Telia ID
„Telia GLOBER“ - tarptautinių pokalbių programėlė
Galimybė į užsienį skambinti mobiliuoju telefonu pagal įmonės turimas fiksuoto ryšio sąlygas.
Palankūs tarifai

Jei naudojatės arba užsakote „Telia“ pokalbių planus „Neribotas verslui", „Verslo partneris", „Pasaulis", į užsienį galite skambinti itin palankiais tarifais.

Itin patogu

Patogus skambinimas iš išmaniųjų mobiliojo ryšio telefonų, turinčių operacinę sistemą „Android" arba „iOS".

Patogus atsiskaitymas

Visų tarptautinių skambučių (tiek iš fiksuotojo, tiek iš mobiliojo ryšio telefonų) mokesčiai pateikiami vienoje „Telia“ sąskaitoje.

Kiek kainuoja?

Mokesčiai už skambučius į užsienį pagal jūsų įmonei galiojančius „Telia“ tarptautinių pokalbių tarifus.
Už prisiskambinimą į „Telia“ prieigos numerį mokama judriojo ryšio operatoriui, pagal jūsų įmonei galiojančius skambučių į „Telia“ fiksuotą tinklą tarifus.

Kaip tai veikia?
 1. Užsakius paslaugą, „Telia“ jums elektroniniu paštus ir SMS atsiunčia nuorodą į „Google play“ ir „iTunes“.
 2. Įsidiegiate programėlę „Telia Glober“.
 3. Patogiai skambinate į užsienį įmonės sąskaita.
 4. Programėlė „Telia Glober“ veikia išmaniuosiuose telefonuose su operacine sistema „Android“ (versija 2.3. arba naujesnė) ir „iOS“ (versija 7 arba 8).
 5. Jeigu jūs naudojate telefonus su kitokia operacine sistema, galite naudotis paslauga „Tarptautiniai skambučiai įmonės sąskaita“‘ telefono adresų knygutėje prie tarptautinio numerio įvesdami „Telia“ prieigos numerį: +370 5 250 7499 pauzė 00 tarptautinis numeris Pvz., +370 5 250 7499, 00 1 555 1234567890

 

Naudojimo sąlygos ir taisyklės
 1. Programėlė „Telia Glober“ suteikia galimybę asmeniui skambinti į užsienį savo įmonės sąskaita, jeigu įmonė yra užsakiusi Telia Lietuva, AB paslaugą „Tarptautiniai skambučiai įmonės sąskaita“.
 2. Naudojantis „Telia Glober“ judriojo ryšio operatoriui mokate už skambutį į „Telia“ prieigos numerį, o už tarptautinį pokalbį jūsų įmonė sumoka „Telia“ pagal turimo mokėjimo plano tarifus.
 3. Skambinti naudojantis „Telia Glober“ dažniausiai yra pigiau esant Lietuvoje ir prisijungus prie LR judriojo operatoriaus tinklo.
 4. Būnant užsienyje ir prisijungus prie užsienio judriojo operatoriaus tinklo (angl. roaming) reikia įvertinti, kad skambučiai į „Telia“ prieigos numerį bus apmokestinami pagal tos užsienio šalies judriojo operatoriaus tarifus. Būnant užsienyje skambinti į užsienio tinklus naudojantis „Telia Glober“ siūlome tik iš anksto įvertinus, ar skambutis bus pigesnis, palyginti kainas su užsienio šalies judriojo operatoriaus tarifais.
 5. Atkreipkite dėmesį, kad skambinti per „Telia Glober“ galėsite tik tada, jeigu programėlė yra visada įjungta, prieš sujungiant skambutį per „Telia“ girdėsite specifinę melodiją. Neišjunginėkite jos arba nenaudokite kitų programėlių, automatiškai išjungiančių fone veikiančias programėles.
 6. Telia negarantuoja, kad „Telia Glober“ programėlė veiks visuose Android telefonuose, dėl specifinių telefono gamintojo pakeitimų programėlė gali neveikti.
 7. Rekomenduojame visada pasidaryti telefono kontaktų atsarginę kopiją ir ją saugoti atskirai.
 8. Susidūrus su programėlės veikimo sutrikimais, prašome skambinti „Telia“ verslo klientų aptarnavimo telefonu 1816.