HBO SERIALAI VIENOJE VIETOJE

HBO SERIALAI VIENOJE VIETOJE

Dabar su TELIA TV, HBO premjeros jūsų namų svetainėje!
Užsisakyti

Išskirtinis HBO turinys Telia TV klientams


 

Naujienos HBO turinio bibliotekoje:

Paauksuotas amžius

The Gilded Age

IMDb 8.1
„Dauntono abatijos“ gerbėjams – naujas, Juliano Fellowso, šedevras. Amerikos Paauksuotasis amžius buvo didžiulių ekonominių pokyčių metas, kai žmonės uždirbdavo ir prarasdavo turtus, kai susiformavo atskirtis tarp „senųjų“ ir „naujųjų pinigų“. Istorija prasideda 1882 m., kai tėvo netekusi Merian atvyksta gyventi pas tradicinių pažiūrų tetas.

Euforija

Euphoria

IMDb 8.4
Tai istorija apie mokykloje dar besimokančius jaunuolius, kurie laviruoja sekso, narkotikų, karčių patirčių, socialinių tinklų, meilės ir draugystės minų lauke. Šio serialo prodiuseris – dainininkas ir aktorius Drake.

Ir štai kaip...

And Just Like That...

IMDb 5.5
Naujoje „Sekso ir miesto“ dalyje pasakojama apie Kerės, Mirandos ir Šarlotės nuotykius sudėtingame jų gyvenime ir apie jų draugystę įžengus į šeštąją dešimtį.

Kas nors, kur nors

Somebody Somewhere

IMDb 5.5
Plačios Kanzaso lygumos ir beribės prerijos – puiki vieta tokiam žmogui kaip Sam Miller. Ši komedija pasakoja apie tikrą kanzasietę Sam, besistengiančią pritapti gimtajame mieste.

 iš 


Apdovanoti

Net 130 „Emmy“ nominacijų – 2021 m. HBO sumušė rekordą. Metai iš metų pirmaujantis ir „Emmy“, ir „Auksiniuose gaubliuose“, šis kanalas nenutrūkstamai tiekia geriausius serialus ir filmus, kurių negalite nepamatyti ir jūs. Dar nesekėte turtingos šeimos rietenų ir intrigų „Palikime“? Nelaužėte galvos kartu su Kate Winslet detektyviniame seriale „Merė iš Istauno“? Nesižavėjote komiškais Elle Fanning ir Nicholo Houlto perliukais satyrinėje dramoje „Imperatorė“? Laikas įsijungti HBO.Populiariausi

Klasika yra klasika – ją pamatysi būtina, o pažiūrėti pakartotinai – tikrai verta. Pasinerkite į HBO serialus, su kuriais vieni užaugome, kiti užaugino, o treti įtraukė ne vieneriems metams: legendiniai, net 9,2 balų „IMDB“ įvertinimą išlaikantys „Sopranai: mafijos kronika“, numylėtasis „Seksas ir miestas“, atskleidžiantis ne tik santykių, bet ir įspūdingo stiliaus paslaptis, Lietuvoje filmuotas ir „IMDB“ geriausių serialų penketuke esantis „Černobylis“, niūrusis „Tikras detektyvas“ su Matthew McConaughey ir Woody Harrelsonu, įkvėpęs naują detektyvinių serialų erą. Ir, be abejo, „Sostų karai“ – magijos, intrigų ir įspūdingų specialiųjų efektų šedevras.
 Kaip įsigyti HBO prenumeratą

UŽSISAKYKITE HBO SU TV PLANU STREAM

UŽSISAKYKITE HBO SU TV PLANU STREAM

Taip pat HBO turinio platformą galite užsisakyti prie turimo TV plano televizoriaus ekrane, prisijungę prie savitarnos arba susisiekę su mūsų konsultantais numeriu 1817.
Gauti pasiūlymą