„Dokobit“ Verslui

Pasirinkite dirbti išmaniau. „Dokobit“ („ISIGN“) paslauga verslui suteikia galimybę paspartinti verslo procesus perkeliant dokumentų valdymo funkcijas į elektroninę erdvę.

Pamirškite popierines sutartis
 

Sutarčių pasirašymas elektroninėje platformoje – pridėtinė „Telia“ ir jos partnerių „Dokobit“ („ISIGN“) paslauga produktyviam darbui su el. dokumentais.
 
Įsigijus šią paslaugą, jums suteiksime prisijungimą prie centralizuotos valdymo paskyros, kurioje galėsite lengvai ir saugiai dalintis dokumentais su savo kolegomis, verslo partneriais ir klientais, bei užtikrinsime, kad visa jūsų informacija niekada nepakliūtų į netinkamas rankas.
„Dokobit“ Verslui
- Gausite neribotą parašų kiekį per mėnesį
- Suteiksime 10 GB dokumentų talpos saugyklą
- M. parašo paslauga - nemokamai
15 €/mėn. už licenciją

„Dokobit“ (ISIGN) skaičiuoklė

Pasinaudokite skaičiuokle, norėdami sužinoti, kiek galite sutaupyti tradicinį pasirašymo būdą pakeitę elektroniniu. Suveskite savo informaciją, pakoreguokite pateiktus rodiklius, atsižvelgdami į savo įmonės išlaidas, ir sužinokite, kiek sutaupytumėte, pradėję naudotis „Dokobit“ („ISIGN“).

Kliento atsiliepimas apie „Dokobit“ („ISIGN“) verslui paslaugą

Dažniausiai užduodami klausimai

Paslauga gali naudotis visų ryšio operatorių klientai, kurie naudojasi m. parašo paslauga. Taip pat tie, kurie naudojasi SMART-ID programėle (jei kurdami paskyrą savo tapatybę patvirtino ATK arba m. parašu) bei asmens tapatybės kortelėmis/USB laikmenomis.

Statistiškai 10 GB saugyklą užpildyti yra ganėtinai sudėtinga. Tačiau jeigu taip nutiktų, apie tai jus informuosime ir pasiūlysime geriausią, jūsų poreikius atitinkantį, sprendimą.

Taip, pasirašyti gautus dokumentus gali bet kuris klientas, darbuotojas ar verslo partneris patvirtindamas savo tapatybę mobiliuoju parašu, asmens tapatybės kortele, kriptografine USB laikmena arba Smart-ID programėle. Dokumentų pasirašymui licencija nereikalinga. Tereikės „Dokobit“ (ISIGN) portale susikurti nemokamą paskyrą, kuri leidžia pasirašyti iki 5 dokumentų per mėnesį. 

Verta turėti tiek licencijų, kiek turite darbuotojų, kuriems reikia inicijuoti pasirašymui įvairius dokumentus tiek įmonės viduje, tiek klientams ar verslo partneriams.    

Taip, galima pasirašyti sutartis su Latvijos, Estijos, Suomijos, Islandijos, Belgijos piliečiais, turinčiais ten išduotas elektronines tapatybes, bei bet kurios šalies piliečiai, turintys Estijos e-rezidencijos kortelę. 

Taip, tai irgi yra įmanoma. Dėl specializuotų sprendimų kreipkitės į „Telia“.