Telia ID

Skaidrumas ir antikorupcija

 
Vertiname sąžiningą ir atvirą konkurenciją, laikomės teisės aktų bei palaikome profesionalius ir skaidrius santykius su klientais, verslo partneriais bei tiekėjais.
 
Darbuotojams – privalomi mokymai
Kad korupcijos prevencijos principai būtų sklandžiai taikomi praktiškai, „Telia“ vadovas asmeniškai skatina itin daug dėmesio skirti darbuotojų mokymams. Visi „Telia“ darbuotojai, neišskiriant vadovų komandos, dalyvauja privalomuose antikorupciniuose e. mokymuose, o kai kurioms pareigybėms periodiškai (kartą per metus) organizuojami papildomi tiesioginiai mokymai.
Dalinamės skaidraus ir atsakingo verslo praktika

Skaidraus ir atsakingo verslo praktika su kitais rinkos dalyviais dalinomės organizacijos „TRACE International“ Vilniuje organizuotame renginyje „Anti-Bribery Workshop“. Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos organizuotame seminare kalbėjome aktualiais antikorupcijos klausimais drauge su Europos bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos, Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko atstovais. Aktyviai dalyvaujame „Baltosios bangos“ veikloje (esame šios iniciatyvos strateginis partneris bei tarybos narys), skleidžiame skaidraus ir atsakingo verslo principus iniciatyvose („Atsakingo verslo pusryčiai“, „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ ir kt.).

Antikorupcijos vadovas verslui - skaidrumo priemonė privačiam sektoriui

Prisidėjome rengiant Antikorupcijos vadovą verslui, kurį parengė Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), bendradarbiaudama su viešojo ir privataus sektoriaus atstovais. Drauge su STT, „Baltosios bangos“ narėmis bei kitomis verslo įmonėmis siekiame, kad šis vadovas taptų patogia ir naudinga priemone verslo bendruomenei.