„Telia Global Services Lithuania“ – <br>„Telia Company“ kompetencijų centras

„Telia Global Services Lithuania“ –
„Telia Company“ kompetencijų centras

Apie mus

„Telia Global Services Lithuania“ – pirmasis ir vienintelis „Telia Company“ kompetencijų centras, teikiantis grupei Skandinavijoje ir Baltijos šalys IT, ryšio, duomenų analitikos, programinės įrangos kūrimo, pirkimų, personalo valdymo, finansų ir kitas paslaugas. Centre specialistai dirba pasitelkdami naujos kartos technologijas tam, kad užtikrintų bendrovės Baltijos šalių ir Šiaurės Europos skaitmeninės ekosistemos plėtrą.

Kodėl Lietuva?

2017-ais Vilniuje oficialiai įsteigtas kompetencijų centras – dalis bendrovės ilgalaikės strategijos centralizuojant dalį savo veiklų. Būdamas vieninteliu telekomunikacijų paslaugų centru Lietuvoje ir visame regione, „Telia Global Services Lithuania“ gali pasiūlyti esamiems ir būsimiems darbuotojams naujos kartos technologinius darbo įrankius.


Ką mes veikiame?

Turėdama unikalią galimybę dirbti rinkoje, kur „Telia“ produktai yra didžiosios dalies visuomenės kasdienybės dalis, komanda gali ne tik iš arti pažinti galutinį jų sukurtų produktų ar paslaugų vartotoją, bet ir realiai vertinti sprendimų panaudojimą.

 

Kviečiame į virtualų turą po „Telia Global Services Lithuania“ biurą

Prisijunk prie tarptautinės komandos

„Be technologijų, turiu aistrą dviračių technikai. Čia, kaip ir IT sprendimuose, kiekviena dalelė privalo būti tobula, kad mechanizmas veiktų netrukdomai. Ta pati taisyklė galioja ir prieš paleidžiant bet kokį naują sprendimą. Jei nori būti užtikrintas, kad tai bus geriausia, ką gali pasiūlyti – privalai įdėti 120 proc. pastangų,“Mindaugas, „Telia Global Services Lithuania“ programinės įrangos kūrėjas.