Telia ID
Atsijungti

TELIA PLAY - VISIEMS NEMOKAMAI


Žiūrėkite TELIA televiziją telefone, planšetėje ir kompiuteryje. Dešimtys kanalų, tūkstančiai filmų, serialų bei kitų pramogų.

KODĖL VERTA TURĖTI „TELIA PLAY“?

TELIA Televiziją dabar galite žiūrėti kur norite, kada norite ir kaip norite.

 Prijunkite net iki 5 įrenginių, iš jų 2 galite naudoti vienu metu.

 

/

Veikia visoje ES.

 

/

TV kanalai bei
laidų įrašai iki 14 d. 

/

Papildomai užsisakykite ir žiūrėkite naujausius filmus ir HBO serialus.

 

„TELIA PLAY“ PLANAI

Visiems TELIA TV klientams TELIA PLAY suteikiama nemokamai. Aktyvuokite paskyrą TELIA savitarnoje ar TV ekrane.  
  START PLUS
SMART
Televizijos kanalai 12 39 50
Veikia visoje ES
Kino klube filmai ir serialai - -
Kino ir pramogų kanalų rinkiniai - -
Nemokamas išbandymas 3 mėn. 1 mėn. 1 mėn.
Kaina, €/mėn.
Nėra įsipareigojimų - galite atsisakyti paslaugos bet kuriuo metu.
3,90 6,90 9,90
START PLUS SMART
Televizijos kanalai
12 39 50
Veikia visoje ES
Kino klube filmai ir serialai
- -
Kino ir pramogų kanalų rinkiniai
- -
Nemokamas išbandymas
3 mėn. 1 mėn. 1 mėn.
3,90
€/mėn.
6,90
€/mėn.
9,90
€/mėn.
Visiems naujiems klientams suteikiamas 1 mėn. nemokamas pasirinkto „Telia Play“ plano išbandymas, o užsakiusiems planą „Start“ iki š.m. rugpjūčio 31 d., suteikiamas 3 mėn. nemokamas išbandymas.  Detalios pasiūlymo sąlygos
Per „Telia Play“ retransliuojamo LNK kanalų („LNK“, „BTV“, „TV1“, „Info TV“ ir „2TV“) turinio valdytojai nesuteikia teisių rodyti turinio internetu, todėl mūsų žiūrovai kol kas negali matyti dalies LNK laidų ir filmų. Visas LNK kanalų laidas ir filmus galima bet kada žiūrėti per išmaniąją „Telia“ televiziją namuose.

Nesinešiok televizoriaus, nešiokis televiziją

Pasiimk su savimi mėgstamiausius TV kanalus, HBO serialus ir naujausius filmus.

„TELIA PLAY“
Išbandykite nemokamai

Turite Telia TV namuose?

Visiems TELIA TV klientams
TELIA PLAY suteikiama nemokamai. 
Tereikia aktyvuoti paskyrą TELIA savitarnoje ar TV ekrane.

Neturite TELIA TV namuose?

Dabar TELIA PLAY 
– 3 mėn. nemokamai.

 

Užsisakyti paprasta

Paslaugos galite bet kada atsisakyti ir užsisakyti ją iš naujo. Jokių įsipareigojimų, tik laisvė žiūrėti išmaniąją TV.


Prisijunkite prie TELIA savitarnos arba susikurkite paskyrą 

 

 


Išsirinkite planą  

 


Žiūrėkite naršyklėje
https://www.teliaplay.lt/,
arba parsisiųskite TELIA PLAY programėlę
Apple Android

 

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Norėdami naudotis „Telia Play“, šią paslaugą turite užsisakyti:

a) savitarnoje „Mano Telia“ arba

b) savo „Telia TV“ ekrane namuose, jei jau turite užsisakę „Telia TV“ paslaugą su priedėliu. Meniu ieškokite punkto „Telia Play“ (TV kanalų arba Programėlių meniu) ir sekite instrukcijas.

2. „Telia Play“ platformą pasieksite adresu www.teliaplay.lt arba atsisiuntę mobiliąją „Telia Play“ programėlę iš „Google Play“ ar „Apple App Store“.

3. Jūsų „Telia Play“ paskyra yra asmeninė. Saugokite savo susikurtos paskyros prisijungimo duomenis, neperduokite jų tretiesiems asmenims.

4. Su ta pačia „Telia Play“ paskyra gali būti susieta iki 5 „aktyvių“ įrenginių. Įrenginys įtraukiamas į „aktyviu“ įrenginių sąrašą automatiškai, prisijungus prie „Telia Play“ paskyros tame įrenginyje. Įrenginys automatiškai išimamas iš „aktyvių“ įrenginių sąrašo po 24 val. neaktyvumo. Taigi jei norite „Telia Play“Y naudotis naujame įrenginyje, 24val. neatidarykite savo „Telia Play“ paskyros bent viename iš jau anksčiau naudotų įrenginių.

