JŪSŲ „PRIVATE CLOUD“ - JŪSŲ ARBA „TELIA“ DUOMENŲ CENTRE
JŪSŲ „PRIVATE CLOUD“ - JŪSŲ ARBA „TELIA“ DUOMENŲ CENTRE
Dedikuoti debesų kompiuterijos sprendimai (private cloud – angl.) yra stiprioji „Telia“ pusė.

Įdiegę debesų kompiuterijos sprendimus savo klientams padėjome ne tik sumažinti IT sistemų palaikymo ir priežiūros kaštus, tačiau ir gerokai pagreitinti IT atsaką į verslo keliamas užduotis, nedidinant rizikų.

        
 
Dedikuoto debesų kompiuterijos sprendimo įdiegimas:

palengvina IT darbą  - debesų kompiuterija IT skyriui leidžia vėl pasijusti svarbų indėlį į verslo sėkmę įdedančiu departamentu, atliekant didelį kokybinį šuolį, užuot pasitenkinus tipine kiekvienais metais truputėlį geriau pozicija.

 

suteikia ir didelę naudą verslui - darbai, kurie anksčiau užtrukdavo dienomis ar savaitėmis, įdiegus automatizavimo sprendimus, padaromi per keliolika arba keliasdešimt minučių.  Verslas gali greitai reaguoti į rinkos pokyčius, greičiau diegti ar testuoti verslo sistemų atnaujinimus, integruoti sistemas ir t.t. 

 

Nuo IT priklausomo verslo rizikoms suvaldyti anksčiau reikėjo itin brangių perteklinių resursų ir nuolatinio personalo budrumo. Teisingai parinkus ir įdiegus privataus „debesies“ sprendimą ir efektyviau naudojant resursus gerokai sumažinama pikinių IT sistemų apkrovimų suvaldymo kaina, tad „private cloud“ ne tik greitina procesus, gerina kokybę, efektyvina resursų naudojimą, bet ir mažina jų savikainą. Kreipkitės į „Telia“ - „private cloud“ diegėjus, ir mes įdiegsime Jūsų IT infrastruktūroje įrankius, kurie padės Jums tapti geriausiu IT skyriumi.

„Telia“ „Hybrid Enterprise Cloud“

Pažangiausias „debesų kompiuterijos” sprendimas – viešojo ir privataus „debesies” sujungimas, vadinamas „hibridiniu debesiu” (angl. hybrid cloud)
Hybrid cloud       
 
Stambiam ir vidutiniam verslui, turinčiam vidinį, dedikuotą „private cloud” neoptimalu laikyti perteklinių resursų neplanuotiems, pikiniams apkrovimams. Net ir pasauliniai, gerai žinomi tiekėjai pripažįsta, jog geriausiais sprendimas tokiu atveju – hybrid cloud, kuomet „dedikuotame” debesyje laikomos gamybinės ir kitos stabiliai naudojamos aplinkos, o testavimui, naujinimo bandymams bei pikiniams apkrovimams imami „viešo debesies” resursai iš tiekėjo. „Hybrid cloud” taip pat leidžia ir susikurti atsargines IT sistemų kopijas, kurios gali būti naudojamos „disater recovery” atveju (DRaaS).
 
Kliento IT departamentas abu „debesis” valdo kaip vieną ir esant poreikiui virtualius serverius gali kurti tiek savo, tiek tiekėjo „debesyje”, arba migruoti esamus iš vieno į kitą. Tokiu būdu pasiekiamas papildomas iki 20% kaštų sutaupymas, neprarandant lankstumo, valdymo patogumo ir patikimumo.
 
„Telia“ yra sertifikuota abiejų didžiausių ir žinomiausių virtualizavimo bei debesų kompiuterijos platformų gamintojų - „Microsoft”, „VMware” ir „OpenStack“ partnerė, tad galime Jums pasiūlyti ir turime realios patirties kuriant tiek vienu, tiek kitu produktu paremtą „debesį" ar „hibridinį debesį”. Turime pakankamai „debesies” resursų ir patirties juos valdant, kad galėtume Jus užtikrinti, kad Lietuvoje esame geriausias partneris Jūsų „hybrid cloud”, o Jums sukurtas sprendimas bus efektyvus, patikimas ir saugus. Kreipkitės ir gaukite pasiūlymą jau dabar!