TELEVIZIJA KAUNE
TELEVIZIJA KAUNE
Filmai ir laidos, kuriuos galima prasukti, sustabdyti ar žiūrėti nuo pradžių
Išmanioji „Telia“ televizija Kaune leidžia matyti daugybę filmams, sporto rungtynėms, animacijai ir muzikai skirtų kanalų. Užsisakę televizijos paslaugas kartu su internetu, gausite daugiau pramogų už geresnę kainą.
Domina

Išmanioji televizija Kaune – dar daugiau pramogų

Išmanioji „Telia“ televizija – tai iki 90 pagrindinių ir gausybė užsakomųjų kanalų. Taip pat čia galima mėgautis „Videonuoma“, karaoke, žaidimais ir interneto turiniu, prieinamu neatsitraukus nuo televizoriaus. Po populiariausius Lietuvos interneto puslapius, „YouTube“, „Flickr“, „Picasa“ ir kitas svetaines galėsite naršyti reklamų ar kitu pageidaujamu metu. 

Internetas ir televizija Kaune

Kai tas pats tiekėjas siūlo kelias paslaugas, jūs ne tik sutaupote laiko gaudami vieną sąskaitą, bet ir išleidžiate mažiau tą sąskaitą apmokėdami. Rinkitės planus pagal norimą interneto greitį, žiūrimų kanalų skaičių ir dominančias papildomas paslaugas. Lankstūs interneto ir televizijos planai suteikia galimybę pasirinkti tai, ko jums reikia labiausiai. Išsirinkite jums tinkamiausią interneto greitaveiką: 100 Mb/s, 300 Mb/s, o norintiems greičiausio interneto, net iki 1 Gb/s siekiančią spartą. Nauji televizijos planai, kuriuose rasite net iki 90 pagrindinių TV kanalų. 22 kanalų rinkinys - skirtas lietuviškos televizijos mėgėjams, 55 kanalai skirti įvariems pomėgiams, premium kanalų ir filmų rinkinyje rasite daugiau nei 90 televizijos kanalų.

 

KOKS GERIAUSIAS PASIŪLYMAS MANO NAMAMS?

  Šio adreso rasti nepavyko.

  Adresą pradėkite vesti nuo gatvės arba gyvenvietės pavadinimo. Jei vis tiek nerandate savo adreso, kreipkitės į   „Pagalba gyvai“ .

  „Interneto.tv“ – televizija visur, kur yra interneto ryšys

  „Interneto.tv“ – televizija visur, kur yra interneto ryšys

  „Interneto.tv“ – tai paslauga, suteikianti galimybę žiūrėti televiziją visur, kur yra interneto ryšys. Galite stebėti daugiau nei 20 TV kanalų transliacijas ir matyti 3 dienų įrašų istoriją net ir atokiausiuose Kauno rajonuose.
  Domina

   Kodėl „Telia“ ?

  Profesionalus aptarnavimas
  „Telia“ dirba daugiau nei 400 profesionalių inžinierių, todėl teikiame jums aukšto lygio aptarnavimą.

   

  Bet kur Lietuvoje
  Norint mėgautis televizija, užtenka įsigyti anteną, kuri veikia daugumoje Lietuvos kampelių.

   

  Pagallba 24/7
  Savo klientams padedame susitvarkyti su nesklandumais bet kuriuo paros metu numeriu 1817.

   

  Visą Kaune esančių salonų sąrašą ir jų darbo laiką galite rasti čia.