TELEVIZIJA VILNIUJE
TELEVIZIJA VILNIUJE
Nauji filmai, populiarios laidos ir daugiau
Pasirinkite jums patinkantį televizijos arba televizijos ir interneto planą. Išmanioji televizija – tai daugiau nei 50 populiariausių filmų, informacinių, pramoginių ir kitokių kanalų.
Domina
 

Išmanioji televizija Vilniuje

Nesirūpinkite praleidę gerą filmą ar mėgstamą serialą – išmanioji televizija įrašys visas 2 savaičių laidas ir serialus. Galėsite sustabdyti ar prasukti jūsų nedominančias vietas. Išmanioji televizija - daugiau nei televizija - naršykite lietuviškuose portaluose, žaiskite žaidimus, peržiūrėkite orų prognozę, skaitykite horoskopus, pasitikrinkite „Facebook“ paskyrą ir daugiau.

 

Daugiau nei 1500 vaizdo įrašų televizoriuje

Išmanioji televizija Vilniuje siūlo puikią, nuolat atnaujinamą „Videonuomą“. Visi filmai turi DVD valdymo galimybes: bet kada galėsite sustabdyti ar pasukti filmą, pakeisti jo kalbą. Įrašus patogiai rūšiuosite pagal vertinimą, populiarumą, kainą ir kitus kriterijus. Tai leis išsirinkti geriausią vakaro filmą ar animacinį filmuką vaikams savaitgalį.

 

Saugykloje“ esančius vaizdo įrašus galima peržiūrėti tiesiog TV ekrane

Savo įkeltus vaizdo įrašus, dokumentus ir nuotraukas galėsite patogiai peržiūrėti bet kur, kur yra interneto ryšys. Lygiai taip pat lengvai įrašais pasidalinsite ir su draugais. Net 300 GB „Saugykla“ pavers kelionių ir įsimintinų švenčių vaizdus puikiu filmu jums ir jūsų artimiesiems.

KOKS GERIAUSIAS PASIŪLYMAS MANO NAMAMS?

  Šio adreso rasti nepavyko.

  Adresą pradėkite vesti nuo gatvės arba gyvenvietės pavadinimo. Jei vis tiek nerandate savo adreso, kreipkitės į   „Pagalba gyvai“ .

  Kur veikia „Telia“ televizija?

  „Telia“ televiziją galite žiūrėti daugelyje Vilniaus rajonų: Naujamiestyje, Senamiestyje, Šnipiškėse, Žvėryne, Grigiškėse, Paneriuose, Vilkpėdėje, Naujininkuose, Naujojoje Vilnioje, Antakalnyje, Verkiuose, Visoriuose, Žirmūnuose, Fabijoniškėse, Justiniškėse, Karoliniškėse, Lazdynuose, Pašilaičiuose, Pilaitėje, Šeškinėje, Viršuliškėse ir Rasų seniūnijoje. Priklausomai nuo techninių galimybių, internetas ir televizija taip pat pasiekiami ir Vilniaus rajone.

  Kodėl verta rinktis „Telia“?

  Papildomos vertės su „Telia“ televizija
  Užsisakę išmaniosios „Telia“ televizijos paslaugas, galėsite naudotis įvairiomis papildomomis pramogomis: „Videonuoma“, laidų įrašymu, karaoke, žaidimais ir ne tik.

   

  Pagalba visą parą
  Klientams teikiame pagalbą 24/7 visomis savaitės dienomis.

   

  Savitarnos svetainė „Mano Telia“
  „Telia“ klientai, prisijungę prie savitarnos, gali matyti naujausius pasiūlymus, aktyvinti jiems skirtas nemokamas ir mokamas paslaugas bei lengvai tvarkyti sąskaitas.

   

  Visą Vilniuje esančių salonų sąrašą ir jų darbo laiką galite rasti čia.