Kibernetinis saugumas

 

 

Kas yra kibernetinis saugumas?

Įrenginių, prijungtų prie interneto, skaičius nuolat auga. Kartu auga ir grėsmė tapti komercinio šnipinėjimo, asmeninių duomenų ar finansinių vagysčių aukomis. Norite to išvengti? Drąsiai patikėkite savo saugumą mūsų ekspertų komandai.

„Telia“ turi viską, ko reikia: ilgametę kompetenciją ir reikiamą technologinę bazę. Atrinksime jums tinkamiausius sprendimus, įdiegsime ir prižiūrėsime.

Technologiniai saugumo sprendimai

Darbuotojai ir jų kompiuterizuota darbo vieta yra vienas iš pažeidžiamiausių jūsų įmonės taškų. Darbuotojai labai dažnai dirba ne tik būdami įmonės vidiniame tinkle, bet ir naudodami nešiojamuosius įmonės įrenginius, jungiasi prie interneto iš bet kur. Be to, įmonės labai dažnai naudoja debesijoje veikiančias bendradarbiavimo programas. Tad vien tik tinklo ugniasienės teikiamos perimetro apsaugos nepakanka. Būtina pasirūpinti saugumo užtikrinimu visose srityse, kuriose dirba darbuotojas – galiniai įrenginiai, elektroninis paštas ar debesijoje veikiančios bendradarbiavimo programos

 

Naudodamiesi „Telia“ Galinių įrenginių
apsaugos paslauga:

 

5G ryšį palaikantys telefonai
Apsaugosite

apsaugosite įmonės galinius įrenginius, elektroninį paštą ir debesijoje veikiančias bendradarbiavimo sistemas;

 
Sustiprinsite
sustiprinsite savo įmonės atitiktį kibernetinio saugumo ir BDAR reikalavimams;
Išvengsite
išvengsite didelių vienkartinių investicijų įsigydami įrangą ir / ar būtinas saugumo licencijas – už Galinių įrenginių apsaugos paslaugą mokėsite mėnesinius mokesčius – be jokių įsipareigojimų terminų.

 

Perimetro apsaugos sprendimai apsaugo jūsų įmonės išėjimo į kibernetinį pasaulį vartus – interneto prieigą. Pagrindinė apsaugos priemonė šioje vietoje – tinklo ugniasienė. „Telia“ siūlo:

Bendro naudojimo ugniasienės paslaugą

Ugniasienės funkciją atliekanti įranga priklauso mūsų tinklui, joje įdiegtos saugumo funkcijas įgalinančios licencijos ir sukonfigūruotos saugumo politikos, kurios yra vienodos visiems paslauga besinaudojantiems klientams. Kliento interneto srautas nukreipiamas per šią įrangą, kur yra išvalomas nuo bandymų įsilaužti, virusų, pavojingų interneto nuorodų ir nepageidaujamų el. laiškų.

Dedikuotos ugniasienės paslaugą

Klientui parenkamas reikalingas įrangos modelis, saugumo licencijos bei, pageidaujant, sukonfigūruojamos individualiai įmonės poreikiams pritaikytos, mūsų ekspertų rekomenduojamos ir su klientu suderintos saugumo taisyklės, teikiama priežiūra.

Įvairios IT sistemos šiais laikais yra neatsiejama sėkmingo verslo dalis. Ir bet koks jų sutrikimas gali sustabdyti įmonės veiklą, o bet kokia prastova sąlygoja tiesioginius nuostolius. Tad itin svarbu identifikuoti svarbiausias savo veikloje IT sistemas ir jas tinkamai apsaugoti.

 

Kokius sprendimus siūlome:

 

5G ryšį palaikantys telefonai
Apsauga nuo DDoS atakų

Unikalus sprendimas jūsų verslui, apsaugantis nuo šiais laikais itin dažnų DDoS atakų, kurios išnaudoja interneto kanalo pralaidą arba jūsų sistemų resursus.

 
Tinklo ugniasienė
Apsaugo įmonės IT infrastruktūrą ir svarbius duomenis nuo jų sugadinimo ar vagystės, įmonės darbuotojams užtikrinamas saugus prisijungimas prie vidinių informacinių išteklių.
Žiniatinkio ugniasienė
Žiniatinklio ugniasienė (angl. Web Application Firewall, sutr. WAF) neleidžia kibernetiniams nusikaltėliams sutrikdyti svetainės / programėlės veikimo ar pavogti duomenis, užkardydama L7 lygio atakas (jos išnaudoja programinio kodo spragas ar / ir sisteminius resursus).

 

5G ryšį palaikantys telefonai
Tinklo apkrovų balansavimo sprendimai

Tinklo apkrovų balansavimo sprendimai (angl. Load Balancer arba Application Delivery Control, sutr. LB arba ADC) paskirsto duomenų srautą tarp tą pačią funkciją atliekančių įrenginių, taip užtikrindami aukštą tinklo / svetainės pasiekiamumą.

 
Dviejų faktorių autentifikacija
Didžioji dalis saugumo pažeidimų ir duomenų vagysčių šiandien įvyksta dėl pavogtų prisijungimo duomenų ir neteisėto jų panaudojimo. Tai lėmė labai spartų dviejų faktorių autentifikavimo sprendimų populiarumo augimą. Naudojant dviejų faktorių autentifikavimą, vartotojo prašoma suvesti ne tik savo prisijungimo vardą bei slaptažodį įrenginyje / programėlėje, per kurią jungiamasi, bet ir prašoma patvirtinti savo prisijungimą, pvz., paspaudus aktyvavimo mygtuką specialioje telefono programėlėje arba suvedus papildomą vienkartinį kodą, gautą trumpąja žinute į mobilųjį telefoną.

 

Su šia paslauga turėsite galimybę aptikti saugumo spragas įmonės IT sistemose ir gauti ataskaitą, kuria remdamiesi galėsite priimti sprendimus, padidinančius įmonės IT sistemų saugumą. „Telia“ naudojamas „Outpost24“ įrankis leidžia atlikti išorinių ir vidinių IP adresų skenavimą. Galite rinktis vienkartinį skenavimą arba užsisakyti periodinę paslaugą.
 

Kokius veiksmus atlieka ši paslaugą:
 

5G ryšį palaikantys telefonai

Aptinka visus įrenginius, prisijungusius prie jūsų įmonės tinklo bei identifikuoja saugumo spragas, kurias gali išnaudoti kibernetiniai nusikaltėliai.

 
Nurodo, kurias saugumo spragas būtina šalinti pirmiausia, kad būtų kuo labiau sumažinta rizika.
Periodinio pažeidžiamumų skenavimo paslauga leidžia aptikti naujausias saugumo spragas vos joms atsiradus bei įgalina nedelsiant imtis veiksmų.


Kodėl verta rinktis šią paslaugą?

 


Aptiksite savo sistemų pažeidžiamumus, kol jais nespėjo pasinaudoti nusikaltėliai.

 

Sustiprinsite savo įmonės atitiktį kibernetinio saugumo standartams ir BDAR reikalavimams.


Išvengsite investicijų įrankiui įsigyti, diegti ir prižiūrėti. Negaišite laiko mokydamiesi juo naudotis. Išvengsite klaidų vertindami skenavimo rezultatus.


Pasirinkę Periodinio skenavimo paslaugą, užsitikrinsite nuolatinę saugumo spragų stebėseną ir būsite nedelsiant informuoti vos atsiradus naujiems pažeidžiamumams. Taip stebėsite savo pažangą didinant saugumą.