Saugiau jūsų verslui: įrenginiai darbuotojams su papildoma 12 mėn. nemokama apsauga

„Galaxy Enterprise Edition“ yra pirmasis žingsnis komplektuojant įmonės mobiliąsias priemones. Šiame telefone įdiegtas paketas „Knox Suite“, jį paprasta nustatyti iš karto išpakavus gaminį, kartu pateikiami nuolat išleidžiami saugumo priežiūros paketai, užtikrinant nepertraukiamą įrenginio veikimą visą jo naudojimo laiką. Naudodami „Enterprise Edition“ galite efektyviai įgyvendinti mobilaus darbo strategiją, aprėpiančią ne vien saugumą, bet ir diegimą bei valdymą.
 

Knox Suite

„Knox Suite“ leidžia įmonės IT administratoriui sutelkti dėmesį į verslo poreikius viso įrenginio gyvavimo ciklo metu. Saugokite, diekite ir tvarkykite mobiliuosius įrenginius savo organizacijai, kad užtikrintumėte maksimalų valdymą ir našumą.„NordPass“
– tai platforma jūsų įmonės skaitmeninei gerovei palaikyti. Prijunkite darbuotojus ir žaibiškai padidinkite produktyvumą su slaptažodžių tvarkykle verslui.
 


NordPass

Naudodamiesi „NordPass“ galėsite paprasčiau prisijungti prie įmonės paskyrų, netrukdomai dirbti bet kuriame įrenginyje ar programėlėje. Akimirksniu prisijungsite prie savo paskyrų, saugiai dalysitės konfidencialiais duomenimis su kolegomis ir veiksmingai atliksite mokėjimus. Visus jūsų duomenis apsaugome aukščiausio lygio kibernetinio saugumo technologijomis. 

Samsung Knox: Naudinga informacija

Pirkdami Enterprice Edition įrenginius gausite 12 mėn. “Knox Suite” sprendimų paketą:

  • Gynybinio lygio saugumas
  • Supaprastinta priežiūra ir konfigūracija
  • Išsamus įrenginių valdymas

Dėl įrenginių nuoseklumo lengviau valdyti drauge veikiančius mobiliuosius, todėl “Galaxy Enterprice Edition” įrenignius galima įsigyti per dvejus metus po paleidimo.

Naudodami „Galaxy Enterprise Edition“ gausite ketverių metų garantuotą saugos pataisų atnaujinimą. Taigi galite būti tikri, kad jūsų mobilieji įrenginiai yra atnaujinami naudojant naujausias „Android“ ir „Samsung“ saugos ir priežiūros pataisas.

NordPass: Naudinga informacija
 

Įmonėje naudojantis slaptažodžių tvarkykle didinamas verslo kibernetinis saugumas. Slapti darbuotojų duomenys šifruojami pažangiu algoritmu, kuriam atkoduoti prireiktų milijonų metų. Palyginkite tai su informacija ant lipnių lapelių, kurie prieinami bet kuriam į biurą atėjusiam asmeniui.

Praktiškai bet kurios įmonės veikla neatsiejama nuo didelio skaičiaus paskyrų ir įrenginių. Juos prižiūrėti ir užtikrinti saugumą nėra taip paprasta.

Naudojant korporacijos slaptažodžių tvarkyklę, pvz., „NordPass“, kuri tinka tiek mažoms, tiek didelėms organizacijoms, įmonės darbuotojai gali saugoti visus savo prisijungimo duomenis vienoje vietoje. Norint atrakinti slaptažodžių saugyklą, jiems tereikia prisiminti vieną pagrindinį slaptažodį (Master Password). „NordPass“ planas verslui leidžia darbuotojams saugiai dalytis slaptažodžiais su kolegomis, o patys slaptažodžiai prieinami įvairiuose įrenginiuose, net neprisijungus prie interneto. Tad grįžus į darbą po ilgų atostogų nebereikės laužyti galvos bandant prisiminti slaptažodžius.

„NordPass“ veikia pagal vadinamąjį nulinių žinių („zero-knowledge“) protokolą, kuris reiškia, kad slaptažodžius matyti ir valdyti galite tik jūs – „NordPass“ komanda prieigos prie jų neturi.

Slaptažodžių tvarkyklės pasirinkimas priklauso nuo jūsų verslo poreikių. Patariame atsižvelgti į šiuos aspektus:

Saugumo standartai. Išsiaiškinkite, kokį šifravimo algoritmą naudoja paslaugų teikėjas, ir ar taikomas nulinių žinių protokolas. Kuo stipresnė šifruotė, tuo sunkiau ją nulaužti. Nulinių žinių protokolas reiškia, kad paslaugų teikėjo darbuotojai negali turėti prieigos prie jūsų slaptažodžių.

Funkcijos. Apgalvokite, kokių funkcijų jums reikia. Daugelis slaptažodžių tvarkymo programinės įrangos tiekėjų siūlo automatinio išsaugojimo ir automatinio užpildymo, šifravimo bei slaptažodžių dalijimosi funkcijas kaip numatytąsias. Tačiau kitos, tarp jų ir „NordPass“, suteikia papildomų galimybių, pavyzdžiui, leidžia importuoti slaptažodžius iš kitų platformų, naudoti biometrinę autentifikaciją, gauti pažeidimų ataskaitas ir kt.

Reputacija. Patyrinėkite savarankiškai. Kokie kitų įmonių atsiliepimai? Kas sukūrė programėlę? Ar jai buvo atliktas auditas? Atsakymai į šiuos klausimus padės apsispręsti, ar pasirinkta slaptažodžių tvarkyklė verta jūsų pasitikėjimo.

„NordPass Business“ planas yra sukurtas taip, kad atitiktų tiek mažų įmonių, tiek didelių korporacijų poreikius.

„NordPass“ galima naudoti „macOS“, „Windows“, „Linux“, „Android“ ir „iOS“ sistemose. Taip pat galima įdiegti „NordPass“ plėtinį populiariose naršyklėse, pavyzdžiui, „Mozilla Firefox“, „Google Chrome“, „Safari“ ir „Opera“.