HBO

Kultiniai serialai, novatoriškiausios istorijos ir nepamirštama klasika. Daugiau nei 2000 valandų aukščiausios kokybės, daugiausiai apdovanotų filmų ir serialų, kuriuos tiesiog būtina pamatyti. Tik per „Telia Play“.

 

Pasaulinės premjeros

Mėgautis HBO filmais ir serialais Lietuvoje galima tik su Telia Play paslauga. Išsirinkite planą ir žiūrėkite garsiausius pasaulio serialus jau dabar. Visos premjeros – tuo pačiu metu kaip ir visame pasaulyje.

Dar nesusipažinai su Targarianų šeima naujausiame seriale „Drakono namai“? Tai visai kaip „Sostų karai”, tik su daug daugiau drakonų. O gal ieškai šiuolaikinės „Sostų karų” versijos? Pasileisk daugiausiai „Emmy” apdovanojimų susižėrusį, geriausią metų serialą „Palikimas”. O naujausias „Baltasis lotosas“ sezonas įtrauks nuo pirmųjų minučių - juokingas ir mirtinai rimtas vienu metu.

Laikas pradėti HBO medžioklę!

 

Populiariausi serialai ir filmai

Legendiniai „Sopranai: mafijos kronika“, numylėtasis „Seksas ir miestas“, Lietuvoje filmuotas „Černobylis“, genialusis „Tikras detektyvas“ ir, be abejo, „Sostų karai“ – šedevras, kurio nereikia pristatinėti.

 

Kalbame tavo kalba

Rinkis, kaip žiūrėsi — originalo kalba arba pasirenkant lietuviškus subtitrus ar rusišką audio takelį.

Jau dabar užsisakykite
„HBO“

Turite Telia Play?

Užsisakykite HBO TV ekrane, teliaplay.lt arba „Mano Telia“ savitarnoje. Paslaugos kaina – 6,90 €/mėn.

Jei neturite Telia Play

Dabar net 6 mėnesius išbandykite nemokamai.