Internetas ir televizija


Prisijunkite prie populiariausios televizijos Lietuvoje.
Naudokitės visada stabiliu ir greitu internetu.

Sužinokite, kokie interneto ir televizijos planai galimi jūsų adresu

  Šio adreso rasti nepavyko.

  Adresą pradėkite vesti nuo gatvės arba gyvenvietės pavadinimo. Jei vis tiek nerandate savo adreso, kreipkitės į   „Pagalba gyvai“ .

  Leiskite mūsų konsultantui pasiūlyti planą

  Palikite savo kontaktus ir su jumis susisieksime per 1 d.d.

  Gauti pasiūlymą

  Žiūrėkite populiariausią televiziją Lietuvoje -

  Telia TV

  Kartu su internetu namams rinkitės ir išmaniąją televiziją.

  Mėgausitės kanalų rinkiniais pagal jūsų pomėgius, HD kokybe, naujausiais filmais videonuomoje, nuolat pildomais „HBO“ serialais. 

  Ir visa tai – kada norite jūs: atsisuksite, sustabdysite ar iš naujo pažiūrėsite.                  

  Žiūrėti video apie TV

  Šviesolaidinis internetas

  Šviesolaidinis internetas – pažangiausia namų interneto technologija, leidžianti naudotis net iki 1Gb/s interneto sparta. Duomenys perduodami optiniais laidais, o tai užtikrina patikimą ir stabilų ryšį net siunčiant dideles duomenų apimtis arba jungiant prie interneto kelis kompiuterius ar kitus išmaniuosius įrenginius. 

  „Telia“ klientams siūlo plačiausią šviesolaidinio interneto tinklą Lietuvoje. Jau šiandien „Telia“ šviesolaidiniu internetu gali naudotis daugiau nei 40% Lietuvos namų ūkių, o taip pat nuolatos plečiame tinklą, kad šviesolaidiniu internetu ir išmaniąja televizija galėtų naudotis kuo daugiau Lietuvos gyventojų.

  Šviesolaidinio interneto planai pritaikyti kiekvieno poreikiams. Galite rinktis planus, suteikiančius interneto spartą iki 100 Mb/s, 300 Mb/s ar net iki 1 Gb/s. Plačiau

   

  Plačiajuostis  internetas

  Plačiajuosčio interneto paslaugas rekomenduojame vietovėse, kuriose dar nėra galimybių naudotis šviesolaidiniu internetu. „Telia“ plačiajuosčio interneto tinklas užima didelę Lietuvos teritorijos dalį ir pasiekia net atokiau esančius miestelius ar gyvenvietes.

  Sparčiai atnaujiname plačiajuosčio interneto tinklą, pakeisdami jį naujos kartos plačiajuosčio interneto VDSL ir S-VDSL technologijomis. Iki 2019 m. naujos kartos „Telia“ plačiajuostis internetas bus pasiekamas net 70 tūkst. Lietuvos gyventojų ir leis pasiekti net iki 250 Mb/s interneto spartą. Sužinokite, ar jūsų namuose jau atsirado galimybė naudotis „Telia“ naujos kartos plačiajuosčiu internetu. Plačiau

   

  Hibridinio tipo internetas

  „Telia“ hibridinio tipo internetas – unikalus interneto sprendimas tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje. Hibridinio tipo internetas suteikia galimybę plačiajuostį internetą papildyti mobiliaisiais 4G duomenimis. Tai leidžia pasiekti iki 100 Mb/s duomenų parsiuntimo spartą, ryšiui suteikia daugiau stabilumo ir suteikia papildomas galimybes naudotis išmaniąja „Telia“ televizija. Šį sprendimą rekomenduojame klientams, kurie dar neturi galimybių naudotis „Telia“ šviesolaidiniu ar naujos kartos plačiajuosčiu internetu. 

   

  Nešiojamas 4G internetas

  4G internetas – tai naujos kartos mobiliojo ryšio technologija, leidžianti naudoti mobilųjį 4G ryšį internetui jūsų namuose. Plačiau apie 4G ryšį.

  Lietuvos Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimus, „Telia“ 4G tinklas yra greičiausias Lietuvoje. Tinklo padengiamumas siekia net iki 99 proc. Lietuvos gyventojų, todėl 4G internetu namams galima naudotis praktiškai bet kuriame šalies kampelyje. Naudotis 4G mobiliuoju namų internetu itin patogu. Internetu naudokitės namuose, o taip pat pasiimkite jį kartu su savimi keliaudami, atostogaudami sodyboje ar pramogaudami. Plačiau 

   

  Internetas + televizija

  „Telia“ internetas ir televizija – tai specialūs „Telia“ namų interneto ir išmaniosios „Telia“ televizijos planai. Pirkdami paslaugas kartu, už mažesnę kainą gaunate daugiau papildomų privalumų, nei pirkdami kiekvieną paslaugą atskirai.

  Mėgaukitės ne tik sparčiu internetu, bet ir žiūrėkite populiariausius TV kanalus ir naujausius filmus ar serialus – viskas pagal jūsų pomėgius ir poreikius. Plačiau

  TELIA internetas -  aukščiausios klasės internetas namams

  Nuolat investuojame į technologijas, ir jūs tai pajusite. Mūsų internetas namams yra greitas ir stabilus, tad juo džiaugsitės be jokių trikdžių. „Telia“ profesionalų komanda, prižiūrinti ryšio kokybę ir 24 val. pasiruošusi išspręsti bet kurią jums kilusią problemą, – geriausia interneto garantija.