Dulkių siurbliai - robotai

Roborock S7
Kaina
649 eur
Roborock S6 MaxV
Kaina
539 eur
Roborock S5 Max
Kaina
429 eur
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro
Akcijos kaina
293 eur
Sena kaina
329 eur
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop
Akcijos kaina
203 eur
Sena kaina
239 eur
Rodoma 1–5 iš 5

Dulkių siurbliai robotai: švarūs namai be vargo

Grindų siurbimą ir plovimą galite išbraukti iš savo namų ruošos darbų sąrašo. Maži, bet galingi namų pagalbininkai yra pasiruošę nenuilsdami rūpintis grindų švara. Mygtuko paspaudimu arba laikydamiesi programėlėje nustatyto tvarkaraščio, dulkių siurbliai robotai išvalys įvairiausius grindų tipus ir kilimus. 

Manevringas pagalbininkas

Sukurtas saugiai laviruoti po namus, „Xiaomi“ dulkių siurblys robotas gali aptikti ir įveikti kliūtis, nepraleisdamas net menkiausio paviršiaus ploto. Siurbliai taip pat turi automatinę erdvės atpažinimo funkciją, todėl galite pasirinkti, kuriame kambaryje norite atlikti sausą arba drėgną valymą. Prietaisas yra sukurtas taip, kad apvažiuotų kėdžių ir stalų kojas bei kitus baldus. Siurblys turi specialius sensorius, todėl nereikia nerimauti, kad jis nukris nuo laiptų. Negana to, siurblys robotas dirba tyliai. Jis yra puiki alternatyva triukšmingiems tradiciniams dulkių siurbliams.

Išeitis naminių gyvūnų augintojams

Naminių gyvūnų savininkai žino, kad jų augintiniai gali sukelti netvarką visame name, todėl labai svarbu surasti geriausią robotą siurblį naminių gyvūnų plaukams surinkti. Gyvūnų šeimininkai turėtų apsvarstyti daugiapakopį siurblį su aukštos kokybės filtru. Augintinių plaukams tinkami siurbliai robotai sugeba išvalyti didelio ploto kilimus ir manevruoti taip, kad pasiektų kampus bei sunkiai prieinamas vietas.

Kova su dulkėmis

Jei turite mažesnių vaikų, tikrai įvertinsite galimybę pasirinkti drėgną grindų valymą. Plaunantis dulkių siurblys robotas turi specialų vandens rezervuarą, kuris leidžia jam efektyviai išplauti patalpas. Nuolatinis plovimas padės kovoti su dulkėmis ir palengvins gyvenimą alergiškiems žmonėms.

Siurblio valdymas

Programuojamas „Xiaomi“ dulkių siurblys gali būti nustatomas valymui, kai esate toli nuo namų, todėl sugrįžę namo rasite nepriekaištingas grindis. Siurblį galima įjungti nuotoliniu būdu išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Jei turite namų apsaugos kamerą, prijungtą prie namų tinklo, galite sekti savo roboto valymo progresą arba galite atsipalaiduoti namuose ir stebėti, kaip prietaisas atlieka darbą už jus. 
Ilgai veikianti baterija

Siurbliai robotai veikia su įkraunama baterija tam, kad siurblys būtų paruoštas, kai jums jo prireiks. Vieno baterijos įkrovimo turi užtekti visų namų siurbimui. Kai baterija išsikrauna, siurblys automatiškai grįžta į krovimo stotelę. Pasikrovus baterijai siurblys tęsia suplanuotą darbą.

Nepamainomi namų pagalbininkai jus džiugins kokybišku valymu, funkcionalumu ir papildomu laiku, kurio nebereikės skirti grindų priežiūrai. „Telia“ robotų dulkių siurblių asortimentas idealiai tinka tiems, kas turi aktyvų gyvenimo tempą. Siūlome patogų ir stilingą būdą išlaikyti jūsų namų grindis nepriekaištingas.