Atnaujinti įrenginiai su garantija

Taupus ir tvarus pasirinkimas – atnaujintas telefonas ar planšetė su net 24 mėn. garantija


Kas yra atnaujinti įrenginiai?

Atnaujinti įrenginiai – tai ankstesnį savininką turėję, bet antram gyvenimui paruošti naudoti mobilieji įrenginiai. Juos parduodame tik itin geros būklės. Įrenginiai kartais gali turėti labai nežymių naudojimo pėdsakų, o komplektacijoje nėra ausinių ir kroviklio, tačiau paprastai naudoti įrenginiai būna tarsi nauji. Norime garantuoti puikų atnaujintų įrenginių veikimą, todėl juos kruopščiai išbando mūsų ekspertai. Naudotuose įrenginiuose patikrinama ir išbandoma:


Jutiklinis ekranas,
įjungimo ir kiti mygtukai

 


Baterijos būklė: jos talpa turi būti mažiausiai 80 %
 

Įkrovimo jungtis,
ausinių lizdas

Jei yra – pirštų atspaudų skaitytuvas, veido atpažinimo funkcija
Tinklo ir Wi-Fi ryšiai
 
Priekinės ir galinės kameros,
garsiakalbiai ir mikrofonas
Sukimosi jutikliai

Taip pat ištriname ir perrašome įrenginio atmintį, pašaliname operatoriaus užraktą, atnaujiname programinę įrangą į naujausią versiją, įsitikiname, kad įrenginys neturi pažeidimo dėl drėgmės požymių ir patikriname konkrečiam modeliui būdingus defektus.

Pasirinkimas tiems, kam rūpi gamta


Atnaujintas mobilusis įrenginys yra tvaresnė alternatyva naujam. Įprasta įrenginį, ypač telefoną, pasikeisti naujesniu vos po 2–3 metų, tačiau profesionaliai atnaujinti įrenginiai gali sėkmingai tarnauti kur kas ilgiau. Taip galite apsaugoti aplinką nuo ~55 kg CO2, kuris būtų išskirtas jo gamybos metu. Taip pat – ir nuo papildomų energijos, gamtos žaliavų bei žmogiškųjų išteklių, reikalingų gamybai. Rinkdamiesi atnaujintą įrenginį neleidžiate jam per anksti atsidurti sąvartyne, tad sumažinate elektroninių atliekų kiekį ir prisidedate prie aplinkos tausojimo bei atsakingesnio vartojimo.

Išsirinkite atnaujintą telefoną

Draugiškas gamtai ir jūsų piniginei pasirinkimas – atnaujintas ir paruoštas naudoti telefonas su garantija

Išsirinkite atnaujintą planšetinį kompiuterį

Pigesnė ir tvaresnė alternatyva – atnaujinta ir paruošta naudoti planšetė su garantija