Tarptautinio ryšio ribojimo paslauga

 
Tarptautinio ryšio ribojimo paslauga – tai paslauga, ribojanti tarptautinius skambučius (iškviestas). Ši paslauga teikiama tik skaitmeninių stočių abonentams.
 
Tarptautinio ryšio ribojimo paslauga skirta apsaugoti „Atviro interneto“ vartotojus, kurie įsidiegia savo kompiuteryje atsitiktinai internete rastas ar elektroniniu paštu gautas programas ir be atskiro perspėjimo yra prijungiami prie užsienio šalyje esančio operatoriaus tinklo.
 
Kaip naudotis tarptautinio ryšio ribojimo paslauga
 
Šia paslauga galite naudotis pakėlę toninio rinkimo telefono ragelį ir telefono aparato mygtukais surinkę atitinkamą simbolių seką (paslaugos įjungimo/išjungimo/patikrinimo seka). Telefono aparatai turi būti su mygtukine klaviatūra, kurioje yra simbolių mygtukai: * ir #. 
 
Įjungimas: *34*slaptažodis*5#
Išjungimas: #34*slaptažodis#
Patikrinimas: *#34*slaptažodis#
Slaptažodis – paskutiniai keturi telefono numerio skaičiai. 
 
Jei paslaugos įjungimo, išjungimo ar patikrinimo sekos yra surinktos teisingai, Jūs, surinkę kiekvieną jų, girdėsite ištisinį signalą. Jei, surinkę seką, girdite pertraukiamą signalą, seka surinkta neteisingai arba Tarptautinio ryšio ribojimo paslauga Jums neteikiama.
 
Kiek tai kainuoja
 
Paslauga teikiama nemokamai.
 
Kaip užsisakyti
 
Tarptautinio ryšio ribojimo paslaugą galite užsisakyti atvykę į artimiausią „Telia“ klientų aptarnavimo centrą arba paskambinę telefonu 1816.