TELIA1 – paslaugos kartu apsimoka

Šviesolaidis internetas - 500Mb/s už 13.90Eur/mėn.

Su daugiau naudų jums

Gaukite Telia1 naudų ir jūs

Nurodykite savo kontaktus ir mes susisieksime su jumis per 2 d.d.

Gauti pasiūlymą
  
 

 
 

Išsirinkite iki 12 mėn. nemokamą turinio prenumeratą

Išsirinkite TV turinio prenumeratą arba jūsų mėgstamų kanalų rinkinį ir visada turėkite, ką žiūrėti.

Serialų ir filmų niekada nepritrūksite pasirinkę HBO ar Go3, o su „Mano Premium“ norimų 8 papildomų kanalų rinkinį susidėliosite patys.

Jei labiausiai domitės žiniomis – rinkitės Žinių kanalų rinkinį. Toks pats pasiūlymas laukia ir Pramogų, Kino, Laisvalaikio ar Pažintinio turinio mėgėjų.

Gaukite daugiau greičio ir daugiau gigabaitų

Mokykitės, pramogaukite, naršykite, bendraukite – be trikdžių ir ribų, nes net 2 kartus pagreitinsime jūsų namų internetą.

Be to, su „Telia1“ gausite net 2 kartus daugiau mobiliųjų duomenų, net 5 papildomiems abonentiniams numeriams. Galioja ir jūsų nešiojamam internetui!

 

 

Dažniausiai užduodami klausimai

TELIA1 yra bendras mobilių ir namų paslaugų pasiūlymas, kuriuo norime užtikrinti, jog turėti kartu būtų ne tik paprasta, bet ir apsimokėtų. TELIA1 vertėmis gali pasinaudoti visi „Telia“ klientai, besinaudojantys ir mobiliojo ryšio paslaugomis (mobiliuoju ryšiu ir / arba nešiojamu internetu), ir namų paslaugomis (internetu ir / arba televizija).

Priklausomai nuo kliento turimų paslaugų planų, su TELIA1 jis gauna du kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų (gigabaitų), taip pat mokėdamas įprastą kainą gali naudotis du kartus spartesniu internetu. Užsisakiusieji išmaniąją televiziją iki 12 mėn. nemokamai gali žiūrėti HBO serialus ir filmus.

Jei jau esate „Telia“ klientas bei naudojatės ir namų, ir mobiliojo ryšio paslaugomis, jums tereikia atnaujinti ar pratęsti esamas sutartis. Tai padaryti galite užsukę į bet kurį „Telia" saloną.
Taip, galite. Tokiu atveju abi sutartis jums reiktų perrašyti vieno asmens – jūsų arba jūsų sutuoktinio/partnerio – vardu.
Taip, galite, papildomai įsigiję ir „Telia“ mobiliojo ryšio arba nešiojamo interneto paslaugą.

Taip, galite. TELIA1 vertes gausite papildomai įsigiję „Telia“ namų internetą arba televiziją ir atnaujinę turimą mobiliojo ryšio sutartį. Du kartus daugiau mobiliojo ryšio duomenų galite gauti už įprastą planų „MOBILUS“ kainą. Jeigu papildomai pasirinksite namų internetą, galėsite naudotis du kartus didesne jo sparta negu įprastai. Jeigu užsisakysite televizjią, jums priklausys nemokama HBO paslauga (iki 12 mėn.).