TELEVIZIJA ŠIAULIUOSE
TELEVIZIJA ŠIAULIUOSE
Mėgaukites išmaniąja „Telia“ televizija savo mieste
Neatsitraukdami nuo televizoriaus naršykite internete, žiūrėkite „Youtube“ įrašus ar žaiskite žaidimus. Daugiau nei 300 įvairių karaokė dainų nepamirštamiems vakarėliams, HD raiškos kokybė, „Vaikų kampelis“ – tai kokybiškas turinys visiems namiškiams.
Domina
 

„Telia“ televizija Šiauliuose – norintiems gyventi patogiau

Užsisakę išmaniosios televizijos paslaugas, gaunate daug papildomų paslaugų, kurias jau įvertino dabartiniai mūsų klientai. Jei norite gyventi patogiau, rinkitės Išmaniosios televizijos ir interneto rinkinius.

 

Vienas tiekėjas – viena sąskaita

Galite rinktis išmaniosios televizijos ir interneto paslaugų rinkinius pagal TV kanalų skaičių, interneto spartą ir papildomai teikiamas paslaugas. Jeigu jūsų gyvenamoje vietoje dar neteikiamos išmaniosios televizijos paslaugos, siūlome rinktis skaitmeninę televiziją Šiauliuose, kurioje rasite iki 40 filmų, vaikiškų, pažintinių, sporto ir pramoginių kanalų su galimybe įsirašyti laidas.

 

 

Televizijos įrašai

Išmaniosios televizijos paslauga „TV įrašai“ suteikia galimybę peržiūrėti praleistus filmus, laidas, sporto transliacijas, koncertus, serialus ir naujienas dviejų savaičių bėgyje. Nebereikia skubėti grįžti namo, nes daugiau nei 100 kanalų įrašus galite peržiūrėti jums patogiu metu. Be to, transliacijas galite sustabdyti, atsukti atgal arba į priekį.

Videonuoma – kino teatras namuose

Populiarius, puikios kokybės filmus rasite savo televizoriuje. Pasikvieskite draugų ar praleiskite kino vakarą su šeima – rinkitės iš daugiau nei 1500 įvairių žanrų filmų: animacijos, dokumentikos, trilerių, dramų ir kitų. Patogios valdymo ir paieškos galimybės leidžia tai padaryti paprastai ir greitai. Visi videonuomos filmai.

 

KOKS GERIAUSIAS PASIŪLYMAS MANO NAMAMS?

  Šio adreso rasti nepavyko.

  Adresą pradėkite vesti nuo gatvės arba gyvenvietės pavadinimo. Jei vis tiek nerandate savo adreso, kreipkitės į   „Pagalba gyvai“ .

  Kodėl verta rinktis „Telia“ televiziją?

  Greitas įrengimas
  Televizijos įrengimo darbus Šiauliuose atliekame operatyviau nei kada nors anksčiau, todėl užsakytomis paslaugomis galėsite naudotis jau netrukus. Esant reikalui, „Telia“ inžinieriai išsamiai paaiškins, kaip naudotis televizijos įranga.

   

  Pagalba visą parą
  Siekiame suteikti kokybiškiausias paslaugas savo klientams. „Telia“ specialistai pasiruošę jums padėti 24 valandas per parą, siekdami užtikrinti paslaugų kokybę.

   

  Savitarnos svetainė „Telia“ namų paslaugų savitarna
  Įjungti paslaugas, tvarkyti sąskaitas, sužinoti apie akcijas galite čia pat savo kompiuteryje naudodamiesi „Telia“ namų paslaugų savitarna.

  Visą Šiauliuose esančių salonų sąrašą ir jų darbo laiką galite rasti čia.