Nuo šiol visus neišnaudotus GB perkeliame į kitą mėnesį

Kas yra mobiliųjų duomenų (GB) perkėlimas?

Mobiliųjų duomenų (GB) perkėlimas - tai paslauga, kuri neišnaudotą plano duomenų likutį perkelia į kitą mėnesį, su galimybe likutį tą mėnesį ir panaudoti.

Kaip tai veikia?

 

Atsisiųsk „Mano Telia“ programėlę

Paprastai ir greitai peržiūrėkite duomenų likutį bei valdykite mobiliojo ryšio paslaugas „Mano Telia“ savitarnoje arba atsisiųskite nemokamą „Mano Telia“ programėlę iš „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvių savo išmaniuosiuose telefonuose.

Mobiliojo ryšio planai su greičiausiu mobiliuoju internetu

Mobiliojo ryšio planai su greičiausiu mobiliuoju internetu

Išsirink savo
Į planus
Mobiliojo interneto planai su greičiausiu mobiliuoju internetu

Mobiliojo interneto planai su greičiausiu mobiliuoju internetu

Išsirink savo
Į planus

Dažniausiai užduodami klausimai

Mobiliųjų duomenų perkėlimas (angl. mobile data rollover) – tai paslauga, kuri neišnaudotą plano duomenų likutį perkelia į kitą mėnesį su galimybe tą likutį panaudoti per tą mėnesį.
Perkelti duomenys galioja nuo einamojo mėnesio pirmos dienos iki einamojo mėnesio paskutinės dienos.

Mobiliųjų duomenų perkėlimas veikia:

Esamiems klientams, norintiems naudotis Mobiliųjų duomenų perkėlimo paslauga, reikia atsinaujinti turimą mobiliojo ryšio ar nešiojamojo interneto planą į vieną iš „Telia“ nurodytų planų, kurie turi Mobiliųjų duomenų perkėlimo paslaugą.

Esamiems klientams, turintiems nešiojamojo interneto planą GO XS arba GO S duomenų perkėlimo paslauga pasijungs automatiškai. 

Mobiliųjų duomenų perkėlimas papildomai nieko nekainuoja. Ši paslauga yra nurodytų mobiliojo ryšio ir nešiojamojo interneto planų nauda.

Mobiliųjų duomenų perkėlimas įsijungia tada, kai vartotojas, turintis planą su šia paslauga, neišnaudoja plano suteikto duomenų kiekio. Neišnaudotas likutis yra perkeliamas į kitą mėnesį, kaip papildoma nauda vartotojui. Likutį vartotojas gali naudoti iki mėnesio, į kurį buvo perkelti duomenys, pabaigos, o likęs neišnaudotas perkeltų duomenų kiekis nėra papildomai perkeliamas į tolesnius mėnesius.

           
Duomenų perkėlimo paslauga veikia nurodytiems planams ir taikoma tik pagal mokėjimo planą suteiktiems duomenims. Duomenų perkėlimo paslauga negalioja tarptinklinio ryšio duomenims.
Mobiliųjų duomenų perkėlimas neveikia užsienyje. Tai yra, tarptinklinio ryšio duomenys yra suteikiami papildomai ir jų kiekis per mėnesį nekinta.
Mobiliųjų duomenų perkėlimas veikia tik nurodytiems planams. Keičiant planą – perkelti duomenys anuliuojasi, t. y. esamame plane sukaupti duomenys nebus perkelti į naują planą. Tačiau galėsite pradėti kaupti duomenis ateinančiam mėnesiui iš naujo plano.
Plane, kuriam galioja Mobiliųjų duomenų perkėlimas, visada pirmiausia bus naudojami plano suteikti duomenys, o jų pritrūkus bus pradėti naudoti perkelti duomenys.