Informacija telefonu 118

 

Apie paslaugą
"Informacija telefonu 118" daugeliui Lietuvos gyventojų tapo nepamainomu pagalbininku kasdienėje veikloje, sprendžiant asmeninius ir darbo klausimus. Reikalingą informaciją pateikiame greitai ir tiksliai, ją nuolatos tikriname ir atnaujiname. Kasdien duomenų bazėje atliekame apie 1000 pakeitimų, kad Jūs gautumėte kuo naujesnę informaciją. Informaciją apie save ar savo įmonę galite atnaujinti patys, paskambinę telefonu 118.

Ką galite sužinoti telefonu 118?

 • Privačių asmenų kontaktus - fiksuotojo ir judriojo ryšio telefonų numerius, el. pašto adresus, programos „Skype“ vardus ir kitus duomenis (jei asmenys šiuos kontaktus yra pateikę 118 ir sutiko juos skelbti).
 • Įmonių kontaktus - kai ieškoma pagal veiklą, gaminamas prekes ir paslaugas, pavadinimus ir adresus, vietą mieste (pvz.: Kas Vilniuje, Žirmūnų mikrorajone teikia kopijavimo paslaugas ? Kas Kaune yra firmos „Bosch“ atstovai? Kur kreiptis, norint gauti šeimos sudėties pažymą?).
 • Transporto tvarkaraščius - lėktuvų, autobusų, troleibusų, traukinių ir keltų maršrutus, išvykimo ir atvykimo laiką, kelionės trukmę.
 • Laisvalaikio ir pramogų renginius ir vietas - apie restoranus, klubus, teatrų, kino, koncertų, festivalių repertuarus, pramogas kaimo sodybose (pvz.: Reikalinga kaimo sodyba, šalia Asvejos ežero).
 • Sporto informaciją - varžybų tvarkaraščius ir rezultatus, istorinius sporto įvykių faktus.
 • Enciklopedinę informaciją - žymius istorinius įvykius bei datas, geografinius faktus, įžymių žmonių biografinius duomenis ir kt. (pvz.: Kuriais metais vyko Durbės mūšis?).
 • Atsakysime į visus Jums svarbius klausimus! Jei atsakymo nepavyks pateikti iš karto, perskambinsime sutartu laiku!

Kaip galite gauti informaciją?

Paskambinus telefonu 118, informaciją galite gauti:

 • SMS žinutėmis
  Ypač patogu važiuojant automobiliu ar tuo metu neturint rašymo priemonės. 
 • Elektroniniu paštu
  Nurodykite konsultantui elektroninio pašto adresą, kuriuo nusiųsti informaciją.
 • Pokalbio sujungimas
  Jūsų pageidavimu konsultantas gali sujungti su bet kuriuo norimu abonentu. Nereikės užsirašinėti numerio ar jo rinkti, o tai itin patogu skubant!
 • Perskambinimas
  Esant sudėtingoms užklausoms, kai atsakymui surasti reikia daugiau laiko, konsultantas pasiūlys perskambinti Jūsų nurodytu numeriu.*
  * Perskambiname tik darbo dienomis.

Ar žinote, kad:

...tik informacijos telefonu 118 galima sužinoti visų ryšio operatorių (Telia, NTT, Bitė Lietuva, Tele2 ir Teledema) privačių abonentų numerius (jei abonentas davęs sutikimą jį skelbti)?

...kiekvienas judriojo ryšio abonentas pats turi galimybę paskelbti savo telefono numerį 118? Tai padaryti galima ir internetu, užpildžius „118 kontaktų knygutės" anketą. Daugiau apie paslaugą „118 kontaktų knygutė“ skaitykite čia.

Kiek kainuoja?
Paslauga Kaina
Pokalbis* 0,43 Eur/min.

*apmokestinimas vykdomas naudojant minutinę apskaitą. Pokalbių, skambinant iš judriojo ryšio tinklo, kainas nustato judriojo ryšio operatoriai (žr. Telia Lietuva, Bitė Lietuva, Tele2).

Kitos paslaugos Kaina
Informacijos apie įmonę* talpinimas (pavadinimas, adresas, kontaktiniai telefonai ir pan.) nemokamai
Informacijos siuntimas SMS žinutėmis 0,19 Eur
Informacijos siuntimas el. paštu nemokamai
Atsakymas į užklausą SMS žinute 0,58 Eur
Pokalbio sujungimas nemokamai**
Perskambinimas dėl neatsakyto klausimo nemokamai

*norėdami patikslinti informaciją apie savo įmonę, skelbiamą informacijos telefonu 118, skambinkite numeriu (8 37) 405 666 arba rašykite el. pašto adresu info@118.lt.

**sujungimo paslauga nemokama, po sujungimo pokalbis apmokestinamas tokiu pat tarifu kaip ir skambinant 118.

Visos kainos nurodytos be PVM.

