Telia ID
Atsijungti

hbo telia televizijoje

Įvertino visas pasaulis, atraskite ir jūs
HBO SERIALAI VIENOJE VIETOJE


Serialų gurmanai žino: HBO televizijos kanalo kūryba – viena vertingiausių visame pasaulyje. Įsitikinkite ir jūs – užsisakykite HBO tiesiog TV ekrane.

Dar neturite TELIA TV? Išbandykite ją 30 dienų nemokamai be jokių įsipareigojimų

 HBO serialai – išskirtinai tik TELIA TV

Visi žymiausi serialai: nuo šlovę pelniusių „Sostų karų“, „Černobylio“ iki klasika tapusių „Sopranų serialai bei filmai – patogiai pasiekiami vienoje vietoje kartu su visais sezonais. Ir visa tai - vos už 6,90 € per mėn. Galėsite užsisakykite / atsisakykite kada panorėję.
O turinį žiūrėkite su lietuviškais, rusiškais arba angliškais titrais. Taip pat galėsite žiūrėti ir originalo kalba.

 

SVETIMAS

The Outsider

IMDB 7.9
Stephen King o bestseleriu paremtas serialas „Svetimas“ – apie berniuko žmogžudystės tyrimą ir apie su byla susijusią paslaptingą jėgą.

PRASTAS IŠSILAVINIMAS

Bad Education

IMDB 7.1
Faktais paremtoje juodo humoro komedijoje vaidina Hugh Jackmanas ir Allison Janney. Pasakojama apie Long Ailando mokyklos darbuotojus, atsakingus už didžiausią Amerikos istorijoje skandalą dėl mokyklų pinigų grobstymo.

Vakarų pasaulis

The Outsider

IMDB 8.7
„Emmy“ apdovanojimą pelnęs dramos žanro serialas, tai lyg tamsos odisėja apie dirbtinės sąmonės aušrą ir naujos gyvybės formų gimimą Žemėje. Seriale vaidina tokie legendiniai aktoriai, kaip Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton ir Jeffrey Wright.

 

Jau dabar užsisakykite ir
žiūrėkite TELIA televizijoje 

 
Standartinė kaina - 6.90€/mėn.

arba pasinaudokite TELIA1 pasiūlymu ir
net iki 12 mėn. žiūrėkite nemokamai.

 

Dar neturite TELIA televizijos?