Telia ID
Atsijungti

VISADA 1NTERNETAS!


Greitas, patikimas ir neribotas

Nesvarbu kur gyvenate – jums turime geriausią sprendimą – nuo mobiliojo iki šviesolaidinio ir net hibridinio.

Užsisakykite nuo 7,90 €/mėn.

„TELIA“ INTERNETAS NAMAMS:

Greitas
Patikimas
Neribotas
Su TELIA1 - labiau apsimoka

Greitas

Su „Telia“ internetu namams galite pasiekti net iki 1 Gb/s greitį – žiūrėti aukščiausios kokybės vaizdo įrašus, turėti pranašumų žaidžiant kompiuterinius žaidimus, mėgautis nepertraukiamais vaizdo pokalbiais su artimaisiais ir bičiuliais.

Mes nuolat investuojame į technologijas, kad galėtume jums užtikrinti greičiausią ir geriausią interneto sprendimą.

Neapsisprendžiate, kokio interneto greičio jums reikia? „Telia“ konsultantai padės išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį planą.

Patikimas

Pasirinkę „Telia“, gausite ne tik spartų ir patikimą internetą.

Mes pasirūpinsime, kad jūsų internetas veiktų kokybiškai ir patikimai mat ryšio kokybę nuolatos prižiūri profesionalūs „Telia“ darbuotojai.

24 valandas per parą esame pasiruošę atsakyti į visus jums rūpimus klausimus ir padėti išspręsti bet kurią kilusią problemą.

Neribotas

Nevaržykite savęs ir internetu naudokitės taip, kaip norite jūs!

Ar naršysite socialiniuose tinkluose, parsisiųsite failus, žiūrėsite filmus, televiziją, žaisite kompiuterinius žaidimus, o gal rinksitės vaizdo skambutį – naudokitės juo pagal poreikius.

Su TELIA1 - labiau apsimoka

Turėti namų ir mobilias paslaugas iš vienų rankų ir apsimoka. Jei turite „Telia“ mobilųjį ryšį, įsigiję „Telia“ namų internetą gausite daugiau:
 
 • 3 X daugiau mobiliųjų duomenų (GB) telefone bei
 • 3 X greitesnį šviesolaidinį internetą.
Papildomai įsigijus ir televizija galėsite net iki metų HBO žiūrėti nemokamai.
 
Paslaugos kartu - apsimoka!

KOKS INTERNETO PLANAS GERIAUSIAS MANO NAMAMS?

Įveskite adresą ir sužinosite geriausius pasiūlymus jūsų namams.

   Šio adreso rasti nepavyko.

   Adresą pradėkite vesti nuo gatvės arba gyvenvietės pavadinimo. Jei vis tiek nerandate savo adreso, kreipkitės į  „Pagalba gyvai“.

   AUKŠČIAUSIOS KLASĖS INTERNETAS NAMAMS

   Mes sukūrėme greito, stabilaus ir neriboto šviesolaidinio interneto tinklą, todėl jūs galite be trikdžių stebėti aukščiausios raiškos vaizdo įrašus ir tiesiogines transliacijas, įgausite pranašumą žaisdami kompiuterinius žaidimus.
   Pasieksite net iki 1 Gb/s interneto greitį
   Prisijunkite ir jūs prie populiariausio interneto tinklo Lietuvoje.

   VISADA TURIME SPRENDIMĄ JŪSŲ NAMAMS

   Gyvenate ten, kur dar nepasiekia šviesolaidinis internetas? Greitis ir sparta jums prieinama ir čia:
   - atnaujintas naujos kartos plačiajuosčio interneto tinklas leidžia pasiekti net iki 250 Mb/s interneto spartą;
   - hibridinio tipo internetas – plačiajuostis internetas papildytas 4G mobiliaisiais duomenimis;
   - greičiausias Lietuvoje 4G mobiliojo interneto tinklas.

   KELIONĖMS, ATOSTOGOMS IR LAISVALAIKIUI

   Pasiimkite internetą su savimi

   Su Telia 4G internetu internetas keliaus su jumis. Ypač patogu, nes tereiks įjungti maršrutizatorių.

   Kam rinktis kitą, jei gali rinktis geriausią?
   Juk „Telia“ 4G mobilusis internetas ne tik dengia iki 99% šalies teritorijos, bet ir yra greičiausias Lietuvoje.

   Telia televizija


   Išmanioji TELIA televizija yra populiariausia Lietuvoje.
   Kartu su TELIA namų internetu pasirinkite ją.

   Jūs galėsite atsukti mėgstamą filmą, stabdyti ar iš naujo peržiūrėti mylimiausias laidas tada, kai tam patogiausias laikas.

