Telia ID
Atsijungti

Apmokėkite Telia ryšio sąskaitas su Moq

Su MoQ atsiskaitykite Telia salone arba Telia e.parduotuvėje ir susigrąžinkite iki 2 €

Atsisiųsk „MoQ“ programėlę

Nemokamą „MoQ“ programėlę galima atsisiųsti iš „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvių savo išmaniuosiuose telefonuose.

Circle K dešrainio kuponą už 2,49 € pirkite per MoQ!*
Circle K dešrainio kuponą už 2,49 € pirkite per MoQ!*
*Yra papildomų sąlygų
Pirkti dabar
Circle K kavos kuponą už 1,69 € pirkite per MoQ!*
Circle K kavos kuponą už 1,69 € pirkite per MoQ!*
*Yra papildomų sąlygų
Pirkti dabar

Dažniausiai užduodami klausimai

„MoQ“ – tai trijų didžiausių šalies ryšio operatorių sukurta piniginė jūsų telefone, suteikianti galimybę akimirksniu atsiskaityti lietuviškose interneto parduotuvėse, „MoQ“ ženklu pažymėtose prekybos vietose ir pervesti pinigų draugams tiesiog išmaniuoju telefonu, be bankinės kortelės.

Su „,MoQ“ atsiskaitymai ir pinigų pervedimai yra nemokami ir vyksta iš karto.

Daugiau informacijos apie „MoQ“ rasite čia.

Atidėtas mokėjimas suteikiamas, jei klientas su operatoriumi sudarė sutartį savo vardu. Šį limitą klientas gali naudoti, kai trūksta asmeninių lėšų. Atrakindami šį funkcionalumą sutinkate, kad panaudota mokėjimo suma bus įtraukta į operatoriaus sąskaitą už mėnesio paslaugas.

Atidėto mokėjimo sumos*:

 • 30 € – kartu su „Telia“ praleidę nuo 6 mėnesių iki 2 metų;
 • 40 € – kartu su „Telia“ praleidę nuo 2 iki 5 metų;
 • 50 € – kartu su „Telia“ praleidę 5 ir daugiau metų.

* Negalioja verslo ir išankstinio apmokėjimo klientams.

Taip, atidėto mokėjimo lėšos bus automatiškai panaudotos trūkumui padengti, jei atliekant mokėjimą pritrūks lėšų „MoQ“ sąskaitoje.
„MoQ“ programėlėje pasirinkite veiksmą „Gauti“. Atsidariusiame lange pasirinkite kontaktą, prie kurio yra „MoQ“ ženklelis, arba įveskite telefono numerį, iš kurio norite paprašyti pinigų. Nurodykite sumą ir patvirtinkite prašymą. Viskas!
 • „MoQ“ programėlėje pasirinkite veiksmą „Gauti“.
 • Atsidariusiame lange pasirinkite kontaktą, prie kurio yra „MoQ“ ženklelis, arba įveskite telefono numerį, iš kurio norite paprašyti pinigų.
 • Nurodykite sumą ir patvirtinkite prašymą.
 • Viskas!

Plačiau kas yra „MoQ“ rasite čia.

 1. Akcija taikoma visiems „MoQ“ klientams, atsiskaitantiems Telia salonuose arba elektroninėje parduotuvėje www.telia.lt už:mobiliuosius telefonus, priedus, planšetinius kompiuterius, išmaniuosius pagalbininkus.
 2. Akcijos dalyviai, apmokantys už prekes, kurių mokėjimo suma nemažesnė nei 6 €, per „MoQ“, gauna vienkartinę grąžą, lygią 1 €.
 3. Klientai, laikotarpiu nuo 2020 02 01 iki 2020 02 31 tapę naujais „MoQ“ naudotojais, kartu su suma, grąžintina už akcijos sąlygas atitinkantį atsiskaitymą, gaus papildomą vienkartinę 1 € sumą.
 4. Grąža suteikiama pervedant 1 € į kliento elektroninių pinigų MoQ sąskaitą ne vėliau kaip per 2 darbo dienas po apmokėjimo.
 5. Nurodytos nuolaidos suma klientui išmokama tik į MoQ sąskaitą, ir jokiais kitais būdais suteikiama nebus, net ir tais atvejais, jeigu nuolaidos išmokėjimo metu klientas bus nutraukęs elektroninių pinigų sąskaitos MoQ sutartį. Pastaruoju atveju nuolaida klientui nebus suteikta.
 6. Akcija galioja nuo 2020.02.01 iki 2020.02.29. UAB „Mobilieji mokėjimai“ turi teisę pakeisti akcijos galiojimo terminą apie tai informuodama tinklalapyje www.moq.lt
 7. UAB „Mobilieji mokėjimai“ turi teisę keisti akcijos sąlygas, apie tai informuodama tinklalapyje www.moq.lt
 8. Akcijos laikotarpiu atliekamų 1 € grąžinimų skaičius vienam „MoQ“ naudotojui yra 1 kartas.
 9. Detalesnes akcijos taisykles rasite čia.