Kalėdų filmų
top 10

Sutikite – laukti Kalėdų yra ne ką mažiau smagu, nei jas švęsti. Ypač kai rytais nosį jau ima kutenti šaltukas, parduotuvės mirga lemputėmis ir, žiūrėk, penktadienį į dienos pabaigą darbe jau kas nors užleidžia Mariah Carey – All I Want For Christmas Is You. Taip ir norisi užsimauti vilnones kojines ir gyventi tuo magišku laukimu, apsikabinus kakavos puodelį. Ir TV pultelį, nes įsijausti į artėjančių Kalėdų nuotaiką labai tinka filmų vakarai. Tad, ką gi čia pasižiūrėjus?

Kad apsispręsti būtų lengviau, šiame straipsnyje atrinkome 10 pačių populiariausių kalėdinių filmų Lietuvoje. Šie filmai kuo puikiausiai tiks jūsų jaukiems žiemos vakarams, o pasižiūrėti sudominusius lengvai ir greitai galite „Telia“ televizijos Videonuomoje.

Taigi, pradedam nuo sąrašo galo ir judam iki pačių populiariausių kalėdinių filmų!

10 vieta

Kalėdų senelio padėjėjas

Santa's Little Helper

IMDB 5
Žanras Filmas visai šeimai

Nors labiau subalansuota paaugliams, 2015 m. išleista komedija „Kalėdų Senelio padėjėjas“ tiks ir visai šeimai. Itin nuotaikingas filmas pasakoja iš darbo atleisto verslininko Dakso istoriją.

Siužetas gan klasikinis, bet nesenstantis: godus, kietaširdis Daksas, prieš pat Kalėdas uždaręs vietinės bendruomenės centrą, pats staiga netenka darbo ir jam tenka iš naujo kabintis į gyvenimą. Tuo pat metu Šiaurės ašigalyje Kalėdų Seneliui prireikia naujo padėjėjo. Jis nusprendžia, jog Daksui būtų neprošal padaryti ką nors gero ir pasiunčia vieną iš elfių jį išbandyti šioms pareigoms. Tačiau ir pati elfė mielai būtų mažoji Kalėdų Senelio padėjėja…

Nuotykiai prasideda!

Į video nuomą Kaip užsisakyti filmą?

9 vieta

Kalėdų karštinė

Jingle All the Way

IMDB 5,5
Žanras Filmas visai šeimai, komedija

1996 m. sukurta „Kalėdų karštinė“ žaismingai pajuokia Kalėdų komerciškumą – temą, aktualią ir šiandien, tad privers jus ne kartą nusikvatoti. Joje legendinis Arnoldas Švarcnegeris vaidina darboholiką tėtį, kuris niekada neturi laiko savo sūnui, bet nusprendžia, jog atpirks visas savo kaltes jam padovanodamas „Turbo žmogų“, žaislą, kurio nori visi Amerikos vaikai.

Bėda, jog jau Kalėdų išvakarės ir į to paties žaislo paiešką išsiruošia ir kitas, nuo savo darbo pavargęs tėtis, kuris pasirengęs bet kam...

Į video nuomą Kaip užsisakyti filmą?

8 vieta

Kaip išgelbėti Kalėdas

Santa & Cie

IMDB 6,3
Žanras Filmas visai šeimai, komedija, fantastika

Mėgstantys prancūzų humorą, pamils šį filmą vien pamatę jo pristatomąjį filmuką.

„Kaip išgelbėti Kalėdas“ – nuotaikinga komedija apie netikėtai Kalėdų išvakarėse paslaptingu gripu susirgusius VISUS elfus ir Kalėdų Senelį, kuris, vejamas savo valdingos žmonos, turi leistis į Paryžių ieškoti 92 000 vitamino C buteliukų (kiekvienam elfui po vieną).

Ar Kalėdos bus išgelbėtos? Ir ar žmonėms įtartinai atrodantis senolis, kuris „labai myli vaikus“, išlaikys narkotikų testą policijos nuovadoje? Aišku viena – pakrizenti progų bus daug!

