Komplektas „Šiuolaikinė mokymo(si) aplinka“

Tai išbaigtas, integruotas sprendimas mokyklai, sukurtas galvojant apie dabartinės kartos poreikius. Naudojant „Šiuolaikinės mokymosi aplinkos“ projekto partneriai:„Telia“, Microsoft, Tamo grupė, BMK ir HP pasirūpins viskuo - nuo interneto iki el. pratybų, mokymų, sprendimo įdiegimo ir konsultacijų.

Kaip atrodo šiuolaikinė klasė?

Tai klasė, kurioje veikia belaidis internetas, o efektyviai ir įdomiai mokyti bei mokytis padeda išmanieji įrankiai:

  • • interaktyvi lenta, planšetiniai ir mokytojo kompiuteriai;
  • • speciali programinė įranga ir biuro programų paketas;
  • • skaitmeninės pratybos, elektroninis dienynas ir egzaminavimo sistema.

Kodėl tai išskirtinė klasė?

Tai pirmoji klasė, kurios išbaigtumu rūpinasi lyderiaujančios kompanijos, kurių sprendimai rinkoje yra patys moderniausi. „Telia“, „Microsoft“, „TAMO“, „HP“ ir „BMK“ kompanijos suvienijo savo geriausius sprendimus kurdamos „Šiuolaikinę mokymosi aplinką“.

 

 

 

 

Mokytojo darbo vieta

Dirbkite patogiai Dideliame 58,4 cm (23“) įstrižainės ekrane patogu atlikti kasdienes užduotis ir demonstruoti vaizdinę medžiagą. Matykite viską Full HD technologija užtikrina nepriekaištingą vaizdo kokybę, o 178 laipsnių IPS apžvalgos kampas leidžia patogiai bendradarbiauti su patalpoje esančiais kolegomis. Mokytojo kompiuterio priežiūra: Tegul techniniai nesklandumai netrikdo Jūsų darbo – savo IT sistemų priežiūrą patikėkite „Telia“ profesionalams. Biuro įrangos priežiūros paslauga – tai nuolatinė Jūsų kompiuterio sistemų patikra, laiku atliekami profilaktiniai ir prevenciniai veiksmai, skubus gedimų šalinimas, konsultacijos dėl Jūsų kompiuterinės darbo vietos.

 

 

 

Mokinio darbo vieta

Naujos ir modernios priemonės padeda padidinti moksleivių susidomėjimą ir išlaikyti jų dėmesį. Mokymuisi skirta 10‘‘ planšetė yra pasiruošusi atlaikyti net ir ne visada atsargius mokinių naudojimosi įpročius su įranga. Mobilumas išplečia ribas, mokymui skirta medžiaga galima naudotis ir už klasės ribų neprarandant duomenų saugumo. Sukurtas mokykloms Patvarus korpusas, keturių branduolių Intel procesorius ir 10.1‘‘ matinis liečiamas ekranas, kuri taip pat galima naudoti su aktyviu rašikliu, tiesiog rašyti ranka. Skirtas mokymuisi Mėgaukitės nestandartiniais sprendimais mokymo procese, HP School Pack programinė įranga paruošta dirbti su švietimo sistemai skirtomis naujovėmis. Viena jų- HP ClassManager, kuri leidžia mokytojui paruošti medžiaga, ja pasidalinti, lengvai valdyti, bei bendrauti su mokiniais. Nevaržomas mobilumas Greitas ir patikimas AC 2x2 WiFi ir Bluetooth ryšys. Išnaudokite tai moderniems mokymo būdams, neapsiribokite klasės patalpa. Šias galimybes sustiprina ilgas baterijos darbo laikas.

 

 

Interaktyvi „Smart“ lenta su programine įranga, skirta interaktyviam turiniui

Kurkite įdomias interaktyvias pamokas, demonstruokite mokomąją medžiagą, įtraukite vaikus į žaismingą ir kūrybišką mokymosi procesą. Ant lietimui jautraus lentos paviršiaus vienu metu užduotis gali spręsti keturi mokiniai, ekrane esančius objektus galima trinti, judinti, mesti, sukti, ant jų rašyti virtualiu rašalu.

