Atsijungti
Internetas, atitinkantis jūsų poreikius
Internetas, atitinkantis jūsų poreikius
Neribotas, greitas ir stabilus interneto ryšys
„Telia“ nuolat kuria naujas technologijas, kurios užtikrina greitą ir patikimą interneto ryšį visoje Lietuvoje. Siūlome įvairius namų interneto planus, kurie leidžia pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą.
Gaukite pasiūlymą
  N<span style=uo 19.90 €/mėn. ">
Nuo 19.90 €/mėn.
Kai reikia neribotos laisvės! Gyvai žiūrėkite HD transliacijas bei įgaukite pranašumą žaisdami kompiuterinius žaidimus
  N<span style=uo 13.90 €/mėn. ">
Nuo 13.90 €/mėn.
Interneto greičio užteks net ir jungiantis keliais įrenginiais vienu metu
  N<span style=uo 9.90 €/mėn. ">
Nuo 9.90 €/mėn.
Greitas, stabilus ir neribotas internetas tinkantis tiek darbui, tiek laisvalaikiui ir pramogoms
N<span style=uo 9.00 €/mėn. ">
Nuo 9.00 €/mėn.
Ekonomiškas interneto sprendimas, kasdieniam naršymui internete

KOKS GERIAUSIAS PASIŪLYMAS MANO NAMAMS?

Šis patikrinimas preliminariai nustatys, ar paslauga veikia jūsų nurodytu adresu. Pasitikslinti informaciją galite telefonu 1817.

   Šio adreso rasti nepavyko.

   Adresą pradėkite vesti nuo gatvės arba gyvenvietės pavadinimo. Jei vis tiek nerandate savo adreso, kreipkitės į  „Pagalba gyvai“.

   Šviesolaidinis internetas

   Šviesolaidinis internetas – pažangiausia namų interneto technologija, leidžianti naudotis net iki 1Gb/s interneto sparta. Duomenys perduodami optiniais laidais, o tai užtikrina patikimą ir stabilų ryšį net siunčiant dideles duomenų apimtis arba jungiant prie interneto kelis kompiuterius ar kitus išmaniuosius įrenginius.

   Šviesolaidinio interneto planai pritaikyti kiekvieno poreikiams. Galite rinktis planus, suteikiančius interneto spartą iki 100 Mb/s, 300 Mb/s ar net iki 1 Gb/s. Plačiau

   Plačiajuostis ir hibridinio tipo internetas

   Plačiajuosčio ir hibridinio tipo interneto sprendimus rekomenduojame vietovėse, kuriose nėra galimybių naudotis šviesolaidiniu internetu.

   „Telia“ plačiajuosčio interneto tinklas užima didelę Lietuvos teritorijos dalį ir pasiekia net atokiau esančius miesteliu ar gyvenvietes. Plačiajuosčio interneto spartos pakanka patogiai naršyti internete, klausyti muzikai ar peržiūrinėti vaizdo įrašams.

   Naujos kartos hibridinio tipo internetas suteikia galimybę plačiajuostį internetą papildyti mobiliaisiais 4G duomenimis. Šis sprendimas leidžia pasiekti iki 100 Mb/s greitį ir suteikia papildomas galimybes naudotis išmaniąja „Telia“ televizija. Plačiau

   4G mobilus internetas

   4G internetas – tai naujos kartos mobiliojo ryšio technologija, leidžianti naudoti mobilųjį 4G ryšį internetui jūsų namuose. Plačiau apie 4G ryšį.

   „Telia“ 4G tinklas yra greičiausias Lietuvoje – jis užtikrina net iki 120 Mb/s interneto spartą. Be to, jis ir plačiausias – jį pasiekia net iki 99 proc. Lietuvos gyventojų, todėl 4G internetą namams galima įsirengti praktiškai bet kuriame šalies kampelyje. Plačiau

   Internetas + televizija

   „Telia“ internetas ir televizija – tai specialūs „Telia“ namų interneto ir išmaniosios „Telia“ televizijos planai. Pirkdami paslaugas kartu, už mažesnę kainą gaunate daugiau papildomų privalumų, nei pirkdami kiekvieną paslaugą atskirai.

   Mėgaukitės ne tik sparčiu internetu, bet ir žiūrėkite populiariausius TV kanalus ir naujausius filmus ar serialus – viskas pagal jūsų pomėgius ir poreikius. Plačiau

   „WI-FI MIESTE“ – NERIBOTAS „TELIA“ INTERNETAS VIEŠOSE VIETOSE
   „WI-FI MIESTE“ – NERIBOTAS „TELIA“ INTERNETAS VIEŠOSE VIETOSE
   Neribotas interneto ryšys populiariausiose vietose.
   3000 taškų visoje Lietuvoje. Interneto sparta – iki 10 Mb/s, o kai kuriose vietose – net iki 70 Mb/s. Paprasta ir patogu naudoti.
   Plačiau
   Interneto.tv
   Interneto.tv
   Interneto televizija, veikianti visur, kur yra interneto ryšys.
   Daugiau nei 30 TV kanalų transliacijos. Nemokami 3 dienų TV įrašai. Patogi TV programa.
   Plačiau