CloudOps – išmanūs debesijos valdymo sprendimai

CloudOps – išmanūs debesijos valdymo sprendimai

Gauti pasiūlymą

Kas yra CloudOps?

CloudOps - tai praktikų rinkinys, kurio taikymo tikslas užtikrinti aplikacijų ir IT servisų veikiančių debesijos aplinkoje nenutrūkstamą veikimą, optimizavimą ir našumo valdymą. CloudOps praktikos apima skirtingas sritis nuo kasdienio proaktyvaus servisų stebėjimo iki politikų kūrimo ir biudžeto valdymo. CloudOps neatsiejamai taikoma kartu su DevOps praktikomis, o tai užtikrina sklandesnį IT administratorių ir programuotojų bendradarbiavimą, kuriant ir nuolatos atnaujinant skaitmeninius produktus. Nepriklausomai nuo to, ar jūsų aplikacijos veikia viešajame debesyje ar hibridinėje aplinkoje, gerųjų CloudOps praktikų taikymas padės išnaudoti debesų kompiuterijos privalumus jūsų verslo sėkmei.

 

Rinkitės patikimą partnerį

 

Pasitelkus „Amazon Web Services“ ar „Microsoft Azure“ debesų kompiuterijos platformų paslaugas, jūsų verslas gali įgauti strateginį pranašumą pasinaudodamas naujausiomis technologijomis produktų ir paslaugų kūrimui. Siekiant maksimaliai išnaudoti debesų kompiuterijos privalumus svarbu pasirinkti patikimą partnerį, kuris būtų pasiruošęs ir skatintų inovatyvių debesų kompiuterijos technologijų diegimą ir palaikymą. Taip pat suprastų, kaip svarbu, kad klientų sistemos veiktų be sutrikimų ir būtų pasiruošęs tai užtikrinti. O taip pat iš didelio kiekio debesijos servisų gebėtų parinkti aktualiausius, kurie išspręstų esamas kliento problemas. Patyrusi „Telia“ ekspertų komanda yra pasiruošusi jums padėti kiekviename žingsnyje: įsigilinti ir suprasti jūsų poreikius, parinkti ir aiškiai pateikti geriausius sprendimus.

Gauti pasiūlymą  

 

Kaip mes galime padėti?


Parinksime sprendimą

Įvertinę esamą IT infrastruktūrą ir jūsų verslo poreikius, įvardinsime komponentus, kuriuos vertėtų tobulinti ir vystyti pasitelkiant viešosios arba hibridinės debesų kompiuterijos paslaugas. Atsižvelgę į jūsų verslo tikslus, parinksime tinkamiausius „Amazon Web Services“ ar „Microsoft Azure“ servisus, kurie atneš ilgalaikės naudos.

 


Pritaikysime architektūrą

Atsižvelgę į jūsų įmonės veiklos specifiką, veiklos reikalavimus ir gerąsias praktikas, pritaikysime IT infrastruktūrą sklandžiam darbui „Amazon Web Services“ ar „Microsoft Azure“ debesyje.


Perkelsime sistemas

Padėsime sukurti hibridinę infrastruktūrą arba persikelti į viešąjį debesį sklandžiai ir be trikdžių. Mūsų patyrę ir sertifikuoti specialistai išanalizuos situaciją, parengs sistemų perkėlimo planą ir įgyvendins jį nuo pirmo iki paskutinio žingsnio.


Palaikysime ir optimizuosime

Mes suprantame, kaip svarbu verslui užtikrinti nepertraukiamą kritinių sistemų veikimą. Atidžiai suderinsime priežiūros paslaugų teikimo sąlygas ir apimtis, vykdysime 24x7 stebėjimą ir palaikymą. Patyrusi administratorių komanda reguliariai teiks gerinimo pasiūlymus, kurie padės „Amazon Web Services“ ar „Microsoft Azure“ debesyje veikiančias aplinkas optimizuoti atsižvelgiant į pagrindines sritis: patikimumą, saugumą, našumą, kainodarą ir veiklos efektyvumą.

