Privatumas

 

 

Mūsų požiūris

„Telia“ itin svarbus mūsų klientų bei visų suinteresuotų šalių pasitikėjimas. Norime, jog su mumis pasidalinę asmens duomenimis, jaustumėtės užtikrinti, jog jūsų duomenimis rūpinamės ir juos tvarkome laikydamiesi aukščiausių standartų.

Nuo pat 2016-ųjų, kai buvo patvirtintas Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR), „Telia“ atsakingai vykdė BDAR įgyvendinimo programą visose „Telia“ grupės įmonėse. Kadangi daugelis BDAR principų remiasi jau anksčiau galiojusiu asmens duomenų apsaugos reguliavimu, galime pasikliauti savo sukaupta patirtimi bei gerosiomis praktikomis, siekdami užtikrinti nuoseklų naujųjų BDAR taisyklių laikymąsi.

„Telia“ atsakingai padės visiems klientams, darbuotojams ir kitiems asmenims, kurių asmens duomenis tvarko, norintiems pasinaudoti savo, kaip duomenų subjekto, teisėmis, kaip tai numato nauji asmens duomenų apsaugos reikalavimai.

Jei jums kyla klausimų, turite pasiūlymų, ar norite sužinoti daugiau apie tai, kaip „Telia“ tvarko jūsų asmens duomenis, galite kreiptis į „Telia“ duomenų apsaugos pareigūną (DAP).