Programėlės verslui

Įsigykite ir valdykite savo programinės įrangos licencijas greitai ir paprastai.
Jei naudojatės portalu anksčiau - jums reikia gauti naują prieigą.

Prisijungti
 
 Nauja versija

Greičiau. Patogiau. Saugiau. 

 


GREITA

Paslaugų užsakymas taps greitesnis, dėka teisioginės integracijos su tiekėjų sistemomis.

 

/
PATOGU

Moderni išvaizda, bei galimybė valdyti paslaugų užsakymą mobiliąjame telefone.

 

/
PARANKU

Patogios paslaugų naudojimo ataskaitos, kurias galėsite peržiūrėti prisijungę.

/
SAUGU

Saugesnis prisijungimas. Papildomos priemonės padėsiančios įžvelgti rizikų.

 

 

 Svarbi informacija

Atnaujinome „Programėlės verslui“ paslaugos teikimo taisykles. Susipažinti galite čia.

 

Kaip tai veikia?

„Programėlės verslui“ - portalas, skirtas „Office 365“ ir „Microsoft 365“ programinės įrangos licencijoms iš „Telia“ įsigyti ir valdyti.

 

1.Gaukite prieigą

Spauskite „Gauti prieigą“, užpildykite trumpą formą ir jau netrukus galėsite prisijungti.

2.Prisijunkite

Prisijungę galėsite peržiūrėti „Office 365“ ir „Microsoft 365“ pasiūlymus, skirtus tik jūsų įmonei.

3.Įsigykite

Išsirinkite tinkamą pasiūlymą - užsisakysite paprastai, o sąskaitą galėsite gauti jums patogiausiu būdu (savitarnoje arba el.paštu).

 

 

Dažniausiai užduodami klausimai

Daugiau informacijos galite rasti čia.

Pokyčiai paslaugos „Programėlės verslui“ taisyklėse

Iki 2020 m. kovo 31 d. taikytos mokesčio skaičiavimo taisyklės

 • Ataskaitinis laikotarpis – kalendorinis mėnuo.
 • Paslaugos mėnesio mokestis pradedamas skaičiuoti nuo konkrečios programinės įrangos užsakymo dienos.
 • Atsisakius paslaugos anksčiau nei paskutinė ataskaitinio laikotarpio diena, fiksuotas mėnesio mokestis už paslaugą nebus perskaičiuojamas pagal faktinį naudojimosi paslauga dienų skaičių.
 • Jeigu paslauga užsakyta ir pradėta teikti ne pirmą ataskaitinio laikotarpio dieną, mėnesinis mokestis perskaičiuojamas pagal faktinį naudojimosi dienų skaičių. Paslaugų teikimo pradžios diena yra įskaitoma į ataskaitinį laikotarpį, už kurį turi būti mokama.

Nuo 2020 m. balandžio 1 d. taikomos mokesčio skaičiavimo taisyklės

 • Ataskaitinis periodas už paslaugą „Programėlės verslui“ yra mėnuo nuo jos aktyvavimo datos. Siekiant išvengti „Programėlės verslui“ skaičiavimo klaidų, „Telia“ turi prisitaikyti prie „Microsoft“ atsiskaitymo tvarkos už „Office 365“ ir „Microsoft 365“ licencijas. „Microsoft“ ataskaitinis periodas yra skaičiuojamas nuo 23-ios mėnesio dienos iki kito mėnesio 22 dienos (pvz., 04 23–05 22).

Ataskaitinio periodo pvz.:

 • jei paslauga buvo aktyvuota balandžio 1 dieną, tuomet klientas gegužės mėnesį gaus sąskaitą, kurioje bus mokestis už 04 01–04 30 laikotarpį.
 • jei paslauga buvo aktyvuota balandžio 23 dieną, tuomet klientas gegužės mėnesį gaus sąskaitą, kurioje bus mokestis už 04 23–05 22 laikotarpį.
 • jei 1 licencija buvo aktyvuota balandžio 23, o kita balandžio 25, tuomet už 1 licenciją mokestis skaičiuojamas 04 23–05 22, o už 2 licenciją 04 25–05 22 intervalais.
 • Paslaugos mėnesio mokestis klientams pradedamas skaičiuoti nuo konkrečios programinės įrangos užsakymo dienos + 1 mėnuo: t.y. pagal „Microsoft“ atsiskaitymo taisykles imamas mokestis į priekį. Praėjus visam ataskaitiniam laikotarpiui mokestis perskaičiuojamas pagal realų vartojimą ir atitinkamai sumažinamas.
 • Jeigu paslauga užsakyta ir pradėta teikti ne pirmą ataskaitinio laikotarpio dieną, paslaugų mokestis perskaičiuojamas pagal faktinį naudojimosi dienų skaičių. Paslaugų teikimo pradžios diena yra įskaitoma į ataskaitinį laikotarpį, už kurį turi būti mokama.
 • Visiškai atsisakius paslaugos anksčiau nei paskutinė ataskaitinio laikotarpio diena, fiksuotas mėnesio mokestis už paslaugą nebus perskaičiuojamas pagal faktinį naudojimosi paslauga dienų skaičių. Tačiau atsisakius paslaugos tik dalinai (pvz., 2 licencijų iš 10) bendras fiksuotas paslaugos mokestis bus sumažintas perskaičiuojant pagal faktinį naudojimosi paslauga (likusioms 8 licencijoms) dienų skaičių.

Daugiau apie „Microsoft CSP“ programos atsiskaitymo scenarijus skaitykite čia.

 

 

Kyla klausimų?

„Galite peržiūrėti atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus. Arba susisiekite - pasikalbėsime. Taip pat susipažinkite su Paslaugos teikimo taisyklėmis.