„Telia Cloud“ – debesų kompiuterijos sprendimai

„Telia Cloud“ – debesų kompiuterijos sprendimai

Gauti pasiūlymą

Kas yra debesų kompiuterija?

Debesų kompiuterija – tai virtualūs serveriai, programinė įranga, duomenų bazės, saugyklos, tinklai ir saugumo sprendimai, teikiami kaip paslauga per internetą. Galite pasirinkti, kiek ir kokių debesijos paslaugų naudosite – taip sumažinsite išlaidas, sparčiau ir lanksčiau adaptuosite naujoves savo verslo poreikiams bei efektyviau valdysite IT infrastruktūrą.

Kas yra „Telia Cloud“?„Telia Cloud“ – tai lankstus ir patogus būdas naudotis IT infrastruktūra, nes taip mokėsite tik už tai, ką realiai naudojate. Debesų technologijos užtikrina optimalų resursų naudojimą, jei poreikiai auga greitai ir priklauso nuo sezono, taip pat jei reikalingi itin aukšto lygio patikimumo ir saugumo sprendimai, kurie nėra įperkami mažoms įmonėms. Naudokitės debesijos paslaugomis ir nukreipkite investicijas į įmonės augimą, o ne į IT infrastruktūros pirkimą.

Atsižvelgę į jūsų veiklos poreikius, parinksime jūsų verslui tinkamiausią debesų sprendimą, o turintiems specifinių reikalavimų pasiūlysime „Private Cloud“, „Stretched Cluster“, SAP talpinimo, „Containers as a Service“ (CaaS) debesijos paslaugas.

Gauti pasiūlymą  

 

Kam skirta „Telia Cloud“ paslauga?

Kad ir kokio dydžio būtų jūsų įmonė, svarbiausias jos turtas yra duomenys, su kuriais reikia saugiai, lanksčiai ir efektyviai dirbti kasdien. Pasirinkus „Telia Cloud“ sprendimą, naudosite galingą IT infrastruktūrą be didelių pradinių investicijų – debesų paslaugos leis jūsų ERP, CRM, logistikos sistemoms, duomenų bazėms, buhalterinėms programoms ir kitoms verslui kritiškoms sistemoms veikti sklandžiai ir nepertraukiamai. Debesų kompiuterijos sprendimai suteikia ir daugiau laisvės reaguoti į pokyčius rinkoje ir versle, greitai diegti naujoves ar atnaujinimus, automatizuoti ir supaprastinti procesus, taip pat – paprasčiau įtraukti į įmonės veiklą darbuotojus, dirbančius visoje Lietuvoje.


Kokie yra „Telia“ debesų kompiuterijos privalumai


Patikimumas

Du TIERIII standarto duomenų centrai, 24/7 dirbantis IT personalas ir aukščiausią kvalifikaciją turintys saugumo ekspertai leidžia užtikrinti, kad „Telia Cloud“ veiks nepertraukiamai, valdymas debesyje bus efektyvus, o jame patalpinti duomenys bus saugūs.

 


Lankstumas

Galite remtis ilgamete „Telia“ ekspertų patirtimi ir sukurti savo verslui tinkamiausią debesų kompiuterijos sprendimą kombinuodami on-premises, cloud, public cloud ir hybrid cloud sprendimus.


Kainodara

Esame vienintelis tiekėjas, galintis pateikti tokį platų tarpusavyje suderinamų debesų technologijų paslaugų spektrą. Naudodami „Telia Cloud“ gausite IT sistemų priežiūros, tinklo ir saugumo paslaugas. Už visus debesų sprendimus mokama kas mėnesį, todėl jums nereikės didelių vienkartinių investicijų į savo IT infrastruktūrą.


„Future proof“

„Telia Cloud“ naudojama tik naujausia įranga su gamintojų garantija, gerąsias praktikas atitinkantys procesai ir programinė įranga. Jūsų verslas jau šiandien bus pasiruošęs naujovėms, kurios laukia ateityje.

 

 

 

Dažniausiai užduodami klausimai

Debesijos paslaugos savitarnos svetainė – tai sistema, kurioje matysite ir lengvai administruosite visus savo virtualius serverius.
Jei nepavyko prisijungti prie svetainės, pabandykite tai padaryti dar kartą: patikrinkite, ar visus duomenis įvedėte teisingai. Jei prisijungti nepavyksta, kreipkitės el. paštu ITpagalba@telia.lt, telefonu 1816 arba https://support.telia.lt/.
„Telia“ specialistai įvertina kliento infrastruktūrą ir paruošia migravimo planą. Migravimas gali užtrukti nuo 1 dienos iki kelių savaičių priklausomai nuo ryšio pralaidumo, IT infrastruktūros duomenų kiekio, naudojamos programinės įrangos ir kompleksiškumo. Migravimo planas ruošiamas taip, kad klientas nepatirtų prastovų, o sistemų naudotojams nebūtų jokios įtakos.
Taip. „Telia“ specialistų komanda įvertina esamą kliento IT infrastruktūrą bei trumpalaikius ir ilgalaikius kliento IT poreikius. Įsigilinę į situaciją specialistai pateikia būsimą IT infrastruktūros architektūrą, rekomenduoja, kokius infrastruktūros elementus naudoti, naujinti ir migruoti, parengia pasiūlymus, užtikrinančius aukšto patikimumo ir saugumo sprendimus.
„Telia Cloud“ SLA 99,95 %
„Telia Cloud“ naudojami pažangūs aukšto patikimumo ir saugumo sprendimai, todėl duomenys apsaugomi nuo praradimo ir sugadinimo. Klientų atsarginės duomenų kopijos yra saugomos kitame duomenų centre, nutolusiame nuo „Telia Cloud“ duomenų centro lokacijos.
„Telia Cloud“ galima naudoti sprendimus, kurie leidžia naudotojams dirbti su IT sistemomis turint minimalų interneto greitį. Jei galite atidaryti el. paštą naršyklėje, jums pakaks greitaveikos.