„Augu internete“

 


Mums rūpi, kad internetas teiktų galimybes, o ne keltų grėsmę. Kad internetas būtų žinių, pramogų ir gerų emocijų, o ne patyčių, apgaulės šaltinis. Kad internete bendrautume ir tobulėtume kartu. Štai kodėl „Telia Lietuva“ pradėjo iniciatyvą „Augu internete“, kurios tikslas – patarti ir edukuoti interneto saugumo klausimais tėvus, mokytojus ir visus, kurie „auga“ internete. 

Skleisdami žinias apie saugumą internete kalnus verčia mūsų darbuotojai, visus metus lankydamiesi mokyklose, vasaros stovyklose, vesdami tiesiogines interaktyvias vaizdo pamokas, kviesdami mokinius į savo darbo vietą ir dalindamiesi asmenine patirtimi, sukauptomis žiniomis. Nuo 2007-ųjų su virtualiame pasaulyje slypinčiais pavojais ir asmeninės informacijos saugumo svarba supažindinome daugiau nei 54 tūkst. vaikų ir paauglių, iš kurių 42 tūkstančius – vien per 2016 metus!

Daug dėmesio skiriame ir darbuotojų dalyvavimui šiame projekte: saugaus interneto paskaitas moksleiviams veda mūsų kolegos. Jie vyksta į mokyklas, vasaros stovyklas, veda tiesiogines vaizdo pamokas, kviečia mokinius į savo darbo vietą ir noriai dalinasi asmenine patirtimi, sukauptomis žiniomis, taip kaskart mokydamiesi ir tobulėdami kartu.

Daugiau apie iniciatyvą „Augu internete“