Lygios galimybės „Telia“ - darbuotojų įvairovė ir įtrauktis

Lygios galimybės „Telia“ - darbuotojų įvairovė ir įtrauktis

 

Kuriame įtraukiančią darbo aplinką kartu

Mūsų komanda – didelė ir labai įvairi. Nuo skirtingų tautybių, profesijų, lyčių – iki lytinės orientacijos, religinių įsitikinimų ar unikalių asmeninių savybių. Ir tai yra mūsų stiprybė. Todėl kasdien siekiame kurti komandai tokią aplinką, kurioje kiekvienas gali jaustis drąsiai ir būti savimi.

Darbuotojų įvairovė ir įtrauktis yra itin svarbi visos mūsų bendrovės kultūros dalis, atspindinti pamatines „Telia Company“ vertybes. Be kaukių ar baimės likti nesuprastiems. Tik jaučiantis savimi, darbe atsikleidžia visi įgūdžiai bei gebėjimai, kurie ir padeda pasiekti puikiausių rezultatų. Dedame daug pastangų, kad mūsų komandoje visi galėtų taip jaustis:

  • palaikome įvairovę ir siekiame plėtoti darbo kultūrą, kurioje kiekvienas gali jaustis išgirstas, palaikomas ir gerbiamas nepriklausomai nuo lyties, tautybės, etninės kilmės, religinių įsitikinimų, amžiaus, lytinės orientacijos, neįgalumo ar asmenybės ypatumų.
  • gerbiame asmens unikalumą ir puoselėjame kultūrą, kurioje kiekvienas darbuotojas gali būti savimi ir turi lygias galimybes, nepriklausomai nuo egzistuojančių skirtumų.

Nori sužinoti daugiau? Skaityk apie įvairovės politiką čia.

 

Įvairovės bendruomenė

Iniciuoti pokyčius „Telia“ komandoje gali kiekvienas. Kolegos čia aktyviai buriasi į kultūrines bendruomenes (HUB‘us), vienijančias žmones su panašiais pomėgiais ir įkvepiančias kitus išbandyti kažką naujo. HUB‘uose organizuojamos veiklos taip pat prisideda prie visų darbuotojų įsitraukimo – padeda mažinti atskirtį tarp komandų ar net skirtingus interesus turinčių žmonių, daugiau suprasti vieniems apie kitus.

Su įvairovės svarba ir iššūkiais kolegas supažindinti padeda „Telia“ Įvairovės HUB‘as, kurio tikslai:

  • • užtikrinti lygias galimybes ir įtrauktį kiekvienam „Telia“ darbuotojui, nepriklausomai nuo jo lyties, tautybės, etninės kilmės, religinių įsitikinimų, amžiaus, lytinės orientacijos, neįgalumo ar asmenybės ypatumų.
  • • burti bendruomenę, kuri padėtų suprasti ir pripažinti vieniems kitų savitumus ir kiekvieno žmogaus unikalumo svarbą.

Įvertinimas ir apdovanojimai

Svarbiausias mūsų pastangų įvertinimas – saugiai ir patogiai darbe besijaučiantis darbuotojas. Tačiau džiaugiamės Lietuvos ar tarptautiniais apdovanojimais, rodančiais, kad mūsų pasiekimus pastebi bendruomenė ir už „Telia“ sienų. Tarp gautų įvertinimų – „Šeimai palankiausia darbovietė“, „Metų darbovietė Lietuvoje“, „Geidžiamiausias Darbdavys“ ar net 3 „Lygybės sparnai“ už pasiekimus lygių galimybių srityje.

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos teikiami „Lygybės sparnai“ teikiami už lygių galimybių kultūros puoselėjimą, dalyvavimą įvairiose programose ir suteiktas galimybes derinti profesinį ir asmeninį gyvenimą. Jau gavome aukščiausią įvertinimą už visas šias sritis, o tai skatina tęsti darbus ir dar labiau gerinti darbo aplinką kiekvienam.

 


 

 

 

LGBTQI bendruomenei draugiškiausias darbdavys

Būti savimi kai kuriose bendruomenėse ir šalyse gali būti iššūkis. „Telia“ kuriame aplinką, kurioje visi gali jaustis saugiai ir turėti lygias galimybes, nepriklausomai nuo lytinės orientacijos. Didžiausia Švedijos profesinė sąjunga „Unionen“ pripažino „Telia“ draugiškiausiu darbdaviu LBGTQI (lesbiečių, gėjų, biseksualių ir translyčių asmenų) bendruomenei. Tokį įvertinimą gavome už tvirtą požiūrį ir veiksmus ginant LGBTQI teises net tose šalys

Plačiau apie mūsų projektus ir paramą LGBTQ bendruomenei skaityk čia.

Socialiniai projektai – geresnei ateičiai

Tikime, kad mūsų skirtumai tik stiprina komandą, todėl skatiname darbuotojus pažinti skirtingas įvairovės grupes dalyvaujant įvairiuose projektuose ir organizuojant kultūrines iniciatyvas. Tai svarbu ne tik komandai, bet ir visai bendruomenei, kurioje dar yra stereotipų, virstančiu barjeru siekti svajonių karjeros. Neįgalumo ribos, vyriškos ir moteriškos profesijos – tokios iniciatyvos, kaip „DUOday“ ar „Women Go Tech“ ar „Gerovės ambasadoriai“ leidžia mums bent šiek tiek prisidėti prie tokių stereotipų laužymo.


 

 

Women Go Tech

Technologijos labiau tinka vyrams? Tikrai ne! „Telia“ jau ne vienerius metus remia ir dalyvauja „Women Go Tech“ mentorystės programoje, kuri padeda moterims pradėti ar spartinti karjerą technologijų ir inžinerijos srityse. Kuo daugiau entuziastų IT ir mažiau nematomų kliūčių talentams, nepriklausomai nuo jų lyties, tuo daugiau galimybių šiai sričiai. Profesionalių „Telia“ kolegų ir kolegių mentorystė yra vienas iš puikių būdų paskatinti merginas ir moteris drąsiai domėtis technologijų sritimi, siekti karjeros ir įsitraukti.

 

Susidomėjai? Naujausių darbo pasiūlymų ieškok jau dabar.

Džiaugiamės, kad mūsų darbai buvo pastebėti ir įvertinti.