 

 

Dažniausiai užduodami klausimai

Siekiant maksimaliai išnaudoti debesų kompiuterijos privalumus svarbu pasirinkti ambicingą partnerį, kuris būtų pasiruošęs ir skatintų inovatyvių debesų kompiuterijos technologijų diegimą. Suprastų, kaip svarbu, kad sistemos veiktų be sutrikimų, ir galėtų padėti kiekviename žingsnyje. O taip pat iš didelio kiekio servisų gebėtų parinkti geriausius sprendimus. Patyrusi „Telia“ ekspertų komanda yra pasiruošusi jums padėti kiekviename žingsnyje: įsigilinti ir suprasti jūsų poreikius, parinkti ir aiškiai pateikti geriausius sprendimus.

„Microsoft Azure“ ir „Amazon Web Services“ yra du didžiausi viešosios debesų kompiuterijos paslaugų teikėjai pasaulyje. Abi platformos turi šiuos viešosios debesų kompiuterijos paslaugų elementus – savitarną, tapatybės prieigos valdymo funkcijas, saugumo elementus, automatinį resursų plečiamumą, kainodaros principus ir kitus. „Azure“ yra puikus pasirinkimas, kai kalbame apie hibridinius debesų kompiuterijos sprendimus ir lengvai integruojamas su „Microsoft“ produktais, o „AWS“ yra orientuota į atvirojo kodo programas ir turi daugiau lankstumo. Todėl galutinis pasirinkimas priklauso nuo organizacijos keliamų reikalavimų ir tikslų. Kviečiame pasitarti su „Telia“ specialistais.

CloudOps paslaugos supaprastina įvairias kasdienes užduotis, įskaitant IT sistemų palaikymą, stebėseną, programinio kodo atnaujinimų diegimą, testavimą, ataskaitų teikimą ir saugumo įvykių šalinimą.

DevOps - tai praktikų ir procedūrų rinkinys, padedantis organizacijoms sukurti veržlią, bendradarbiavimu pagrįstą aplinką, kuri sujungia programinės įrangos kūrimo ir IT operacijų sritis, kad būtų pasiekti šie tikslai :

• sutrumpintas programinės įrangos kūrimo ciklas;

• sutrumpintas produkto pristatymo rinkai laikas (angl. decrease time to market);

• užtikrintas nuolatinis patobulinimų (angl. continuous improvements) ciklas;

• užtikrinama kuriamų produktų kokybė, kuri patenkintų klientų lūkesčius ir poreikius.

DevOps praktikų panaudojimas padeda įmonėms tobulinti procesus ir priemones, didinti efektyvumą, kad būtų sukurta geresnė darbo aplinka ir nuolat kuriama pridėtinė vertė klientams.

CloudOps ir DevOps praktikos papildo viena kitą taip skatindamos IT administratorių ir programuotojų komandų tarpusavio bendradarbiavimą. Taikant šias praktikas kartu, komandoms lengviau pasiekti šių tikslų:

• sklandus skirtingų komandų darbas ir atsakomybių pasidalinimas;

• lanksčių (angl. agile) darbo principų taikymas;

• aiškiai įvardinti verslo poreikiai ir siekiami tikslai;

• nuolatinis procesų tobulinimas;

• produktyvumo gerinimas;

• sistemų pasiekiamumo rodiklių gerinimas;

• nuolatinis programinės įrangos atnaujinimas.

Taip, „Amazon Web Services“ ir „Microsoft Azure“ platformose galėsite atlikti išlaidų stebėjimą ir valdymą. Turėsite galimybę peržiūrėti apibendrintas išlaidas pagal organizaciją, kad suprastumėte, kur yra didžiausios išlaidos, ir nustatytumėte išlaidų tendencijas. Taip pat galėsite matyti istorinius duomenis, kad įvertintumėte mėnesio, ketvirčio ar net metų išlaidų tendencijas pagal biudžetą.

