionalų, kurie tau padės #augti. Dirbdamas „Telia“ turėsi pavydėtiną #laisvę savo idėjas paversti tikrove.
 
Jei esi pasiruošęs su mumis leistis į galimybių ir #atradimų kupiną kelionę, nuversti kalnus technologijų pasaulyje bei #įgyvendinti savo svajonę padaryti pasaulį tobulesnį, tuomet „Telia“ yra ta vieta, kurioje tu nori #būti.
Mūsų vertybės yra kompasas, kuriuo vadovaujamės dirbdami
Išdrįstame kurti naujoves, pirmauti ir būti atviri
Rūpinamės savo klientais, vienas kitu ir mūsų pasauliu
Paprastiname įgyvendinimą, komandinį darbą ir savo veiklą
Kryptis, kurios laikomės bendraudami
Kryptis, kurios laikomės bendraudami

Praktika @ „Telia“

 
Prisijunk praktikai su Telia ir įgauk profesinio #pasitikėjimo savimi, patirk naujų #iššūkių, susipažink su Telia #kultūra, pamatyk kaip dirba tikri savo srities profesionalai, įkvėpk kitus savo super #idėjomis, pajusk tikrą #komandos palaikymą, būk drąsus ir dalinkis savo žiniomis ir vos atvykęs pas mus, palik atvirą savo bagažą naujoms #žinioms!
 
Jei tai yra būtent tai, ko Tu tikiesi iš praktikos, mes laukiame tavo CV praktika@telia.lt.
 
Visus šiuo metu turimus praktikos pasiūlymus gali rasti ir mūsų karjeros skiltyje
Visi darbo ir praktikos pasiūlymai
Visi darbo ir praktikos pasiūlymai
Prisijunk prie mūsų