Palikite telefoną
namuose – jo funkcijas atliks jūsų laikrodis

Daugiau laisvės su eSIM paslauga laikrodyje
už 5,90 Eur/mėn.

Kas yra eSIM laikrodyje?

Ši paslauga susieja jūsų telefoną ir laikrodį – taip jūs galite gauti skambučius, pranešimus ir SMS į abu įrenginius tuo pačiu metu, nesvarbu, kokiu atstumu įrenginiai yra nutolę vienas nuo kito. Su šia paslauga visas telefono funkcijas galėsite atlikti laikrodyje.
 

eSIM laikrodyje paslaugos užsakymas

„Telia“ eSIM laikrodyje paslauga gali naudotis tik „Telia“ mobiliojo ryšio klientai
 

Užsisakykite „Telia“ mobiliojo ryšio planą.

Jei domina, palikite kontaktus ir mes su jumis susisieksime 
 

Gauti pasiūlymą  

Jei turite „Telia“ mobilųjį ryšį ir laikrodį, kuris palaiko eSIM, aktyvuokite paslaugą greitai ir paprastai. Pirmi 3 mėn. – nemokami.
Kaina: 5,90 Eur/mėn.
 

Apple laikrodžiai su eSIM

„Telia“ eSIM paslauga „Apple” laikrodžiams veikia tik su „iPhone” telefonu

Samsung laikrodžiai su eSIM

„Telia” eSIM paslauga „Samsung” laikrodžiams veikia tik su „Samsung” telefonu

Kaip įjungti ir užsisakyti eSIM išmaniajame laikrodyje?

„Apple“ instrukcija:

„Samsung“ instrukcija:

    
    

Įsitikinkite, kad jūsų telefonas turi naujausią programinę įrangą ir jūsų laikrodis taip pat turi naujausią programinę įrangą. Jūsų siejamame telefone yra „Telia“ numeris. (Netinka Ežio, Extra numeriai). Jūsų pagrindiniam numeriui yra įjungta VoLTE paslauga. Jūs turite savo vardu „Telia“ mobiliųjų paslaugų sutartį arba „Telia“ mobiliojo interneto sutartį. Jūs turite savitarną „Mano Telia“ ir atsimenate prisijungimą.

eSIM užsakymas išmaniajame „Apple“ laikrodyje. Plačiau čia

eSIM užsakymas išmaniajame „Samsung“ laikrodyje. Plačiau čia.

eSIM turintis laikrodis gali būti nutolęs nuo telefono – pranešimus šis laikrodis gauna ir siunčia mobiliojo ryšio pagalba. Laikrodis, nepalaikantis eSIM, visas pranešimų funkcijas atlieka tik būdamas netoli telefono – įrenginiai yra susieti „Bluetooth“ ryšiu, tad palikus telefoną namie, laikrodis pranešimų gauti ar siųsti negalės.

Apple įrenginiais: eSIM technologiją palaikantys laikrodžiai „Apple Watch 3“ veikia su „iPhone 6S“ arba naujesniais „iPhone“ telefonais. eSIM paslauga veikia tik su „Apple Watch 3“ ar naujesniais laikrodžiais.

Plačiau apie eSIM paslaugą su Apple įrenginiais čia.

Samsung įrenginiais: eSIM technologiją palaikantys „Samsung Galaxy Watch3“ ir „Samsung Galaxy Watch Active2“ veikia su „Samsung Galaxy S7“ arba naujesniu „Samsung“ telefonu, naudojant naujausią programinę įrangą.

Plačiau apie eSIM paslaugą su Samsung įrenginiais čia.

Telefone, laikrodžio programėlėje, turėtumėte blokuoti laikrodį arba atsisakyti paslaugos kreipęsi į mus: paskambinę į „Telia“ klientų aptarnavimo centrą tel. 1817, parašę per Telia.lt (chat) ar apsilankę „Telia“ salone.

Pirmą kartą užsisakę eSIM paslaugą, ja galėsite naudotis nemokamai 3 mėn. Vėliau bus taikomas 5,90 Eur/mėn. paslaugos mokestis. Paslaugos planas „Laikrodžiui neribotai“ suteikia neribotus pokalbius, SMS žinutes ir neribotus GB. Plačiau apie planą „Laikrodžiui neribotai“ – rasite čia.