Telia ID
Atsijungti

„Telia TV“ nuo šiol žiūrėkite ir telefone


Visiems „Telia TV“ žiūrovams nemokama paslauga „Telia Play“

 

Kas yra „Telia Play“?

„Telia Play“ – tai TELIA televizija tavo telefone. Žiūrėkite pamėgtą Telia turinį bet kur ir bet kada. 

 

 Kaip pradėti naudotis „Telia Play“?

 Susikurkite „Telia Play“ paskyrą

                                          

 

 

 

Įsijunkite „Telia TV“ namuose ir televizoriaus ekrano meniu (prie TV arba Programėlių) ieškokite punkto „Telia Play“, o tada vadovaukitės pateiktomis instrukcijomis.

 


 

 Atsisiųskite „Telia Play“ programėlę

„Telia Play“ programėlę galima atsisiųsti iš „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvių savo išmaniuosiuose įrenginiuose.

 

Naudojatės kompiuteriu?

Interneto naršyklėje įveskite adresą www.teliaplay.lt

 

Detalesnę instrukciją, kaip pradėti naudotis „Telia Play“, galite atsisiųsti čia.

 

Dažniausiai užduodami klausimai

1. „Telia Play“ platformą pasieksite adresu www.teliaplay.lt arba atsisiuntę mobiliąją „Telia Play“ programėlę iš „Google Play“ ar „Apple App Store“.

2. Norėdami pradėti naudotis „Telia Play“ turite susikurti „Telia Play“ vartotojo paskyrą – savo „Telia TV“ ekrano meniu ieškokite punkto „Telia Play“ (TV kanalų arba Programėlių meniu) ir sekite ekrane nurodytas instrukcijas. „Telia Play“ galima bet kada atsisakyti ir užsisakyti iš naujo.

3. Jūsų „Telia Play“ paskyra yra asmeninė. Saugokite savo susikurtos paskyros prisijungimo duomenis, neperduokite jų tretiesiems asmenims.

4. Vienas „Telia TV“ abonentas gali susikurti vieną „Telia Play“ paskyrą. Žiūrėti vaizdo turinį tuo pačiu metu galima ne daugiau kaip dviejuose įrenginiuose (neskaičiuojant „Telia TV“ su „Telia“ priedėliais namuose).

5. „Telia Play“ veikimui ir vaizdo transliacijoms reikalingas pakankamos spartos interneto ryšys: minimali greitaveika – 0,8 Mbps, rekomenduojama greitaveika HD kokybės vaizdui – bent 7 Mbps.

6. „Telia Play“ veikia bendrame interneto tinkle (kaip ir „Youtube“ ar kitos programėlės), todėl reikėtų atkreipti dėmesį į sunaudojamų interneto duomenų kiekį. Visuomet rekomenduojame vaizdo turinį žiūrėti per fiksuotą internetą arba užsisakius neribotą mobiliųjų duomenų planą. 60 minučių HD kokybės vaizdo turinys gali sunaudoti nuo 2 GB duomenų.

7. „Telia Play“ platformoje galite nuomotis filmus. Atkreipiame dėmesį, kad „Telia TV“ namuose naudojamas PIN kodas yra atskiras ir neveikia „Telia Play“. Todėl rekomenduojame prieš pradedant naudotis įjungti „Telia Play“ Filmų nuomos PIN kodą – prisijungę prie „Telia Play“, ieškokite meniu punkto „Mano paskyra“ ir spauskite „Nustatymai“.

Naudojimasis „Telia Play“ platforma yra nemokamas „Telia TV“ klientams.

Atkreipiame dėmesį, kad „Telia Play“ yra galimybė nuomotis filmus – mokesčiai už šiuos filmus bus įtraukti į jūsų sąskaitą. Išnuomotą filmą (24 val. laikotarpyje) galite žiūrėti tiek „Telia Play“ platformoje, tiek ir „Telia TV“ namuose.

Įsipareigojimų „Telia Play“ nėra – galite bet kada atsisakyti ir užsisakyti iš naujo (ištrinti ir vėl susikurti vartotojo paskyrą).

Taip. „Telia Play“ veikia bendrame interneto tinkle (kaip ir „Youtube“ ar kitos programėlės), todėl reikėtų atkreipti dėmesį į sunaudojamų interneto duomenų kiekį. Visuomet rekomenduojame vaizdo turinį žiūrėti per fiksuotą internetą arba užsisakius neribotą mobiliųjų duomenų planą.

60 minučių aukštos (HD) kokybės vaizdo turinys gali sunaudoti nuo 2 GB duomenų.

Jei norite taupyti interneto duomenis, vaizdo peržiūros metu „Vaizdo kokybės“ nustatymuose pasirinkite nustatymą „Žema“. Programėlė automatiškai parinks žemesnę vaizdo kokybę. Tokiu atveju 60 minučių sumažintos kokybės vaizdo turinys gali sunaudoti nuo 0,5 GB duomenų.