Pridėtinės vertės mokestis yra taikomas pagal Lietuvos Respublikoje galiojančius teisės aktus.

Duomenų bazių formavimo paslauga

 

Duomenų bazių formavimo paslauga – tai paslauga, suteikianti galimybę įmonėms gauti ūkio subjektų sąrašus, suformuotus pagal įvairius kriterijus. Užsisakę duomenų bazių formavimo paslaugą, galėsite efektyviau vykdyti naujų klientų paiešką, atlikti rinkos tyrimus, organizuoti reklamos kampanijas.

Duomenų bazių formavimo paslauga – tai:

 • daugiau negu 140 tūkst. juridinių asmenų duomenys;
 • 15 duomenų bazės redaktorių grupės tikslinama informacija;
 • daugiau nei 1000 įvedamų naujų įrašų ir patikslinimų kiekvieną dieną; Valstybinių registrų,
 • Lietuvos Statistikos departamento, telekomunikacijų operatorių pateikiami ir periodiškai atnaujinami duomenys apie ūkio subjektus.

Kuo naudinga ir patogi ši paslauga?

 • Reikalingų ūkio subjektų sąrašai yra formuojami iš vienos didžiausių ir tiksliausių duomenų bazių Lietuvoje.
 • Ūkio subjektų sąrašai gali būti formuojami pagal įvairius atrankos kriterijus: veiklos rūšis, geografinius rajonus, teisines formas, teisinius statusus, įregistravimo datas, darbuotojų skaičių, pajamų lygį bei kitus.
 • Duomenų bazė operatyviai formuojama ir pateikiama Jums tinkamu formatu.
Kiek kainuoja?
 • Pagrindinių duomenų išrinkimas – 0,26 Eur/min. už duomenis apie vieną ūkio subjektą; pagrindiniai duomenys – juridinio asmens pavadinimas, adresas (gatvė, namo numeris, buto ar biuro numeris, pašto kodas, vietovė), telefono su miesto kodu numeris.
 • Pagrindinių ir papildomų duomenų išrinkimas – 0,32 Eur/min. už duomenis apie vieną ūkio subjektą (prie pagrindinių duomenų papildomai pateikiama: elektroninio pašto adresas ir/arba interneto svetainės adresas ir/arba fakso numeris ir/arba detali veikla).
 • Minimalus užsakymo mokestis – 20,27 Eur/min.

Visos kainos nurodytos Eur be PVM.
Pridėtinės vertės mokestis yra taikomas pagal Lietuvos Respublikoje galiojančius teisės aktus.

Kaip užsisakyti?

Paslaugą užsakyti galima trumpuoju numeriu 1808 arba el. paštu info@lintel.lt

Papildomos paslaugos

Suformavus tikslinę ūkio subjektų duomenų bazę, informuoti apie savo siūlomas paslaugas ar apklausoms atlikti, siūlome naudotis UAB „Lintel“ kontaktų centro paslaugomis.

Informacijos telefonu 118 prioritetų paslauga

 

Informacijos 118 prioritetų paslauga – tai paslauga, užtikrinanti, kad, teikiant informaciją 118 kanalais, duomenys apie Jūsų įmonę būtų skelbiami pirmiau nei duomenys apie kitas įmones pagal pasirinktą veiklos sritį ir geografinį rajoną.
 
Kuo naudinga?
 
Per metus 118 informacija skirtingais ryšio kanalais - telefonu, internetu ir mobiliojoje programėlėje sulaukia  apie 8 mln. klientų kontaktų  ir daugiau nei  20 mln. užklausų, iš kurių virš 80 proc. sudaro užklausos apie įmones, prekes, paslaugas. Pasirinkę  118 prioriteto paslaugą, sulauksite daugiau naujų klientų, kadangi Jūsų įmonė turės pirmumo teisę skelbtis prieš kitas panašaus veiklos pobūdžio įmones!
 

Pasirinkite norimą prioriteto poziciją

 • Prioriteto pozicija Nr. 1 – jeigu įsigysite šį prioritetą, pasirinktame regione bei pagal veiklos rūšį Jūsų įmonė bus skelbiama pirma.
 • Kintama prioriteto pozicija – jeigu įsigysite šį prioritetą, Jūsų įmonės pozicija pasirinktame regione pagal veiklos rūšį keisis ratu kas parą nuo 2-os vietos. Galutinė Jūsų kintama pozicija priklausys nuo įmonių skaičiaus, įsigijusių kintamą prioritetą.

Kiek kainuoja?

Kaina priklauso nuo veiklos, regiono ir prioriteto pozicijos.

Kaip užsisakyti?

Norėdami užsisakyti informacijos telefonu 118 prioritetų paslaugą, kreipkitės telefonu 8 5 2742050.