VIDEONUOMA

 
Jūsų pamėgtas turinys bet kuriuo metu. Videonuomoje rasite viską nuo naujausių filmų ir populiariausių serialų iki retesnių, kino gurmanams skirtų, filmų bei vaikiškos animacijos ir laidų.

  Filmų naujienos

  „Telia“ televizijos Videonuomoje - kruopščiai atrinkti filmai, kurių sąrašas yra nuolat atnaujinamas. Galėsite rinktis iš intelektualių Europos kino kūrėjų darbų, garsių amerikietiškų serialų ar populiarių Holivudo filmų.

  Verti dėmesio filmai „Kino klube"

  „Kino klube“ –  daugiau nei 170 kruopščiai atrinktų filmų, kurių sąrašą nuolat atnaujiname. Galėsite rinktis iš retesnių Europos kino kūrėjų darbų, garsių amerikietiškų serialų ar populiarių Holivudo filmų. Viską žiūrėkite neribotai už mėnesio mokestį. 

  Daugiau garsų ir šviesų

   

  Balerina

  Patogu išsirinkti ir lengva valdyti

  Kiekvieną videonuomos filmą, galėsite patogiai valdyti: sustabdyti, atsukti atgal ar į priekį bei pakeisti jo kalbą. Lietuvišką filmų sąrašą, į kurį įeina naujausi filmai, galima rūšiuoti pagal abėcėlę. Tarp daugybės videonuomos filmų galėsite pasirinkti nuo animacijos iki romantinių filmų bei filmų suaugusiems. Šalia vaizdo įrašų esantys simboliai padės išsirinkti naujienas (N) ar aukštos raiškos vaizdo įrašus (HD).

  Dabar išmaniąją TV įsigykite už 0 € pirmus 3 mėn.
  ir mėgaukitės naujausiais filmais videonuomoje

  VISI FILMAI

  Pasirinkęs bet kurį videonuomos filmą, galėsi patogiai jį valdyti

  Dokumentika
  Animacija
  Rodyti mažiau Rodyti daugiau
  Kino pavasaris
  Kino klubas
  Rodyti mažiau Rodyti daugiau
  Laisvės TV
  Filmai
  Rodyti mažiau Rodyti daugiau
  Rekomenduojame
  Suaugusiems
  Rodyti mažiau Rodyti daugiau
  Kraunasi...

   

  Daug turinio, lengva valdyti, galima vertinti

   

  Visi videonuomos filmai turi pilnas valdymo galimybes: juos galėsite stabdyti, pasukti atgal ar į priekį, keisti filmo kalbą, greitai surasti norimą filmą rūšiuodami sąrašą pagal abėcėlę.

   
  Šalia vaizdo įrašų matysite simbolius, kurie padės išsirinkti:
      •    N – nauji vaizdo įrašai videonuomoje (esantys ne seniau nei 1 mėnesį);
      •    HD – didelės raiškos formato įrašai;
      •    3D – trijų dimensijų vaizdo įrašai;
      •    prie mokamų vaizdo įrašų pavadinimų matysite jų kainas;
      •    galite vos vieno mygtuko „Veiksmai“ paspaudimu susikurti savo mėgstamų videonuomos vaizdo įrašų sąrašą
  Vaizdo įrašą pasirinkti iš sąrašo galite rūšiuodami pagal išleidimo metus, įkėlimo datą, populiarumą, vertinimą, kainą ar abėcėlę. Tai padės jums išsirinkti tinkamiausią įrašą.
  Galite greitai ir patogiai surasti norimą pažiūrėti vaizdo įrašą. Įrašų pavadinimų galima ieškoti tiek lietuvių, tiek originalo kalbomis. Paieškos funkcija gali naudotis visi, turintys priedėlį „Motorolla VIP1003“ arba „Arris VIP1113“. Jeigu turimas priedėlis yra kito modelio, jį galite pasikeisti. Daugiau informacijos čia.
  Galėsite įvertinti bet kurį peržiūrėtą įrašą, o rinkdamiesi galėsite matyti, kaip jį įvertino kiti žiūrovai. Taip lengviau išsirinksite vakaro programą ir pasidalinsite savo nuomone apie įrašą su kitais.