Telia ID
Atsijungti

hbo telia televizijoje

Įvertino visas pasaulis, atraskite ir jūs
HBO SERIALAI VIENOJE VIETOJE


Serialų gurmanai žino: HBO televizijos kanalo kūryba – viena vertingiausių visame pasaulyje. Įsitikinkite ir jūs – užsisakykite HBO tiesiog TV ekrane.

Dar neturite TELIA TV? Išbandykite ją 30 dienų nemokamai be jokių įsipareigojimų

 HBO serialai – išskirtinai tik TELIA TV

Visi žymiausi serialai: nuo šlovę pelniusių „Sostų karų“, „Černobylio“ iki klasika tapusių „Sopranų serialai bei filmai – patogiai pasiekiami vienoje vietoje kartu su visais sezonais. Ir visa tai - vos už 6,90 € per mėn. Galėsite užsisakykite / atsisakykite kada panorėję.
O turinį žiūrėkite su lietuviškais, rusiškais arba angliškais titrais. Taip pat galėsite žiūrėti ir originalo kalba.

 

VAKARŲ PASAULIS

Westworld

IMDB 8.7
„Emmy“ apdovanojimą pelnęs dramos žanro serialas, tai lyg tamsos odisėja apie dirbtinės sąmonės aušrą ir naujos gyvybės formų gimimą Žemėje. Seriale vaidina tokie legendiniai aktoriai, kaip Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton ir Jeffrey Wright.

ČERNOBYLIS

Chernobyl

IMDB 9,7
Penkių dalių serialas Černobylis pasakoja apie dramatišką 1986m. branduolinę avariją, vieną baisiausių žmonijos katastrofų, ir apie narsius žmones, kurie gelbėjo Europą nuo neapsakomos nelaimės. Seriale vaidina Jaredas Harrisas, Sellanas Skarsgardas, Emily Watson.

Metų metai

Years and years

IMDB 8.4
Tai pasakojimas apie Mančesteryje gyvenančią Lajonsų šeimą. Vieną lemtingą, 2019 metų naktį, jų gyvenimas pasikeičia. Visuomenė kaista ir šėlsta nuo politinių srovių, technologijų ir karų, kas veikia kasdienį Lajonsų gyvenimą. Jie turi įveikti savo kasdienes baimes, suprasdami, kad eilinė šeima pasaulio nepakeis. O gal pakeis?

 

Jau dabar užsisakykite ir
žiūrėkite TELIA televizijoje 

 
Standartinė kaina - 6.90€/mėn.

arba pasinaudokite TELIA1 pasiūlymu ir
net iki 12 mėn. žiūrėkite nemokamai.

 

Dar neturite TELIA televizijos?