5. Žiūrėti vaizdo turinį tuo pačiu metu galima ne daugiau kaip dviejuose įrenginiuose (neskaičiuojant „Telia TV“ su „Telia“ priedėliais namuose).

6. „Telia Play“ veikimui ir vaizdo transliacijoms reikalingas pakankamos spartos interneto ryšys: minimali greitaveika – 0,8 Mbps, rekomenduojama greitaveika HD kokybės vaizdui – bent 7 Mbps.

7. „Telia Play“ veikia bendrame interneto tinkle (kaip ir „Youtube“ ar kitos programėlės), todėl reikėtų atkreipti dėmesį į sunaudojamų interneto duomenų kiekį. Visuomet rekomenduojame vaizdo turinį žiūrėti per fiksuotą internetą arba užsisakius neribotą mobiliųjų duomenų planą. 60 minučių HD kokybės vaizdo turinys gali sunaudoti nuo 2 GB duomenų.

8. „Telia Play“ platformoje galite nuomotis filmus. Rekomenduojame tik susikūrus paskyrą (prieš pradedant naudotis) įjungti TELIA PLAY Filmų nuomos PIN kodą (prisijungę prie TELIA PLAY, ieškokite meniu punkto „Mano paskyra“ ir spauskite „Nustatymai“). Taip geriau valdysite prieigą prie mokamų filmų nuomos – kiekvieną kartą norint išsinuomoti filmą TELIA PLAY reikės įvesti nustatytą PIN kodą. Atkreipiame dėmesį, kad TELIA TV namuose naudojamas PIN kodas yra nesusijęs ir neveikia TELIA PLAY platformoje.

„Telia Play“ užsisakyti ir naudotis gali bet kuris Lietuvos gyventojas, nepriklausomai nuo interneto ryšio tiekėjo.

Visi „Telia TV“ namuose (su priedėliu) klientai „Telia Play“ gali naudotis nemokamai.

Jei neturite „Telia TV“ namuose (su priedėliu), „Telia Play“ galite nemokamai išbandyti ir užsisakyti kaip atskirą paslaugą.

Papildomas prenumeruojamas paslaugas („HBO“, „Kino Klubas“, Teminiai kanalų rinkiniai) kaip ir iki šiol galite užsisakyti savitarnoje „Mano telia“ arba savo „Telia TV“ ekrane namuose (jei turite užsisakę „Telia TV“ su priedėliu).

Pačioje „Telia Play“ platformoje galite nuomotis filmus „Filmų nuomoje“.

PASTABA: „Apple iOS“ mobiliojoje programėlėje filmų nuomotis galimybės nėra, galima tik žiūrėti jau išnuomotus filmus. Taigi „iPhone“ ir „iPad“ naudotojai norimą filmą iš pradžių turės išsinuomoti interneto naršyklėje telefone (planšetėje), o žiūrėti galės mobiliojoje programėlėje. „Apple Safari“ interneto naršyklė šiuo metu nėra palaikoma.

Jei turite užsisakę „Telia TV“ paslaugą namuose su priedėliu, užsakytą papildomą turinį be papildomo mokesčio galite iš karto žiūrėti tiek „Telia TV“ namuose, tiek „Telia Play“ (išskyrus turinį, kuris laikinai nėra prieinamas „Telia Play“ dėl techninių ar autorių teisių apribojimų transliacijoms internetu). Jei išsinuomojote filmą „Telia TV“ (namuose su priedėliu), o žiūrėti (24 val. laikotarpyje) norite per „Telia Play“, šis filmas gali būti neatvaizduojamas „Telia Play“ skirtuke „Išnuomoti filmai“, ir „Telia Play“ gali paprašyti dar kartą „išsinuomoti“ filmą, tačiau mokestis už jį į sąskaitą pakartotinai įtrauktas nebus.

Naudotis „Telia Play“ ir žiūrėti vaizdo turinį galima visoje Europos Sąjungoje ir EEA (Islandija, Norvegija ir Lichtenšteinas) valstybėse.

Kitose (ne ES) šalyse veikia geoblokavimas, t.y. vaizdo turinys bus neprieinamas dėl intelektinės nuosavybės teisių.

„Telia Play“ žiūrėti išmaniojo televizoriaus ekrane galima naudojantis „Google Chromecast“ įrenginiu. Daugiau informacijos čia. „Google Chromecast“ įsigyti galite Telia e-parduotuvėje arba Telia salonuose.

Deja, „Telia Play“ kol kas neturi programėlės, skirtos išmaniesiems TV (nei Android, nei kitoms operacinėms sistemoms). Taip pat nėra palaikomos ir išmaniųjų TV interneto naršyklės.

Daugiau informacijos, su kokiais įrenginiais veikia „Telia Play“ ir kokie yra sisteminiai reikalavimai, galite rasti čia.