„Telia TV“ klientai žiūri „Telia Play“ televiziją internetu nemokamai. Plačiau

Išbandykite „Telia Play“ nemokamai

Žiūrėkite televiziją, serialus, filmus internetu per telefoną, kompiuterį ir televizorių 30 d. nemokamai

„TELIA PLAY“ – DAUGIAU NEI TELEVIZIJA INTERNETU

„TELIA PLAY“ – tai išmanioji „TELIA“ televizija jūsų planšetės, telefono, kompiuterio ar televizoriaus ekrane. Žiūrėkite lietuvišką televiziją internetu, net ir nebūdami namie. Išbandykite „TELIA PLAY“ 1 mėn. nemokamai, o atsisakyti galėsite bet kada.

 Žiūrėkite naršyklėje ir programėlėje. Prijunkite net iki 5 įrenginių.

 

/

Žiūrėkite TV keliaudami: veikia ne tik Lietuvoje, bet ir visoje ES.

 

/

Žiūrėkite laidas, kurių pamatyti nespėjote. Įrašai mediatekoje saugomi iki 14 d.

/

Naujausi filmai ir serialai – vienoje vietoje. Patogiai prieinamas ir didelis filmų, serialų archyvas.

 

 

 

Visi nauji klientai gali išbandyti pasirinktą „Telia Play“ planą 1 mėn. nemokamai. Nėra ilgalaikių įsipareigojimų – paslaugos galite atsisakyti bet kuriuo metu.Detalios pasiūlymo sąlygos.
 

Telia Play „Smart“

Turėkite daugiausiai TV kanalų ir „Kino klubą“, su kuriuo be papildomų mokesčių žiūrėsite tokius filmus ir serialus, kaip „Vieną kartą Holivude“, „Tarnaitės pasakojimas“, „Vikingai“ ar „Patrikas Melrouzas“.

Telia Play „Plus“

Žiūrėkite ne tik lietuviškus, bet ir populiarius užsienio kanalus, kuriuose visada rasite populiariausių ir vaikiškų filmų, pažintinių laidų, sporto ir žinių.

Telia Play „Start“

Mėgstantiems lietuviškus kanalus, arba tiems, kuriems aktualus papildomai užsakomas turinys: HBO, papildomi teminiai kanalai ar filmai iš Mediatekos.

Dažniausiai užduodami klausimai

Norėdami naudotis „Telia Play“, šią paslaugą turite užsisakyti:

a) savitarnoje „Mano Telia“. Daugiau informacijos puslapyje www.telia.lt/teliaplay arba

b) savo „Telia TV“ ekrane namuose, jei jau turite užsisakę „Telia TV“ paslaugą su priedėliu. Meniu ieškokite punkto „Telia Play“ (TV kanalų arba Programėlių meniu) ir sekite instrukcijas. Detalesnę instrukciją, galite atsisiųsti ČIA.

„Telia Play“ paskyros sukūrimui jums reikės veikiančio el. pašto adreso, kuris bus jūsų „Telia Play“ paskyros vartotojo vardas.

Galimybės užsakyti salone arba telefonu nėra, tačiau mūsų specialistai mielai paaiškins, ką reikia daryti, arba padės išspręsti techninius nesklandumus.

Papildomas prenumeruojamas paslaugas („HBO“, „Kino Klubas“, Teminiai kanalų rinkiniai) kaip ir iki šiol galite užsisakyti savitarnoje „Mano telia“ arba savo „Telia TV“ ekrane namuose (jei turite užsisakę „Telia TV“ su priedėliu).

Pačioje „Telia Play“ platformoje galite nuomotis filmus „Filmų nuomoje“.

PASTABA: „Apple iOS“ mobiliojoje programėlėje filmų nuomotis galimybės nėra, galima tik žiūrėti jau išnuomotus filmus. Taigi „iPhone“ ir „iPad“ naudotojai norimą filmą iš pradžių turės išsinuomoti interneto naršyklėje telefone (planšetėje), o žiūrėti galės mobiliojoje programėlėje. „Apple Safari“ interneto naršyklė šiuo metu nėra palaikoma.

Jei turite užsisakę „Telia TV“ paslaugą namuose su priedėliu, užsakytą papildomą turinį be papildomo mokesčio galite iš karto žiūrėti tiek „Telia TV“ namuose, tiek „Telia Play“ (išskyrus turinį, kuris laikinai nėra prieinamas „Telia Play“ dėl techninių ar autorių teisių apribojimų transliacijoms internetu). Jei išsinuomojote filmą „Telia TV“ (namuose su priedėliu), o žiūrėti (24 val. laikotarpyje) norite per „Telia Play“, šis filmas gali būti neatvaizduojamas „Telia Play“ skirtuke „Išnuomoti filmai“, ir „Telia Play“ gali paprašyti dar kartą „išsinuomoti“ filmą, tačiau mokestis už jį į sąskaitą pakartotinai įtrauktas nebus.

Naudotis „Telia Play“ ir žiūrėti vaizdo turinį galima visoje Europos Sąjungoje ir EEA (Islandija, Norvegija ir Lichtenšteinas) valstybėse.

