Atsijungti

VIDEONUOMA

 
Jūsų pamėgtas turinys bet kuriuo metu. Videonuomoje rasite viską nuo naujausių filmų ir populiariausių serialų iki retesnių, kino gurmanams skirtų, filmų bei vaikiškos animacijos ir laidų.
\

Nuostabioji moteris

Prieš tapdama Nuostabiąja Moterimi, ji buvo Diana – amazonių princesė, gyvenusi nuošalioje, su išorės pasauliu ryšių neturinčioje saloje, kur nuo pat mažų dienų buvo mokoma tapti nenugalima kovotoja.

\

Žaklina

Trims „Oskarams“ nominuotoje biografinėje dramoje pasakojama apie svarbiausią ir tragiškiausią 35-ojo Amerikos prezidento Johno F. Kenedžio nužudymo istoriją žmonos Žaklinos akimis.

\

VAJANA

Prieš tris tūkstančius metų Ramųjį vandenyną skersai ir išilgai išmaišę drąsiausi pasaulio jūrininkai rado daugybę nuostabiausių salų. O dabar atėjo eilė narsiai mergaitei, vardu Vajana.

\

Mėnesiena

„Oskaru“ už geriausią filmą įvertinta „Mėnesiena“ (anlg. „Moonlight“) pasakoja apie afroamerikiečio vaikino Širono vaikystę, paauglystę ir brandos metus.

\

Zoologijos sodo prižiūrėtojo žmona

Tikrais įvykiais paremta drama apie Varšuvos zoologijos sodo direktoriaus šeimą Antrojo pasaulinio karo metu.

Filmų naujienos

„Telia“ televizijos Videonuomoje - kruopščiai atrinkti filmai, kurių sąrašas yra nuolat atnaujinamas. Galėsite rinktis iš intelektualių Europos kino kūrėjų darbų, garsių amerikietiškų serialų ar populiarių Holivudo filmų.

Verti dėmesio filmai „Kino klube"

„Kino klube“ –  daugiau nei keli šimtai kruopščiai atrinktų filmų, kurių sąrašą nuolat atnaujiname. Galėsite rinktis iš retesnių Europos kino kūrėjų darbų, garsių amerikietiškų serialų ar populiarių Holivudo filmų. Viską žiūrėkite neribotai už mėnesio mokestį. 

Daugiau garsų ir šviesų

 

Balerina

Patogu išsirinkti ir lengva valdyti

Kiekvieną videonuomos filmą, galėsite patogiai valdyti: sustabdyti, atsukti atgal ar į priekį bei pakeisti jo kalbą. Lietuvišką filmų sąrašą, į kurį įeina naujausi filmai, galima rūšiuoti pagal abėcėlę. Tarp daugybės videonuomos filmų galėsite pasirinkti nuo animacijos iki romantinių filmų bei filmų suaugusiems. Šalia vaizdo įrašų esantys simboliai padės išsirinkti naujienas (N) ar aukštos raiškos vaizdo įrašus (HD).

VISI FILMAI

Pasirinkęs bet kurį videonuomos filmą, galėsi patogiai jį valdyti

Laisvės TV
Filmai
Rodyti mažiau Rodyti daugiau
Kino klubas
Rodyti mažiau Rodyti daugiau
Kino pavasaris
Animacija
Rodyti mažiau Rodyti daugiau
Suaugusiems
Rodyti mažiau Rodyti daugiau
TV užsklandos
Dokumentika
Kraunasi...

 

Daug turinio, lengva valdyti, galima vertinti

 

Visi videonuomos filmai turi pilnas valdymo galimybes: juos galėsite stabdyti, pasukti atgal ar į priekį, keisti filmo kalbą, greitai surasti norimą filmą rūšiuodami sąrašą pagal abėcėlę.

 
Šalia vaizdo įrašų matysite simbolius, kurie padės išsirinkti:
    •    N – nauji vaizdo įrašai videonuomoje (esantys ne seniau nei 1 mėnesį);
    •    HD – didelės raiškos formato įrašai;
    •    3D – trijų dimensijų vaizdo įrašai;
    •    prie mokamų vaizdo įrašų pavadinimų matysite jų kainas;
    •    galite vos vieno mygtuko „Veiksmai“ paspaudimu susikurti savo mėgstamų videonuomos vaizdo įrašų sąrašą
Vaizdo įrašą pasirinkti iš sąrašo galite rūšiuodami pagal išleidimo metus, įkėlimo datą, populiarumą, vertinimą, kainą ar abėcėlę. Tai padės jums išsirinkti tinkamiausią įrašą.
Galite greitai ir patogiai surasti norimą pažiūrėti vaizdo įrašą. Įrašų pavadinimų galima ieškoti tiek lietuvių, tiek originalo kalbomis. Paieškos funkcija gali naudotis visi, turintys priedėlį „Motorolla VIP1003“ arba „Arris VIP1113“. Jeigu turimas priedėlis yra kito modelio, jį galite pasikeisti. Daugiau informacijos čia.
Galėsite įvertinti bet kurį peržiūrėtą įrašą, o rinkdamiesi galėsite matyti, kaip jį įvertino kiti žiūrovai. Taip lengviau išsirinksite vakaro programą ir pasidalinsite savo nuomone apie įrašą su kitais.