Paspauskite pridėti kontaktus, žmonės gali būti iš jūsų organizacijos arba ne.

Tuomet suraskite jums reikalingus asmenis.
              

 

Laikydama paspaudę Ctrl mygtuką pažymėkite žmones, su kuriais norite surengti konferencinį skambutį. Tuomet spustelėkite dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite „Skype Call“.

            

„Outlook“ programoje paspaudus „Skype Meeting“ galima sukurti online Skype konferenciją pasirinkta data ir laiku.

Konferenciją galima nusiųsti žmonėms, kurie norite, kad dalyvautų. Gavę šį laišką sutartu laiku jie galės prisijungti, paspaudę ant nuorodos esančios laiške.
 
Skype konferencija yra pritaikyta iki 15 asmenų, todėl norint organizuoti su didesniu skaičiumi asmenų reikia paspausti „Meeting Options“ ir pasirinkti „(I control permissions)“, tuomet galėsite valdyti susitikimo parinktis. 
Pasirinkus minėtą parametrą galite valdyti, kurie asmenys neturės laukti laukiamajame(These people don’t have to wait in the lobby):
Taip pat kas bus pranešėjas ar pranešėjai(Who's presnter?):

Jums reikia prisijungus prie Office 365 kalendoriaus web’e, sukurti naują įvykį ir paspausti „Įtraukti Skype susitikimą“.

           

 

Per asmeninį pokalbį ar konferenciją galite bendrinti savo darbalaukį, programas ar PowerPoint prezentaciją. Taip pat yra galimybė įrašyti pokalbį.

            

Būna atvejų, kai įsirašius „Office“ Outlook'e nėra „Skype meeting“ mygtuko. Tuomet minėtą funkciją reikia pridėti rankiniu būdu pagal žemiau pateiktas instrukcijas.


Outlooke options skiltyje pasirinkite „Add-ins“, tuomet apačioje pasirinkite „COM Add-ins“ ir paspauskite Go.
         
Atsiverusiame lauke uždėkite varnelę anr parinkties „Skype Meeting...“ paspauskite ok ir patikrikite ar atsirado Skype meeting funkcija jūsų outlook'e.