   Mėgaukitės populiariais kanalais, HD kokybe bei naujausiais filmais ir serialais videonuomoje.

   jums priklauso
   3x greitesnis internetas


   Naudojatės „Telia“ mobiliuoju ryšiu?


   Išskirtinis pasiūlymas turintiems „Telia“ internetą ir
   mobilųjį ryšį kartu.

    Norite geriausio pasiūlymo jums?

   Palikite savo kontaktus ir su jumis susisieksime netrukus

   Šviesolaidinis internetas

   Šviesolaidinis internetas – pažangiausia namų interneto technologija, leidžianti naudotis net iki 1Gb/s interneto sparta. Duomenys perduodami optiniais laidais, o tai užtikrina patikimą ir stabilų ryšį net siunčiant dideles duomenų apimtis arba jungiant prie interneto kelis kompiuterius ar kitus išmaniuosius įrenginius. 

   „Telia“ klientams siūlo plačiausią šviesolaidinio interneto tinklą Lietuvoje. Jau šiandien „Telia“ šviesolaidiniu internetu gali naudotis daugiau nei 40% Lietuvos namų ūkių, o taip pat nuolatos plečiame tinklą, kad šviesolaidiniu internetu ir išmaniąja televizija galėtų naudotis kuo daugiau Lietuvos gyventojų.

   Šviesolaidinio interneto planai pritaikyti kiekvieno poreikiams. Galite rinktis planus, suteikiančius interneto spartą iki 100 Mb/s, 300 Mb/s ar net iki 1 Gb/s. Plačiau

    

   Plačiajuostis  internetas

   Plačiajuosčio interneto paslaugas rekomenduojame vietovėse, kuriose dar nėra galimybių naudotis šviesolaidiniu internetu. „Telia“ plačiajuosčio interneto tinklas užima didelę Lietuvos teritorijos dalį ir pasiekia net atokiau esančius miestelius ar gyvenvietes.

   Sparčiai atnaujiname plačiajuosčio interneto tinklą, pakeisdami jį naujos kartos plačiajuosčio interneto VDSL ir S-VDSL technologijomis. Iki 2019 m. naujos kartos „Telia“ plačiajuostis internetas bus pasiekamas net 70 tūkst. Lietuvos gyventojų ir leis pasiekti net iki 250 Mb/s interneto spartą. Sužinokite, ar jūsų namuose jau atsirado galimybė naudotis „Telia“ naujos kartos plačiajuosčiu internetu. Plačiau

    

   Hibridinio tipo internetas

   „Telia“ hibridinio tipo internetas – unikalus interneto sprendimas tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje. Hibridinio tipo internetas suteikia galimybę plačiajuostį internetą papildyti mobiliaisiais 4G duomenimis. Tai leidžia pasiekti iki 100 Mb/s duomenų parsiuntimo spartą, ryšiui suteikia daugiau stabilumo ir suteikia papildomas galimybes naudotis išmaniąja „Telia“ televizija. Šį sprendimą rekomenduojame klientams, kurie dar neturi galimybių naudotis „Telia“ šviesolaidiniu ar naujos kartos plačiajuosčiu internetu. 

    

   4G mobilus internetas

   4G internetas – tai naujos kartos mobiliojo ryšio technologija, leidžianti naudoti mobilųjį 4G ryšį internetui jūsų namuose. Plačiau apie 4G ryšį.

   Lietuvos Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimus, „Telia“ 4G tinklas yra greičiausias Lietuvoje – jis užtikrina net iki 300 MB/s duomenų parsiuntimo greitį. Tinklo padengiamumas siekia net iki 99 proc. Lietuvos gyventojų, todėl 4G internetu namams galima naudotis praktiškai bet kuriame šalies kampelyje. Naudotis 4G mobiliuoju namų internetu itin patogu. Internetu naudokitės namuose, o taip pat pasiimkite jį kartu su savimi keliaudami, atostogaudami sodyboje ar pramogaudami. Plačiau 

    

   Internetas + televizija

   „Telia“ internetas ir televizija – tai specialūs „Telia“ namų interneto ir išmaniosios „Telia“ televizijos planai. Pirkdami paslaugas kartu, už mažesnę kainą gaunate daugiau papildomų privalumų, nei pirkdami kiekvieną paslaugą atskirai.

   Mėgaukitės ne tik sparčiu internetu, bet ir žiūrėkite populiariausius TV kanalus ir naujausius filmus ar serialus – viskas pagal jūsų pomėgius ir poreikius. Plačiau

   Įveskite adresą ir sužinosite geriausius pasiūlymus jūsų namams. Taip pat pasiūlymą gauti galite pokalbiu internetu