Telia ID
Virtualūs serveriai
Valdykite sau reikalingus resursus patys - mokėkite tik už tai, ką išnaudojate.
Mokėkite tik už tuos resursus, kuriuos naudojate

Šiai paslaugai taikoma valandinė resursų naudojimo apskaita, todėl visada mokėsite už tai, ką išnaudosite.

Valdykite paslaugą lengvai ir paprastai

Jūsų patogumui - aiški ir lengvai suprantama savitarnos svetainė, tad paslaugą valdysite tiesiog savo naršyklės lange, o virtualaus serverio parametrų pakeitimai bus atlikti akimirksniu.

Pradėkite naudotis virtualiu serveriu per kelias minutes

Savo pirmąjį serverį sukurkite vos per 5 minutes. Galimas operacines sistemas ir nustatymus paprasčiausiai pasirinkite iš sąrašo ir Jūsų poreikius atitinkančiu virtualiu serveriu pradėkite naudotis iškart.

Taupykite neinvestuodami į IT infrastruktūrą

Jums nereikės įsigyti brangios IT įrangos ar išlaikyti ją prižiūrintį personalą. Jūsų resursai niekada nesibaigs ir visada juos išnaudosite optimaliai.

Kaip veikia virtualių serverių infrastruktūros paslauga?

 

 

 

Kas yra Virtualių serverių paslauga?

Virtualūs serveriai - tai IT infrastruktūros paslaugų teikimo modelis, kuomet vietoj investicijų į serverių, IT įrangos ar infrastruktūros pirkimą ir išlaikymą, naudojamasi virtualiais resursais, atitinkančiais konkrečius Jūsų verslo sistemų reikalavimus. Jūs bet kuriuo metu galėsite matyti savo išnaudojamus resursus.

Naudodamiesi paslauga, galėsite sukurti serverį su jums reikalingais techniniais parametrais. Kaina nustatoma pagal resursų suvartojimą: procesorių, operatyviosios atminties, kietojo disko, tinklo greitaveikos ir kitų kiekių.

Virtualūs serveriai palaiko Windows 2012, Linux (Ubuntu, CentOS, Debian, Red Hat, Fedora, Gentoo) ir FreeBSD operacines sistemas.

Kam skirta Virtualių serverių paslauga?

Virtualių serverių paslauga skirta visiems verslo klientams, kuriems reikia efektyvios serverių platformos patalpinti verslo sistemoms (web paslaugoms, duomenų bazėms, buhalterinėms, apskaitos ir kitoms sistemoms).

Lankstus platformos konfigūravimas ir kainodara idealiai tinka verslui, kai resursų poreikiai priklauso nuo sezoniškumo. Sistema leidžia lengvai padidinti bei sumažinti resursus, reikalingus trumpam ar ilgam laikotarpiui.

Kaip yra apmokestinama Virtualių serverių paslauga?

Kiekvieno mėnesio gale gausite sąskaitą už Virtualių serverių paslaugą - už Jūsų panaudotus resursus. Virtualių serverių savitarnos svetainėje visada galite pamatyti detalią resursų naudojimo statistiką. 

Kaip pradėti naudotis Virtualių serverių paslauga?

Norėdami pradėti naudotis Virtualių serverių paslauga:

  • susisiekite su Jūsų asmeniniu vadybininku,
  • paskambinkite verslo klientų telefonu 1816,
  • arba užpildykite pateiktą formą.

Pasirašius sutartį dėl paslaugos naudojimo, Jums bus sukurti vartotojo prisijungimo duomenys bei priskirtos administratoriaus teisės.

Prisijungę prie Virtualių serverių savitarnos svetainės (https://vs.teo.lt), Jūs galėsite kurti virtualius serverius pagal savo poreikius, juos administruoti bei sekti savo išlaidas, susijusias su virtualių serverių panaudojamais resursais.

Kas yra Virtualių serverių savitarnos svetainė?

Virtualių serverių savitarnos svetainė, tai sistema, kurioje matysite visus Jūsų virtualius serverius bei juos galėsite lengvai administruoti.

Kaip prisijungti prie Virtualių serverių savitarnos svetainės?

Norėdami prisijungti prie Virtualių serverių savitarnos svetainės, eikite adresu https://vs.teo.lt ir atsidariusiame lange suveskite savo prisijungimo duomenis.

Per kiek laiko atliekami pakeitimai savitarnos svetainėje pakeitus nustatymus?

Pakeitimai, atlikti Virtualių serverių savitarnos svetainėje bus įvykdyti per kelias minutes, nepriklausomai nuo pakeitimo pobūdžio. Kai kurie pakeitimai gali daryti įtaką virtualaus serverio persikrovimui, dėl to įdėmiai perskaitykite pranešimus, kurie rodomi ekrane, atlikus pakeitimus.

Ką daryti, jeigu nepavyko prisijungti prie Virtualių serverių savitarnos svetainės?

Jeigu nepavyko prisijungti prie svetainės, patikrinkite, ar visus duomenis suvedėte teisingai, ir pabandykite dar kartą. Jeigu vis dar nepavyksta prisijungti, kreipkitės į mus:

  • el. paštu 880028000@teo.lt, 
  • telefonu 8 800 28000. 
Ką daryti, jeigu užmiršote savo prisijungimo vardą arba slaptažodį?

Jeigu pamiršote prisijungimo vardą ar slaptažodį, savitarnos svetainės pradiniame lange paspauskite „Pamiršau slaptažodį“ ir įveskite savo el. pašto adresą. Mes jums atsiųsime prisijungimo duomenis.

Kaip sukurti papildomą Virtualių serverių savitarnos svetainės vartotoją?

Pagrindinis Virtualių serverių savitarnos svetainės vartotojas gali sukurti papildomą paskyrą. Tam reikia prisijungti prie savitarnos svetainės, paspausti meniu punktą „Vartotojai“, ir pasirinkti punktą „Sukurti naują vartotoją“. Suvedus visus reikiamus duomenis, papildomo vartotojo paskyra bus automatiškai sukurta.