Į video nuomą Kaip užsisakyti filmą?

7 vieta

Kalėdų senelio slaptoji tarnyba

Arthur Christmas

IMDB 7,1
Žanras Animacija, nuotykių, komedija

Mes visi puikiai žinome, kaip Kalėdų dovanos patenka į mūsų namus – pro kaminą (net jei ir neturite židinio). Bet kaip gi Kalėdų Seneliui pavyksta per vieną naktį aplankyti viso pasaulio vaikus? Čia jau neužtenka anksti atsikelti. Pasirodo, tam reikia karinės operacijos ir modernios įrangos, kaip tai atskleidžiama linksmame ir nuoširdžiame animaciniame filme „Kalėdų Senelio slaptoji tarnyba“. Bet net ir laikantis militaristinio preciziškumo, padaroma klaidų... Dėl smulkaus nesklandumo, viena šauni mergaitė nesulaukia savo kalėdinės dovanos. Kalėdų gelbėti susiruošia nerangus, bet labai nuoširdus jauniausias Kalėdų Senelio sūnus Artūras, kuris turi vos kelias valandas ir senovinį transportą – puikius, bet neištreniruotus elnius...

Į video nuomą Kaip užsisakyti filmą?

6 vieta

Tėtukas namie 2

Daddy's Home

IMDB 6
Žanras Komedija

Pirmoje „Tėtukas namie“ dalyje tarsi šuo su kate sugyvenę tėtis Dastis ir patėvis Bredas šiame filme ne tik randa bendrą kalbą – jie elgiasi kaip mokyklos laikų bičiuliai. Vyrai net imasi drauge organizuoti tobulą šventę savo vaikams. Deja, sunkiai pasiektoms paliauboms grėsmę ima kelti netikėtai užgriuvę jųdviejų tėčiai – seksualusis Kurtas ir jautruolis ponas Vaitakeris, kurie, kaip tyčia, nejaučia vienas kitam didelės simpatijos ir jaukiomis turėjusias būti Kalėdas ima versti konkurencine kova. Gal seneliai kiek ir persistengia, bet juk visi giminėje turime po dėdę Antaną, kuris linkęs prie baltos mišrainės iškelti nepatogių klausimų, – tokios jau tos Kalėdos!

Į video nuomą Kaip užsisakyti filmą?

5 vieta

Dydysis šou meistras

The Greatest Showman

IMDB 7,7
Žanras Biografinis, drama, miuziklas

Neįmanoma pakeisti padėties būnant tokiu kaip ir visi kiti. Tai kuo puikiausiai įrodė Amerikos šou biznio pradininkas Teiloras Barnumas, apie kurį ir sukurtas „Didysis šou meistras“ – nuostabiai graži biografinė muzikinė drama.

Ji pasakoja neįprastai lakios vaizduotės Barnumo istoriją, kuris be cento kišenėje sugebėjo apkerėti visą Ameriką ir įkurti patį įspūdingiausią keliaujantį cirką, kuriame šeimą ir šlovę atrado visuomenės atstumtieji.

Tad, jei belaukiant Kalėdų norisi šiek tiek įkvėpimo, šis filmas jums primins, kad nepaprasti dalykai gali būti sukurti paprastų žmonių.

Į video nuomą Kaip užsisakyti filmą?

4 Vieta

Kietas riešutėlis

Die Hard

IMDB 8,2
Žanras Veiksmo, trileris

Kad ir kaip erzintų kalėdiniai giminių susitikimai, kuriuose jūsų teta klausinėja, kada vestuvės, kada pirmas arba antras vaikas, bent jau nesate Džonas Makleinas ir neturite vaduoti Los Andželo dangoraižio iš teroristų gniaužtų (nors dar reikėtų pagalvoti, kas blogiau).

