„Microsoft Azure" - paslaugos Jūsų verslo poreikiams

„Microsoft Azure" - paslaugos Jūsų verslo poreikiams

Gauti pasiūlymą

Kas yra „Azure“?

„Azure“ – tai debesų kompiuterijos platforma, sukurta kompanijoms, kurios siekia išnaudoti inovacijas savo konkurenciniam pranašumui formuoti. Jei jums reikia patikimos platformos, kurioje galėtų veikti kritiškai svarbi infrastruktūra – „Microsoft Azure“ yra puikus pasirinkimas. Naudokite ją programoms kurti, testuoti, didelių kiekių duomenų saugojimui ar analizavimui ir mokėkite tik už paslaugas, kurias naudojate. Verta, apsimoka, patikima: net 95 proc. iš „Fortune 500“ bendrovių sąrašo renkasi „Azure“.

Rinkitės patikimą ,,Azure” partnerį

Pasitelkus „Microsoft Azure“ debesų kompiuterijos platformos paslaugas, jūsų verslas gali
įgauti strateginį pranašumą ir palypėti žingsneliu aukščiau nei konkurentai. 

 


Patyrusi „Telia“ ekspertų komanda yra pasiruošusi jums padėti kiekviename žingsnyje: įsigilinti ir suprasti jūsų poreikius, parinkti ir aiškiai pateikti geriausius sprendimus. Ir, svarbiausia, visada būti šalia, jei tik prireiktų, kad savo verslo tikslus pasiektumėte be jokių nesklandumų.

Gauti pasiūlymą  

 

Kaip mes galime padėti?


Parinksime sprendimą

Įvertinę esamą IT infrastruktūrą ir jūsų verslo poreikius, įvardinsime komponentus, kuriuos vertėtų tobulinti ir vystyti pasitelkiant „Microsoft Azure“ viešosios arba hibridinės debesų kompiuterijos paslaugas. Atsižvelgę į jūsų verslo tikslus, parinksime tinkamiausias „Azure“ paslaugas, kurios atneš ilgalaikės naudos.

 


Pritaikysime architektūrą

Atsižvelgę į jūsų įmonės veiklos specifiką, veiklos reikalavimus ir gerąsias „Azure“ praktikas, pritaikysime IT infrastruktūrą sklandžiam darbui „Azure“ arba hibridiniame debesyje.


Perkelsime sistemas

Padėsime sukurti hibridinę infrastruktūrą arba persikelti į „Azure“ debesį sklandžiai ir be trikdžių. Mūsų patyrę ir sertifikuoti specialistai išanalizuos situaciją, parengs sistemų perkėlimo projektą ir įgyvendins jį nuo pirmo iki paskutinio žingsnio.


Palaikysime ir optimizuosime

Mes suprantame, kaip svarbu verslui užtikrinti nepertraukiamą kritinių sistemų veikimą. Atidžiai suderinsime priežiūros paslaugų teikimo sąlygas ir apimtis, vykdysime 24x7 stebėjimą ir palaikymą. Patyrusi administratorių komanda reguliariai teiks gerinimo pasiūlymus, kurie padės „Azure“ debesyje veikiančias aplinkas optimizuoti atsižvelgiant į pagrindines sritis: patikimumą, saugumą, našumą, kainodarą ir veiklos efektyvumą.

 

 

Dažniausiai užduodami klausimai

Siekiant maksimaliai išnaudoti debesų kompiuterijos privalumus svarbu pasirinkti ambicingą partnerį, kuris būtų pasiruošęs ir skatintų inovatyvių debesų kompiuterijos technologijų diegimą. Suvoktų, kaip svarbu, kad sistemos veiktų be sutrikimų, ir galėtų padėti kiekviename žingsnyje. O taip pat iš didelio kiekio paslaugų sugebėtų išrinkti geriausius sprendimus. Patyrusi „Telia“ ekspertų komanda yra pasiruošusi jums padėti kiekviename žingsnyje: įsigilinti ir suprasti jūsų poreikius, parinkti ir aiškiai pateikti geriausius sprendimus. Ir, svarbiausia, visada būti šalia, jei tik prireiktų, kad savo verslo tikslus pasiektumėte be jokių nesklandumų.

„Microsoft Azure“ ir „Amazon Web Services“ yra du didžiausi viešosios debesų kompiuterijos paslaugų teikėjai pasaulyje. Abi platformos turi bendrus viešosios debesų kompiuterijos paslaugų elementus – savitarną, tapatybės prieigos valdymo funkcijas, saugumo elementus, automatinį resursų plečiamumą, kainodaros principus ir kitus. „Azure“ yra puikus pasirinkimas, kai kalbame apie hibridinius debesų kompiuterijos sprendimus ir lengvai integruojamas su „Microsoft“ produktais, o AWS yra orientuota į atvirojo kodo programas ir turi daugiau lankstumo. Todėl galutinis pasirinkimas priklauso nuo organizacijos keliamų reikalavimų ir tikslų. Kviečiame pasitarti.