Elektroninės pratybos ema

EMA – tai pirmosios Lietuvoje elektroninės ir spausdintos pratybos, suteikiančios galimybę diferencijuoti mokinius pagal jų gebėjimus bei individualiai skirti jų pasiekimų lygį atitinkančias užduotis. Mokinius sudomina ir įtraukia interaktyvios užduotys bei dinamiška motyvavimo sistema. Pratybų komplektai skirti 2–6 klasių mokiniams, besimokantiems matematikos, lietuvių kalbos, gamtos ir žmogaus bei pasaulio pažinimo dalykų. Kuo EMA pratybos yra išskirtinės? 
Įvairios užduotys: padės ne tik tikrinti žinias, bet ir jas pritaikyti sprendžiant problemas. Universalumas: užduotis galima atlikti kompiuteryje, planšetėje, išmaniajame telefone arba galima naudoti spausdintas EMA pratybas. Motyvavimo sistema: išmokimo matuoklis ir interaktyvi pasiekimų lenta SAFARIS motyvuos vaikus mokytis ir siekti geresnių rezultatų. Diagnostiniai testai: leis nustatyti mokinių pasiekimų lygį mokslo metų pradžioje ir pabaigoje, o testų analizės įrankis padės geriau pažinti mokinius ir įvertinti mokytojo darbą. Individualus požiūris: užduotys parenkamos pagal mokinio pasiekimo lygį, gali būti sudaromi individualūs užduočių rinkiniai.

 

 

Office 365 programinės įrangos komplektas

Dirbkite efektyviai:Programos: „Word“, „OneNote“, „PowerPoint“, „Excel“, interneto naršyklėje. Naudokite specialius įrankius: „OneNote“ mokomasis banknotas leis pateikti padalomąją medžiagą ir kurti e. portfelius Patogiai bendraukite: Su kitais „Skype“ vartotojais bendraukite lengvai ir patogiai. Dalinkitės informacija: „Yammer“ – tai uždaras ir saugus Jūsų mokyklos socialinis tinklas Kurkite istorijas: Su „Sway“ programa kurkite interaktyvias pamokas, naujienlaiškius bei ataskaitas. Kaupkite įrašus: Virtuali platforma, kurioje galėsite kelti vaizdo įrašus, juos redaguoti, dalintis ir t.t. Dirbkite kartu: Komandos svetainė – tai patogi vieta projekto nariams susiburti virtualioje aplinkoje. Būkite mobilūs: Greitai ir patogiai sinchronizuosite el. paštą, kalendorių ir kontaktus į mob. įrenginius Siųskite laiškus: Naudokitės puikiai pažįstama „Outlook“ el. pašto aplinka su „Outlook Web App“. Saugokite dokumentus: 1 TB asmeninė saugykla kiekvienam vartotojui.

„HP tablet“ įkrovimo modulis

Patogus įkrovimas Visus darbui reikalingus planšetinius kompiuterius paruoškite vienu metu – „HP Tablet“ vienu metu galite įkrauti net 10 įrenginių. „HP Tablet“ įkrovimo moduliui suteikiama trejų metų garantija. Informacija ir pagalba teikiama telefonu bei forumuose internete. Varstomos durelės ir integruotos pertvaros palaiko tvarką viduje Tinka iki 11,6 colių įstrižainės įrenginiams su AC srovės adapteriu Matmenys (coliais): 18,1 x 21,7 x 12.5. Svoris: 14 kg.

Klasės valdymo programinė įranga

Įvertinkite mokinių supratimą: Renkite apklausas ir testus. Skirstykite ir surinkite užduotis. Įrašykite kalbos pamokas. Fiksuokite rezultatus skaitmeniniame dienyne. Skatinkite bendradarbiavimą: Sudarykite pokalbių grupes įvairių temų aptarimui. Pasiekite mokinių darbus visose sistemose. Bendraukite naudodami virtualią lentą

Spartusis „Telia“ wifi

Rekomenduojame rinktis interneto planą, kurio greitaveika ne mažesnė nei 100 Mb/s Pasiūlymui įgyvendinti reikalingas Wi-Fi sprendimas: Veikimo dažnis: 2.4/5 Ghz Bevielio ryšio standartas: 802.11 b/g/n*/ac. Padengimas: atviroje erdvėje iki 100 m., patalpose – iki 30 m. (priklausomai nuo vidaus konstrukcijų). Papildomos galimybės: Galimybė turėti du tinklo pavadinimus: „Vidaus“ ir „Svečių“ Galimybė riboti Wi-Fi prieigos tinklo greitaveiką „Svečių“ tinklu