Telia ID

Dalinamės technologijų žiniomis

 


Skleidžiame žinias apie pažangių technologijų panaudojimo galimybes ir skatiname jomis paremtą mokymą ir mokymąsi.
 

„Women Go Tech“ padės merginoms žengti į technologijų pasaulį

2017 m. vasarį apie savo pradžią oficialiai paskelbė pirmoji Lietuvoje mentorystės programa „Women Go Tech“, skatinanti moteris rinktis karjerą technologijų srityje. „Telia" yra šios programos, kurią organizuoja asociacija „Infobalt" ir Pasaulio ekonomikos forumo jaunimo tinklas „Global Shapers", pagrindinė partnerė. 

5 mėnesius truksiančios programos metu su atrinktomis studentėmis ir jaunomis karjerą pradėjusiomis moterimis žiniomis ir patirtimi dalinsis 32 technologijų sektoriaus profesionalai. Tarp jų ir keturi „Telia“ darbuotojai. 

Per asmeninius susitikimus su mentoriumi ugdytinė gaus atsakymus į kilusius karjeros pasirinkimo klausimus, atskleis profesinį potencialą. Programa sulaukė didžiulio susidomėjimo – į vieną vietą pretendavo net 4 merginos. Iš viso programoje dalyvauja 45 dalyvės.

Šia mentorystės programa taip pat siekiama paneigti stereotipą, kad technologijų sritį geriausiai išmano vyrai. Šiuo metu technologijų sektoriuje apstu galimybių pradėti kurti karjerą. Kiekvienais metais vien IT srityje sukuriama 2 tūkst. naujų darbo vietų. Vis dėlto dėl nusistovėjusių stereotipų moterų čia – mažuma.  

„Telia“ su technologijomis dirba daugiau nei 200 moterų.

Pažangiam ugdymui – moderni aplinka

Pagal naujausius edukacijos metodus ir technologijas įrengtose klasėse moksleiviai geriau atskleidžia individualius gebėjimus ir pasiekia aukštesnių rezultatų. Drauge su partneriais „TAMO grupe“, „Microsoft Lietuva“ ir BMK sukūrę „Šiuolaikinės mokymo(si) aplinkos“ projektą skatiname Lietuvos mokyklas įtraukti šiuolaikines technologijas į vaikų ugdymą. Išmaniąją klasę sudaro išmanioji lenta, planšetiniai „Hewlett-Packard“ (HP) kompiuteriai su klasės valdymo programine įranga, „Microsoft“ programinė įranga, „TAMO grupės“ elektroninis mokymo(si) turinys ir e. dienynas bei visa tai apjungiantis spartus belaidis „Telia“ internetas.

Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiaulių rajone atidarytos eksperimentinės išmaniosios klasės parodė, kad technologijos tikrai gerina vaikų rezultatus ir jų motyvaciją. Be to, mokykloje gaunami informacinių technologijų įgūdžiai padeda moksleiviams saugiai naudotis išmaniosiomis technologijomis ir namuose.

 

Geriausia patirtis ir naujausios žinios – mūsų klientams

„Login“ konferencijos – vieni iš didžiausių renginių, kuriuose tradiciškai teikiame belaidžio Wi-Fi interneto ryšį, o mūsų ekspertai skaito pranešimus bei dalinasi patirtimi. Tradicija tampa ir verslo lyderiams skirta „Login“ dalis – „Telia Business Summit“, suburianti kelis šimtus įmonių ir IT padalinių vadovų iš visos Lietuvos. Išskirtiniai pranešėjai pateikia savo įžvalgas, kaip skaitmenizacija ir technologijos keičia vartotojo patirtį ir tampa svarbiausia verslo ašimi.