Šmaikščiojo Niujorko policininko kalėdinės linksmybės su stereotipiniais vokišku akcentu kalbančiais blogiukais – viena iš kalėdinių filmų klasikų, kuri niekada nenuvilia. Tai – beveik tradicija, kaip ir filmas apie kitą šmaikštų berniuką, namuose kovojantį su blogiukais…

Į video nuomą Kaip užsisakyti filmą?

3 vieta

Blogos mamos ir jų kalėdos

A Bad Moms Christmas

IMDB 5,5
Žanras Nuotykių, komedija

Kas dar be Kalėdų Senelio paverčia Kalėdas stebuklingomis? Lemputės? Skaniai kvepiantys namai? Per naktį žemę padengęs sniegas?

Mamos. Mamos atstoja visus susirgusius 92 000 elfų ir Džoną Makleiną kartu sudėjus. Tai jos paruošia maistą, padeda Kalėdų Seneliui išdalinti dovanas, sutvarko namus ir dar net spėja išsiplauti galvą. Gal ir blakstienas pasidažyti.

Pažįstama situacija? Tuomet jums patiks „Blogos mamos ir jų Kalėdos“. Jame trys nesibaigiančių įsipareigojimų, užduočių ir darbų nuvargintos mamos nusprendžia maištauti prieš tradicijas ir susigrąžinti Kalėdas sau. Tačiau, lyg tyčia, į svečius atvyksta ir reiklios jų pačių mamos...

Į video nuomą Kaip užsisakyti filmą?

2 vieta

Ledo šalis

Frozen

IMDB 7,5
Žanras Animacija, nuotykių, komedija

Hanso Kristiano Anderseno „Sniego karalienės“ įkvėpta animacinė nuotykių komedija nenuvils mielai šmaikščių siužetų gerbėjų. Voltas Disnėjus jus nukels į netikėtai amžino įšalo sukaustytą karalystę, kurioje išvysite princesės Anos nuotykius.

Netyčia visą karalystę pavertusi ledu, Anos sesė Elza išsigandusi pabėga į kalnus. Kartu su drąsiu alpinistu ledo pardavėju (vaikinukui šiek tiek nenuskilo su profesija) ir jo ištikimu elniu bei naiviu sniego seniu, Ana leidžiasi ieškoti savo atsiskyrusios sesės.

Ar jiems pavyks išsklaidyti ledo burtus ir išgelbėti brangius žmones? Galbūt. Ar jūs daug šypsositės susirangę ant sofos jaukų šeštadienio vakarą? Neabejotinai.

Į video nuomą Kaip užsisakyti filmą?

1 vieta

Vienas namuose 1, 2, 3

Home Alone 1, 2, 3

IMDB 7,5
Žanras Komedija

Taip, sąrašo laimėtojas visiems gerai pažįstamas. Kaip vyresnioji karta privalo per Naujuosius metus išlydėti į pirtį susiruošusį Ženią, taip ir jaunesnioji neįsivaizduoja Kalėdų be Kevino, kurį tėvai paliko vieną namuose. Arba pametė oro uoste. Arba jis vėl vienas namuose, bet šį kartą jo vardas Aleksas ir jis turi ne tik pasveikti nuo vėjaraupių, bet ir išgelbėti Čikagą nuo teroristinio išpuolio. Užsiėmęs aštuonmetis!

Siužetai išties nesenstantys ir puikiai tinka norint visiškai įsijausti į šventinę nuotaiką vyniojant kalėdines dovanas ar puošiant eglutę. Nes kad ir kiek kartų būtum matęs nuo stogo mėtomų plytų sceną, negali nesusijuokti.

Visas „Vienas namuose“ serijas rasite video nuomoje:

Vienas namuose 1 Vienas namuose 2 Vienas namuose 3 Kaip užsisakyti filmą?

Jau kvepia mandarinais? Pirmyn į „Telia“ Videonuomą ir spraginti spragėsių!

Jei neturite Telia TV

Išsirinkite jums tinkamiausią pasiūlymą ir gaukite išankstinių Kalėdų Senelio dovanų.