Telia ID
Atsijungti

Įsigykite internetą namams


ir gaukite nešiojamą 4G internetą
dovanų


Užsisakykite TELIA namų internetą ir naudokitės 10 GB nešiojamo 4G interneto planu net 6 mėn. nemokamai

Sužinokite, kokie interneto planai galimi jūsų adresu

Įveskite adresą ir sužinosite geriausius pasiūlymus jūsų namams.

   Šio adreso rasti nepavyko.

   Adresą pradėkite vesti nuo gatvės arba gyvenvietės pavadinimo. Jei vis tiek nerandate savo adreso, kreipkitės į  „Pagalba gyvai“.

   Greitas
   Stabilus
   Neribotas
   Apsimoka su TELIA1

   Greitas

   Žiūrėsite aukščiausios raiškos filmus, žaisite sudėtingiausios grafikos žaidimus, bendrausite vaizdo pokalbiuose – visa tai su net 1 Gb/s greitį pasiekiančiu „Telia“ internetu namams.

   Neapsisprendžiate, kokio greičio reikia jums? Pasiūlysime labiausiai jūsų poreikius atitinkantį planą.

    

   Stabilus

   Prijungsite tiek įrenginių, kiek reikia jūsų namams, ir nesijaudinsite nei dėl greičio, nei dėl kokybės.

   Neribotas

   Nevaržykite savęs ir internetu naudokitės taip, kaip norite jūs!

   Ar naršysite socialiniuose tinkluose, parsisiųsite failus, žiūrėsite filmus, televiziją, žaisite kompiuterinius žaidimus, o gal rinksitės vaizdo skambutį – naudokitės juo pagal poreikius.

   Apsimoka su TELIA1

   Įsigiję ir „Telia“ internetą namams, ir „Telia“ mobilųjį ryšį gausite daugiau: 
   3 X greitesnį šviesolaidinį internetą bei
   3 X daugiau mobiliųjų duomenų (GB) telefone.
   Norite ir išmaniosios „Telia TV“? Įsigiję ir ją, net iki 12 mėn. nemokamai žiūrėsite HBO. 
   Paslaugos kartu apsimoka.
    

   TELIA internetas namams - aukščiausios klasės internetas

   Nuolat investuojame į technologijas, ir jūs tai pajusite. Mūsų šviesolaidinis internetas namams yra greitas ir stabilus, tad juo džiaugsitės be jokių trikdžių.

   Telia profesionalų komanda, prižiūrinti ryšio kokybę ir 24 val. pasiruošusi išspręsti bet kurią jums kilusią problemą, – geriausia interneto garantija.

   Naudokitės internetu – kad ir kur gyvenate 

   Gyvenate ten, kur dar nepasiekia šviesolaidinis internetas? Turime sprendimą ir jūsų namams: 

   • atnaujintą naujos kartos plačiajuostį interneto tinklą, leidžiantį pasiekti iki 250 Mb/s spartą;
   • hibridinio tipo internetą – plačiajuostį internetą, papildytą 4G mobiliaisiais duomenimis;
   • greičiausią visoje Lietuvoje ir didžiausios aprėpties, dengiantį net 99 proc. Lietuvos, 4G mobilųjį internetą.

    

    

   Šviesolaidinis internetas

   Šviesolaidinis internetas – pažangiausia namų interneto technologija, leidžianti naudotis net iki 1Gb/s interneto sparta. Duomenys perduodami optiniais laidais, o tai užtikrina patikimą ir stabilų ryšį net siunčiant dideles duomenų apimtis arba jungiant prie interneto kelis kompiuterius ar kitus išmaniuosius įrenginius. 

   „Telia“ klientams siūlo plačiausią šviesolaidinio interneto tinklą Lietuvoje. Jau šiandien „Telia“ šviesolaidiniu internetu gali naudotis daugiau nei 40% Lietuvos namų ūkių, o taip pat nuolatos plečiame tinklą, kad šviesolaidiniu internetu ir išmaniąja televizija galėtų naudotis kuo daugiau Lietuvos gyventojų.

   Šviesolaidinio interneto planai pritaikyti kiekvieno poreikiams. Galite rinktis planus, suteikiančius interneto spartą iki 100 Mb/s, 300 Mb/s ar net iki 1 Gb/s. Plačiau

    

   Plačiajuostis  internetas

   Plačiajuosčio interneto paslaugas rekomenduojame vietovėse, kuriose dar nėra galimybių naudotis šviesolaidiniu internetu. „Telia“ plačiajuosčio interneto tinklas užima didelę Lietuvos teritorijos dalį ir pasiekia net atokiau esančius miestelius ar gyvenvietes.

   Sparčiai atnaujiname plačiajuosčio interneto tinklą, pakeisdami jį naujos kartos plačiajuosčio interneto VDSL ir S-VDSL technologijomis. Iki 2019 m. naujos kartos „Telia“ plačiajuostis internetas bus pasiekamas net 70 tūkst. Lietuvos gyventojų ir leis pasiekti net iki 250 Mb/s interneto spartą. Sužinokite, ar jūsų namuose jau atsirado galimybė naudotis „Telia“ naujos kartos plačiajuosčiu internetu. Plačiau

    

   Hibridinio tipo internetas

   „Telia“ hibridinio tipo internetas – unikalus interneto sprendimas tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje. Hibridinio tipo internetas suteikia galimybę plačiajuostį internetą papildyti mobiliaisiais 4G duomenimis. Tai leidžia pasiekti iki 100 Mb/s duomenų parsiuntimo spartą, ryšiui suteikia daugiau stabilumo ir suteikia papildomas galimybes naudotis išmaniąja „Telia“ televizija. Šį sprendimą rekomenduojame klientams, kurie dar neturi galimybių naudotis „Telia“ šviesolaidiniu ar naujos kartos plačiajuosčiu internetu. 

    

   Nešiojamas 4G internetas

   4G internetas – tai naujos kartos mobiliojo ryšio technologija, leidžianti naudoti mobilųjį 4G ryšį internetui jūsų namuose. Plačiau apie 4G ryšį.

   Lietuvos Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimus, „Telia“ 4G tinklas yra greičiausias Lietuvoje – jis užtikrina net iki 300 MB/s duomenų parsiuntimo greitį. Tinklo padengiamumas siekia net iki 99 proc. Lietuvos gyventojų, todėl 4G internetu namams galima naudotis praktiškai bet kuriame šalies kampelyje. Naudotis 4G mobiliuoju namų internetu itin patogu. Internetu naudokitės namuose, o taip pat pasiimkite jį kartu su savimi keliaudami, atostogaudami sodyboje ar pramogaudami. Plačiau 

    

   Internetas + televizija

   „Telia“ internetas ir televizija – tai specialūs „Telia“ namų interneto ir išmaniosios „Telia“ televizijos planai. Pirkdami paslaugas kartu, už mažesnę kainą gaunate daugiau papildomų privalumų, nei pirkdami kiekvieną paslaugą atskirai.

   Mėgaukitės ne tik sparčiu internetu, bet ir žiūrėkite populiariausius TV kanalus ir naujausius filmus ar serialus – viskas pagal jūsų pomėgius ir poreikius. Plačiau

    Norite pasiūlymo jūsų namams?

   Palikite savo kontaktus ir su jumis susisieksime per 1 d.d.