Vienas iš „Microsoft Azure“ panaudojimo būdų – atsarginių kopijų laikymas nutolusioje lokacijoje. Nepriklausomai nuo to, kur veikia jūsų informacinės sistemos, „Azure Backup“ paslauga padės centralizuotai valdyti visą atsarginio kopijavimo procesą. Pasinaudodami „Azure Backup reports“ matysite visą reikiamą informaciją apie atsarginio kopijavimo sesijas vienoje vietoje. Ir, svarbiausia, nutikus incidentui jūsų pirminėje lokacijoje, visada galėsite būti tikri, kad „Azure“ platformoje bus pakankamai resursų jūsų įmonės sistemoms atstatyti. Apie atsarginių kopijų laikymą „Microsoft Azure“ platformoje ir kitus panaudojimo būdus pasitarkite su „Telia“ specialistais.

Taip, Microsoft Azure platformoje galėsite atlikti išlaidų stebėjimą ir valdymą. Turėsite galimybę peržiūrėti apibendrintas išlaidas pagal organizaciją, kad suprastumėte, kur yra didžiausios išlaidos, ir nustatytumėte išlaidų tendencijas. Taip pat galėsite matyti istorinius duomenis, kad įvertintumėte mėnesio, ketvirčio ar net metų išlaidų tendencijas pagal biudžetą.

Biudžetų nustatymas padės planuoti ir vykdyti finansinę atskaitomybę jūsų organizacijoje. Taip pat padės išvengti išlaidų apribojimų viršijimo. Microsoft Azure teiks rekomendacijas, kaip galite optimizuoti ir tikslingiau panaudoti esamus resursus arba pasiūlys pasirinkti pigesnius resursus. Tuo atveju jeigu naudojate išorines sistemas išlaidų valdymui, galėsite lengvai eksportuoti duomenis iš „Azure“, nustatydami kasdienį suplanuotą eksportavimą CSV formatu.

„Azure“ tai debesų kompiuterijos platforma su daugiau nei šešiasdešimt fizinių lokacijų visame pasaulyje, kurioje rasite 200+ produktų ir paslaugų, skirtų padėti Jums – išspręsti šiandienos iššūkius ir kurti ateitį keičiančius sprendimus. Pasinaudokite „Microsoft Azure“ privalumais:

  • Produktyvumas – mažiau laiko infrastruktūros palaikymui, daugiau dėmesio verslo poreikiams ir informacinių sistemų vystymui;
  • Greitis – naujos paslaugos lengvai aktyvuojamos savitarnos portale, išvengiant naujų komponentų diegimo ir palaikymo kaštų nuosavoje infrastruktūroje;
  • Lankstumas – IT infrastruktūros resursų pritaikymas jūsų verslo poreikiams; Globalus pasiekiamumas – aplikacijų talpinimas arčiau klientų;
  • Kaštai – apmokestinamos tik aktyvuotos, verslui naudą teikiančios paslaugos.

Susisiekite su Telia ir aptarkime, kaip geriausiai galėtumėte išnaudoti naujausius „Azure“ technologinius sprendimus kuriant, diegiant ir valdant programinius sprendimus.

Taip, viena iš geriausių priežasčių naudoti „Azure“ savo programoms ir paslaugoms yra išnaudoti integruotus saugos įrankius ir galimybes. Integruoti „Azure“ saugos įrankiai ir galimybės padeda kurti saugius sprendimus patikimoje „Azure“ debesų kompiuterijos platformoje. „Microsoft Azure“ skiria didelį dėmesį tam kad užtikrintų klientų duomenų konfidencialumą, vientisumą, prieinamumą ir aiškią atskaitomybę prieš visus debesų kompiuterijos platformos klientus. Susisiekite su Telia ir detaliau supažinkite su „Azure“ saugos paslaugomis, kurios padės patenkinti Jūsų verslo saugos poreikius ir apsaugoti vartotojus, įrenginius, išteklius, duomenis ir programas debesyje.
Ne, „Azure“ palaiko atvirojo kodo technologijas, todėl galite naudoti norimus įrankius ir technologijas. Galite pasirinkti priimtiniausią programavimo kalbą, ar tai būtų .NET, .NET Core, Java, Ruby, Node.js, PHP ar Python. Aplikacijos lengvai patalpinamos ir konfigūruojamos tiek Windows, tiek Linux aplinkoje.