Atsijungti
„ISIGN“ verslui
„ISIGN“ verslui
Pasirinkite dirbti išmaniau – pasirašykite dokumentus el. parašu! „ISIGN“ paslauga verslui suteikia galimybę naudotis naudingomis funkcijomis dokumentų valdymui.

Pamirškite popierines sutartis

Sutarčių pasirašymas elektroniniu parašu – pridėtinė „Telia“ ir jos partnerių „ISIGN“ paslauga produktyviam darbui su el. dokumentais.

Įsigijus šią paslaugą, Jums suteiksime prisijungimą prie centralizuotos valdymo paskyros, kurioje galėsite lengvai ir saugiai dalintis dokumentais su savo kolegomis, verslo partneriais ir klientais, bei užtikrinsime, kad visa Jūsų informacija niekada nepakliūtų į netinkamas rankas.

Paslaugos privalumai

Dokumentų pasirašymas ir parašų tikrinimas
Mažesni kaštai ir didesnis verslo našumas
Dokumentų formatai ir jų pasirašymas

Dokumentų pasirašymas ir parašų tikrinimas

Paprastai ir greitai pasirašykite dokumentus el. parašu ir leiskite juos pasirašyti savo verslo partneriams. Be to, su „ISIGN“ galite lengvai patikrinti dokumentuose esančių el. parašų galiojimą.

Mažesni kaštai ir didesnis verslo našumas

Atsisakykite popierinių dokumentų, pagreitinkite dokumentų pasirašymo procesą, išvenkite žmogiškųjų klaidų, užtikrinkite dokumentų saugumą. Taip pat „ISIGN“ Jus informuos, kai bus prašoma Jūsų parašo.

Dokumentų formatai ir jų pasirašymas

Su „ISIGN“ galite pasirašyti tiek tarptautinius dokumentų formatus, tiek Baltijos šalyse patvirtintus formatus. Dokumentus galite pasirašyti mobiliuoju parašu, asmens tapatybės kortele, kriptografine USB laikmena arba „Smart-ID“ programėle.

15,00 €/licencija

Jeigu dar neturite elektroninio parašo, jį galite užsisakyti čia: www.telia.lt/m-parasas