Biudžetų nustatymas padės planuoti ir vykdyti finansinę atskaitomybę jūsų organizacijoje. Taip pat padės išvengti išlaidų apribojimų viršijimo.

„Amazon Web Services“ yra pasaulyje plačiausiai naudojama debesų kompiuterijos platforma, siūlanti daugiau nei 200 visapusiškų paslaugų iš savo valdomų duomenų centrų visame pasaulyje. Milijonai klientų, įskaitant sparčiausiai augančius startuolius, didžiausias įmones ir pirmaujančias vyriausybines agentūras, naudojasi „AWS“, kad sumažintų išlaidas, taptų lankstesni ir greičiau diegtų naujoves.

„Azure“ tai debesų kompiuterijos platforma su daugiau nei šešiasdešimt fizinių lokacijų visame pasaulyje, kurioje rasite 200+ produktų ir paslaugų, skirtų padėti jums – išspręsti šiandienos iššūkius ir kurti ateitį keičiančius sprendimus. Pasinaudokite „Microsoft Azure“ privalumais:

  • Produktyvumas – mažiau laiko infrastruktūros palaikymui, daugiau dėmesio verslo poreikiams ir informacinių sistemų vystymui;
  • Greitis – naujos paslaugos lengvai aktyvuojamos savitarnos portale, išvengiant naujų komponentų diegimo ir palaikymo kaštų nuosavoje infrastruktūroje;
  • Lankstumas – IT infrastruktūros resursų pritaikymas jūsų verslo poreikiams; Globalus pasiekiamumas – aplikacijų talpinimas arčiau klientų;
  • Kaštai – apmokestinamos tik aktyvuotos, verslui naudą teikiančios paslaugos.

Susisiekite su „Telia“ ir aptarkime, kaip geriausiai galėtumėte išnaudoti naujausius „Azure“ technologinius sprendimus kuriant, diegiant ir valdant programinius sprendimus.

Taip, viena iš geriausių priežasčių naudoti „AWS“ ar „Azure“ savo programoms ir paslaugoms tai galimybė išnaudoti integruotus saugumo įrankius. Abejose platformose integruoti saugos įrankiai ir galimybės padeda kurti saugius sprendimus patikimose debesų kompiuterijos platformose. „Amazon Web Services“ ir „Microsoft Azure“ skiria didelį dėmesį tam kad užtikrintų klientų duomenų konfidencialumą, vientisumą, prieinamumą ir aiškią atskaitomybę prieš visus debesų kompiuterijos platformos klientus. Susisiekite su „Telia“ ir detaliau supažinkite kaip „AWS“ ar „Azure“ gali atliepti jūsų verslo saugos poreikius ir apsaugoti vartotojus, įrenginius, išteklius, duomenis ir programas debesyje.

Ne, „Azure“ palaiko atvirojo kodo technologijas, todėl galite naudoti norimus įrankius ir technologijas. Galite pasirinkti priimtiniausią programavimo kalbą, ar tai būtų .NET, .NET Core, Java, Ruby, Node.js, PHP ar Python. Aplikacijos lengvai patalpinamos ir konfigūruojamos tiek Windows, tiek Linux aplinkoje.

Vienas iš „Microsoft Azure“ panaudojimo būdų – atsarginių kopijų laikymas nutolusioje lokacijoje. Nepriklausomai nuo to, kur veikia jūsų informacinės sistemos, „Azure Backup“ paslauga padės centralizuotai valdyti visą atsarginio kopijavimo procesą. Pasinaudodami „Azure Backup reports“ matysite visą reikiamą informaciją apie atsarginio kopijavimo sesijas vienoje vietoje. Ir, svarbiausia, nutikus incidentui jūsų pirminėje lokacijoje, visada galėsite būti tikri, kad „Azure“ platformoje bus pakankamai resursų jūsų įmonės sistemoms atstatyti. Apie atsarginių kopijų laikymą „Microsoft Azure“ platformoje ir kitus panaudojimo būdus pasitarkite su „Telia“ specialistais.