Telia ID
Atsijungti

„CYBERGYM“ MOKYMŲ ARENA

Paverskite darbuotojus užgrūdintais kibernetinio saugumo specialistais

Išmokite apsaugoti savo organizaciją nuo kibernetinių atakų

Kartu su Izraelio kompanija „CyberGym“ kviečiame jus į unikalia metodika paremtas teorines ir praktines kibernetinio saugumo pratybas. 

 

 

„95% visų saugumo incidentų įvyksta dėl žmogiškosios klaidos“

IŠMOKITE TIKĖTIS NETIKĖTO

Pasitikrinsite save
Sužinosite, ką tobulinti
Sumažinsite išlaidas
Užkirsite kelią krizei

Pasitikrinsite save

Patikrinsite savo įmonės veiksnumą realių kibernetinių incidentų akivaizdoje. Pratybos pagrįstos tikrais išpuolių scenarijais ir reikalauja imtis veiksmų įvairiomis kryptimis: technologijų, fizinės saugos, socialinės inžinerijos ir kitomis.

Sužinosite, ką tobulinti

Sužinosite, kokius procesus, IT sistemas, kompetencijas turite patobulinti. Pratybos individuliai prisitaiko prie kiekvienos organizacijos technologinės aplinkos, todėl leidžia atkartoti unikalius, jūsų organizacijoje galiojančius, principus.

Sumažinsite išlaidas

Galėsite racionaliau planuoti verslo rizikų valdymo biudžetą. Apmokius darbuotojus, išlaidos saugumui vidutiniškai sumažėja 76 proc. (PWC Pasaulinės informacijos saugumo būklės tyrimas 2014 m., 2016 m. IBM kibernetinio saugumo žvalgybos indeksas).

Užkirsite kelią krizei

Visa jūsų komanda išmoks atpažinti ir tinkamai reaguoti į kibernetinius incidentus, kad jie nevirstų krize. Pratybos pritaikytos sistemų inžinieriams, operatoriams, IT ir saugos darbuotojams, sprendimų priėmėjams bei daugiafunkcėms komandoms.

Kaip vyksta „CyberGym“ mokymai?

Pratybose susiduria trys komandos: mokymų dalyviai, arba vidaus saugumo komanda („The Blue Team“), susiduria su kibernetiniais išpuoliais, reaguoja į juos realiuoju laiku ir mokosi taikyti gynybos strategijas; atsižvelgdama į konkrečiai organizacijai aktualias grėsmes, „CyberGym“ priešininkų komanda („The Red Team“) stengiasi sukurti „mėlynajai komandai“ kuo tikroviškesnius kibernetinius išpuolius; o pratybas prižiūri patyrusi stebėtojų komanda („The White Team“), suformuota iš Izraelio Nacionalinės saugumo tarnybos (NSA) ir IDF veteranų.

Susijusios paslaugos

Optimali IT sauga
Optimali IT sauga
Saugome jūsų įmonės tinklą ir svarbius duomenis nuo jų vagystės ar sugadinimo
Saugumo sprendimai
Saugumo sprendimai
Saugumo įrenginių nuoma ir priežiūra
Apsauga jūsų IT sistemoms
Apsauga jūsų IT sistemoms
Apsaugokite savo IT sistemas nuo grėsmių joms dar nespėjus jūsų pasiekti