Kitose (ne ES) šalyse veikia geoblokavimas, t.y. vaizdo turinys bus neprieinamas dėl intelektinės nuosavybės teisių.

„Telia Play“ žiūrėti išmaniojo televizoriaus ekrane galima naudojantis „Google Chromecast“ įrenginiu. Daugiau informacijos čia. „Google Chromecast“ įsigyti galite Telia e-parduotuvėje arba Telia salonuose.

Deja, „Telia Play“ kol kas neturi programėlės, skirtos išmaniesiems TV (nei Android, nei kitoms operacinėms sistemoms). Taip pat nėra palaikomos ir išmaniųjų TV interneto naršyklės.

Daugiau informacijos, su kokiais įrenginiais veikia „Telia Play“ ir kokie yra sisteminiai reikalavimai, galite rasti čia.

1. Norėdami naudotis „Telia Play“, šią paslaugą turite užsisakyti:

a) savitarnoje „Mano Telia“ arba

b) savo „Telia TV“ ekrane namuose, jei jau turite užsisakę „Telia TV“ paslaugą su priedėliu. Meniu ieškokite punkto „Telia Play“ (TV kanalų arba Programėlių meniu) ir sekite instrukcijas.

2. „Telia Play“ platformą pasieksite adresu www.teliaplay.lt arba atsisiuntę mobiliąją „Telia Play“ programėlę iš „Google Play“ ar „Apple App Store“.

3. Jūsų „Telia Play“ paskyra yra asmeninė. Saugokite savo susikurtos paskyros prisijungimo duomenis, neperduokite jų tretiesiems asmenims.

4. Su ta pačia „Telia Play“ paskyra gali būti susieta iki 5 „aktyvių“ įrenginių. Įrenginys įtraukiamas į „aktyviu“ įrenginių sąrašą automatiškai, prisijungus prie „Telia Play“ paskyros tame įrenginyje. Įrenginys automatiškai išimamas iš „aktyvių“ įrenginių sąrašo po 24 val. neaktyvumo. Taigi jei norite „Telia Play“Y naudotis naujame įrenginyje, 24val. neatidarykite savo „Telia Play“ paskyros bent viename iš jau anksčiau naudotų įrenginių.

5. Žiūrėti vaizdo turinį tuo pačiu metu galima ne daugiau kaip dviejuose įrenginiuose (neskaičiuojant „Telia TV“ su „Telia“ priedėliais namuose).

6. „Telia Play“ veikimui ir vaizdo transliacijoms reikalingas pakankamos spartos interneto ryšys: minimali greitaveika – 0,8 Mbps, rekomenduojama greitaveika HD kokybės vaizdui – bent 7 Mbps.

7. „Telia Play“ veikia bendrame interneto tinkle (kaip ir „Youtube“ ar kitos programėlės), todėl reikėtų atkreipti dėmesį į sunaudojamų interneto duomenų kiekį. Visuomet rekomenduojame vaizdo turinį žiūrėti per fiksuotą internetą arba užsisakius neribotą mobiliųjų duomenų planą. 60 minučių HD kokybės vaizdo turinys gali sunaudoti nuo 2 GB duomenų.

8. „Telia Play“ platformoje galite nuomotis filmus. Rekomenduojame tik susikūrus paskyrą (prieš pradedant naudotis) įjungti TELIA PLAY Filmų nuomos PIN kodą (prisijungę prie TELIA PLAY, ieškokite meniu punkto „Mano paskyra“ ir spauskite „Nustatymai“). Taip geriau valdysite prieigą prie mokamų filmų nuomos – kiekvieną kartą norint išsinuomoti filmą TELIA PLAY reikės įvesti nustatytą PIN kodą. Atkreipiame dėmesį, kad TELIA TV namuose naudojamas PIN kodas yra nesusijęs ir neveikia TELIA PLAY platformoje.


„Telia Play“ – tai TELIA televizija internetu. Su „Telia Play“ žiūrėkite televiziją internetu (angl. TV online) per planšetę, telefoną, kompiuterį ar televizorių. Esamiems ir naujiems „Telia TV“ klientams internetinė televizija „Telia Play“ suteikiama be jokių papildomų mokesčių, taigi jie ne tik gali žiūrėti lietuvišką televiziją internetu nemokamai, bet ir užsisakyti papildomų filmų bei serialų. Neturite „Telia TV“ namuose? Užsisakę „Telia Play“ galite 1 mėnesį išbandyti televiziją internetu nemokamai. Taigi visą mėnesį galėsite žiūrėti populiariausius televizijos kanalus internetu nemokamai, o užsisakę papildomas paslaugas – mėgautis naujausiais filmais ir serialais, pramogų, kino kanalais, HBO ir kitu išskirtiniu turiniu tiesiai iš „Telia TV“ telefone ar planšetėje, per programėlę, o įvedę Teliaplay.lt naršyklės lange – ir per kompiuterį. Šią internetinę televiziją per televizorių galite žiūrėti, jei turite „Chromecast“ priedėlį ar ši technologija yra įdiegta jūsų TV. Be to, „Telia Play“ veikia visoje Europos Sąjungoje, taigi galite matyti lietuvišką televiziją internetu ir užsienyje.