< Grįžti atgal

„OneDrive“ verslui – tai vieta, kurioje galite saugoti, bendrinti ir sinchronizuoti savo darbinius failus bei juos pasiekti iš bet kurios vietos ir praktiškai bet kuriuo įrenginiu.

Yra trys būdai prisijungti prie „OneDrive“: OneDrive“, pasiekiamas naršyklėje, prisijungus prie savo „Office 365“ paskyros, „OneDrive“ aplankas darbalaukyje, ir „OneDrive“ programėlė mobiliajame telefone. Įkelti dokumentai yra sinchronizuojami realiu laiku, tad kad ir kuriuo būdu prisijungsite prie savo „OneDrive“, ten esantys dokumentai bus visada atnaujinti.

Kad galėtumėte pasiekti savo failus ne tik naršyklėje, bet ir kompiuterio darbalaukyje, prijunkite „OneDrive“ kompiuteryje, vadovaudamiesi žemiau pateiktais žingsniais:

1. atsisiuntę ir įjungę „OneDrive verslui“, įrašykite savo „Office 365“ el. pašto adresą;

2. įveskite slaptažodį;

3. nurodykite direktoriją, kurioje bus sukurtas „OneDrive“ sinchronizavimo aplankas (į jį galėsite dėti failus).

             

Įkelti failus į „Onedrive“ ir saugoti „Microsoft“ debesyje galite keliais būdais:

1. per savo turimą prieigą prie Office 365 atsidarykite „OneDrive“ ir nuvilkite failus, kuriuos norite išsaugoti debesyje;

            

2. paspauskite „Nusiųsti“ ir jūsų pasirinkti failai bus išsaugoti;

          
3. atsidarykite OneDrive aplanką kompiuteryje nukopijuoti arba nuvilkti failus. *Taip pat galite dokumentus išsaugoti debesyje, iš karto, kai baigiate darbą.
            

Failų bendrinimas su kitais žmonėmis:

1. Bendrinkite, prisijungę prie savo paskyros ir spustelėję norimą failą.

Taip pat galite keisti bendrinimo nustatymus pagal atitinkamus poreikius. Paspauskite žalią kvadratėlį ir dešinėje pusėje atsidariusiame lange galėsite redaguoti bendrinimo teises.

2. Bet kurioje „Office“ programoje paspaudę „Bendrinti“, galite įvesti jūsų „Office 365“ kontaktuose esančių asmenų vardus arba el. paštus tų, kurių kontaktuose nėra (tai pat galite nustatyti prieigos teises asmenims, kuriems bendrinate).

* Darbas tuo pačiu metu: kai bendrinate dokumentą su kitu žmogumi, galite jį redaguoti kartu. Jums redaguojant, „Office“ taikomoji programa informuoja, kai kartu dirba ir kiti žmonės. Jei dirbate programa „Word“, netgi matysite, su kuria pastraipa jie dirba.