Join us & let's make better things happen


Karjera ir darbo galimybės „Telia“

Ieškai naujo darbo ar įdomių karjeros galimybių? Domina IT, analitikos,pardavimų, tinklo inžinerijos, o gal klientų aptarnavimo sritys? Svajoji dirbti su išskirtiniais projektais, kurti inovatyvius produktus ar paslaugas, kurios būtų svarbios ir Lietuvos, ir tarptautinei rinkai? O gal turi idėjų kaip pagerinti „Telia Play“ platformą ir norėtum tapti šios komandos dalimi?

Su „Telia“ – karjeros galimybės neribotos, o karjeros kelionė – itin įdomi. Kodėl? Nes tik čia rasi pačių įdomiausių projektų – nuo 5G įvedimo, „Telia Play“ platformos programavimo ar originalaus turinio kūrimo, darbo su didžiausiais Lietuvos verslais iki valstybinės Debesijos infrastruktūros sukūrimo, e. komercijos personalizacijos projektų ir pagalbos mūsų klientams.

Dabarties ir ateities paslaugas kurkime kartu

Šiandien mūsų komandą Lietuvoje sudaro beveik 3 tūkst. specialistų, užimančių net 520 unikalių darbo pozicijų. Kasdien įsitikiname – kompetencijų, komandų ir užduočių įvairovė kuria įspūdingus rezultatus.

Siūlome tau galimybę ne tik dirbti su aukščiausio lygio vadovais ar ilgametę patirtį turinčiais savo sričių profesionalais, o ir kurti Lietuvos gerovę kartu. Infrastruktūros projektai, telekomunikacijų inovacijos, tvarūs ateities sprendimai – daugybė sričių atviros tavo idėjoms, žinioms ir ambicijoms. Sakome drąsiai – Lietuvos skaitmeninė ateitis gali būti tavo rankose, o novatoriškos idėjos peržengti ir šalies ribas.


Kuri darbo sritis tave labiausiai domina?

Prisijunk prie įkvepiančios tarptautinės komandos su daugiau nei 20 000 kolegų Skandinavijos ir Baltijos šalyse. Prisidėk prie svarbiausių telekomunikacijų projektų, augink kompetencijas ir semkis žinių žengdamas į naują etapą su „Telia“. Visų darbo pasiūlymų ieškok čia

Tapk „Telia“ klientų konsultantu

Patinka bendrauti su žmonėmis, domiesi technologijomis ir ieškai įdomaus darbo su neribotom karjeros galimybėm? Mes siūlome visą spektrą pozicijų, kurios bus sėkmingos karjeros tramplynu ir padės auginti tavo turimas kompetencijas klientų aptarnavimo srityje.
Susipažink su „Telia Play“ technologijų komanda

Tapęs šios komandos dalimi turėsi galimybę dirbti su didžiausia TV turinio platforma Lietuvoje arba prisidėti prie Skandinavijos rinkos „Telia Play“ vystymo.


Džiaugiamės, kad mūsų darbai buvo pastebėti ir įvertinti.