Atsijungti

VISADA Internetas


Greitas, patikimas ir neribotas


Nesvarbu kur gyvenate – jums turime geriausią sprendimą – nuo mobiliojo iki šviesolaidinio ir net hibridinio.

Užsisakykite nuo 7,90 €/mėn.

N<span style=uo 7.90 €/mėn. ">
Nuo 7.90 €/mėn.
Greičiausias 4G mobilusis namų internetas Lietuvoje. Naudokitės namuose ar pasiimkite su savimi keliaudami.
  N<span style=uo 9.90 €/mėn. ">
Nuo 9.90 €/mėn.
Greitas, stabilus ir neribotas internetas tinkantis tiek darbui, tiek laisvalaikiui ir pramogoms
  N<span style=uo 13.90 €/mėn. ">
Nuo 13.90 €/mėn.
Interneto greičio užteks net ir jungiantis keliais įrenginiais vienu metu
  N<span style=uo 19.90 €/mėn. ">
Nuo 19.90 €/mėn.
Kai reikia neribotos laisvės! Gyvai žiūrėkite HD transliacijas bei įgaukite pranašumą žaisdami kompiuterinius žaidimus

KOKS GERIAUSIAS PASIŪLYMAS MANO NAMAMS?

Šis patikrinimas preliminariai nustatys, ar paslauga veikia jūsų nurodytu adresu. Pasitikslinti informaciją galite telefonu 1817.

   Šio adreso rasti nepavyko.

   Adresą pradėkite vesti nuo gatvės arba gyvenvietės pavadinimo. Jei vis tiek nerandate savo adreso, kreipkitės į  „Pagalba gyvai“.

   Šviesolaidinis internetas

   Šviesolaidinis internetas – pažangiausia namų interneto technologija, leidžianti naudotis net iki 1Gb/s interneto sparta. Duomenys perduodami optiniais laidais, o tai užtikrina patikimą ir stabilų ryšį net siunčiant dideles duomenų apimtis arba jungiant prie interneto kelis kompiuterius ar kitus išmaniuosius įrenginius. 

   „Telia“ klientams siūlo plačiausią šviesolaidinio interneto tinklą Lietuvoje. Jau šiandien „Telia“ šviesolaidiniu internetu gali naudotis daugiau nei 40% Lietuvos namų ūkių, o taip pat nuolatos plečiame tinklą, kad šviesolaidiniu internetu ir išmaniąja televizija galėtų naudotis kuo daugiau Lietuvos gyventojų.

   Šviesolaidinio interneto planai pritaikyti kiekvieno poreikiams. Galite rinktis planus, suteikiančius interneto spartą iki 100 Mb/s, 300 Mb/s ar net iki 1 Gb/s. Plačiau

    

   Plačiajuostis  internetas

   Plačiajuosčio interneto paslaugas rekomenduojame vietovėse, kuriose dar nėra galimybių naudotis šviesolaidiniu internetu. „Telia“ plačiajuosčio interneto tinklas užima didelę Lietuvos teritorijos dalį ir pasiekia net atokiau esančius miestelius ar gyvenvietes.

   Sparčiai atnaujiname plačiajuosčio interneto tinklą, pakeisdami jį naujos kartos plačiajuosčio interneto VDSL ir S-VDSL technologijomis. Iki 2019 m. naujos kartos „Telia“ plačiajuostis internetas bus pasiekamas net 70 tūkst. Lietuvos gyventojų ir leis pasiekti net iki 250 Mb/s interneto spartą. Sužinokite, ar jūsų namuose jau atsirado galimybė naudotis „Telia“ naujos kartos plačiajuosčiu internetu. Plačiau

    

   Hibridinio tipo internetas

   „Telia“ hibridinio tipo internetas – unikalus interneto sprendimas tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje. Hibridinio tipo internetas suteikia galimybę plačiajuostį internetą papildyti mobiliaisiais 4G duomenimis. Tai leidžia pasiekti iki 100 Mb/s duomenų parsiuntimo spartą, ryšiui suteikia daugiau stabilumo ir suteikia papildomas galimybes naudotis išmaniąja „Telia“ televizija. Šį sprendimą rekomenduojame klientams, kurie dar neturi galimybių naudotis „Telia“ šviesolaidiniu ar naujos kartos plačiajuosčiu internetu. 

    

   4G mobilus internetas

   4G internetas – tai naujos kartos mobiliojo ryšio technologija, leidžianti naudoti mobilųjį 4G ryšį internetui jūsų namuose. Plačiau apie 4G ryšį.

   Lietuvos Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimus, „Telia“ 4G tinklas yra greičiausias Lietuvoje – jis užtikrina net iki 300 MB/s duomenų parsiuntimo greitį. Tinklo padengiamumas siekia net iki 99 proc. Lietuvos gyventojų, todėl 4G internetu namams galima naudotis praktiškai bet kuriame šalies kampelyje. Naudotis 4G mobiliuoju namų internetu itin patogu. Internetu naudokitės namuose, o taip pat pasiimkite jį kartu su savimi keliaudami, atostogaudami sodyboje ar pramogaudami. Plačiau 

    

   Internetas + televizija

   „Telia“ internetas ir televizija – tai specialūs „Telia“ namų interneto ir išmaniosios „Telia“ televizijos planai. Pirkdami paslaugas kartu, už mažesnę kainą gaunate daugiau papildomų privalumų, nei pirkdami kiekvieną paslaugą atskirai.

   Mėgaukitės ne tik sparčiu internetu, bet ir žiūrėkite populiariausius TV kanalus ir naujausius filmus ar serialus – viskas pagal jūsų pomėgius ir poreikius. Plačiau