Skaitmeninė įtrauktis

Skaitmeninė įtrauktis

Kas yra skaitmeninė įtrauktis?

Patikimas ryšys, skaitmeninis raštingumas, technologijos ir robotizacija mums leidžia išnaudoti vis daugiau unikalių galimybių savo ir kitų naudai. Todėl siekiame įkvėpti moteris pradėti karjerą IT sektoriuje, senjorus – susidraugauti su technologijomis, vaikus ir tėvus – atvirai bendrauti apie laiką internete, verslą – imtis skaitmenizacijos.

Nepamirštame ir skaitmeninio pasaulio grėsmių. Dalį „nematomų“ rizikų „Telia“ atremia dar iki klientams tai suprantant: sustabdome šimtus internetinių atakų, blokuojame IP adresus ir pan. O dalį jų padedame visuomenei identifikuoti ir apsisaugoti patiems.

Visuomenės įtraukimas ir edukacija

 

Augu internete“ – tai ilgametis „Telia“ projektas, skirtas saugumo internete temai. Mums svarbu, kad technologijos kurtų vertę, o su jomis gyvenimas būtų dar įdomesnis. Taip pat bendradarbiaujame su Lietuvos policija ir teisėsaugos institucijomis. Papildomai ugdome savo darbuotojus, kad jie geriau suprastų vaikų teises, rizikas, esančias internete, ir taip stipriname mūsų įsipareigojimą apsaugoti ir įgalinti vaikus jų kasdienėje veikloje.

 

 

Kibernetinio saugumo mokykitės žaisdami

„Spoofy“ – nemokamas kompiuterinis žaidimas

Vaikų skaitmeninis raštingumas – labai svarbi mūsų tvarumo kelionės dalis. Siekiame šviesti ir ugdyti kūrybingus, atsakingus bei saugius jaunuosius interneto vartotojus, tad kartu su mūsų partneriais CGI pristatome kibernetinio saugumo žaidimą „Spoofy“.

Žaidimas skirtas ne tik 5–10 m. vaikams, bet ir jų tėvams, globėjams ar mokytojams, kuriame smagiai susipažinsite su:

  • privatumo apsaugos ir slaptažodžių svarba;
  • atsakingu elgesiu socialiniuose tinkluose;
  • pavojais, tykančiais internete, kaip jų išvengti ar kaip elgtis su jais susidūrus.

Inovacijos: naujos paslaugos ir galimybės

Nuo pat šiuolaikinio mobiliojo ryšio pradžios Lietuvoje 1995-aisiais, pirmieji rinkoje pristatėme visas naujausias ryšio technologijas – 2G, 3G, 4G, ir esame pasirengę 5G erai. Taip pat kuriame ir pristatome paslaugas, kurios sprendžia naujus klientų poreikius ir iššūkius – tiek verslo, tiek gyventojų.

Daugiau informacijos – mūsų metinėse ataskaitose.