Jūsų verslui dar nėra dvejų metų?

Gaukite jauno verslo dovanų paketą

TOP pasirinkimai Jaunam verslui

 

5G ryšį palaikantys telefonai
Mobilusis ryšys

Mūsų mobilusis ryšis ir didelis planų 
pasirinkimas atitiks jūsų augančio verslo poreikius, 
bei suteiks papildomų naudų, tokių kaip:
• galėsite naudositės mobiliuoju parašu net 24 mėn.
• neišnaudoję GB, juos išnaudosite kitą mėnesį.
 
5G ryšį palaikantys planai
Internetas

Ar verslą pradedate namuose, ar biure, ar bet kurioje vietoje šalyje – geras internetas būtinas. Išsirinkite tinkamiausią: mūsų mobilusis internetas – Lietuvoje greičiausias, o galingas šviesolaidinis internetas garantuos stabilią spartą dirbant net su rimčiausiais projektais.
5G ryšio veikimo žemėlapis
Ypatingasis telefono numeris

Verta turėti gražų ir paprasčiau įsimenamą savo verslo kontaktinį numerį: lengviau atsiminti – greičiau susisiekti. O naujiems verslams nuo mūsų – toks numeris dovanų.
5G ryšį palaikantys telefonai
M. parašas

Mobilusis parašas – juridinę galią turintis, tad verslui itin aktualus. Tvarkykite reikalus patogiai ir paprastai – nuotoliniu būdu. Paprastai patvirtinkite savo tapatybę internete ir pasirašykite el. dokumentus. Naudokitės m. parašu savitarnos portaluose, bankų sistemose, el. dokumentų pasirašymo sistemose ir viešųjų įstaigų sistemose.
 
5G ryšį palaikantys planai
Domeno registravimas

Kad klientai pataikytų pas jus, reikia adreso. Užregistruokite savo domeną – paslaugos valdymas nereikalaus specialių IT žinių. Visas paslaugas – domeną, el. paštą, svetainės failus – galima valdyti iš vienos sistemos.
5G ryšio veikimo žemėlapis
MS 365

Kokio dydžio jūsų komanda bebūtų, „Microsoft 365“ leis dirbti mobiliai ir produktyviai. Saugus darbas, kaštus taupanti ir debesyje patalpinta platforma, su kuria gaunate el.paštą ir kalendorių su net 50 GB vienam vartotojui, „Teams“ programą patogiam bendravimui, failų saugyklą „OneDrive“, „Sharepoint“ ir visą „Office“ paketą su Word, Excel, PowerPoint ir kitų programų Premium versijomis.

 

Internetinių seminarų ciklas mažoms ir vidutinėms įmonėms
TELIA SVV●GYVAI

Sėkminga verslo plėtra užsienio rinkose. Nuo ko pradėti?

Perdegimas – kaip atpažinti ir tvarkytis su perdegimu darbe?

Talentų pritraukimas: kaip išsirinkti reikiamus kolegas

Motyvacija ir savimotyvacija verslui

Influenceris jūsų smulkiam verslui

Kaip parengti verslą artėjančiai recesijai?

Ketveri metai su BDAR

Smulkaus ir vidutinio verslo saugumo gidas vadovui

Efektyviausi hibridinio darbo įrankiai

Kokią verslo formą pasirinkti?

Kofeino istorijos ir pamokos verslo startui

Tvarumas (ne) tik dideliems?

5G visiems ir kiekvienam


„Telia“ paslaugomis naudojasi patys įvairiausi verslai, nuo šeimos restorano ar nedidelio ūkio, iki augančios gamybos ar prekybos įmonės. Kiekvienas jų mums yra svarbus, todėl esame pasiruošę padėti ir patarti visais su ryšiu ar IT paslaugomis susijusiais klausimais. Tačiau suprantame, kad nesame visų sričių žinovai. Todėl surinkome įvairių sričių ekspertus ir pakvietėme juos pasidalinti savo sėkmėmis ir nesėkmėmis, įgyta patirtimi, sukauptomis žiniomis, įžvalgomis ir vertingais patarimais, kurie šiandien yra aktualūs veiklą pradedantiems ar jau pradėjusiems smulkiesiems verslininkams. Visa tai seminarų cikle smulkioms ir vidutinėms (SVV) įmonėms „SVV●GYVAI“.

 

Geriausi sezono pasiūlymai verslui