Telemetrija – <br>universalūs novatoriški sprendimai, individualiai pritaikomi įvairiems <br> verslo sektoriams

Telemetrija –
universalūs novatoriški sprendimai, individualiai pritaikomi įvairiems
verslo sektoriams

Kada ši paslauga bus naudinga?

Apsaugos saugumui

Su telemetrijos sprendimais biuro, sandėlių, statybų aikštelių vaizdą stebite nuotoliniu būdu, sekate judančius krovinius ir galite nustatyti jų buvimo vietą. Telemetrija suteikia galimybę ne tik apsaugoti įmonės turtą nuo išorinių įsibrovimų, bet ir nustatyti grobstymo atvejus įmonės viduje. Telemetrijos sprendimai – jūsų verslo kelias į pažangesnį, kokybiškesnį, patogesnį prekių ir paslaugų kūrimą, priežiūrą ir valdymą. Patenkinkite augančius modernios visuomenės poreikius kartu plėsdami verslą ir didindami savo gyvenimo kokybę.

 

Transporto įmonėse

Įdiegę telemetrijos sprendimus galite stebėti transporto priemonės techninę būklę, kuro kiekį bake, tiksliau planuoti maršrutus ir krovinių pristatymo grafikus, stebėti ir kontroliuoti darbuotojų veiklą.

 

Išmanios apskaitos prietaisuose

Su NB-IoT siaurajuosčio daiktų interneto technologija nuo 2019 metų spalio mėnesio Telia atveria galimybes klientams kurti išmaniosios apskaitos prietaisus, kurių baterijos tarnavimas 10 ir daugiau metų. Siaurajuostis daiktų internetas pasižymi ne tik prietaiso baterijos resurso optimaliu panaudojimu, ypatingai gera ryšio skvarba sunkiai pasiekiamose vietose bet ir mažu duomenų suvartojimu dėl pritaikymo daiktų interneto prietaisams.