TELEVIZIJA PANEVĖŽYJE
TELEVIZIJA PANEVĖŽYJE
Apdopvanojimais įvertinta „Telia“ televizija jūsų mieste
„Telia“ išmanioji televizija Panevėžyje atveria galimybę mėgautis daugybe pramogų neišeinant iš namų. Jūsų laukia populiarūs kanalai, videonuoma, žaidimai, „Saugykla“, karaokė, „YouTube“ video peržiūra ir daugiau.
Domina
 

„Telia“ televizija Panevėžyje – klientų įvertinta televizija

Kai kelias paslaugas teikia tas pats tiekėjas, gyventi tampa gerokai patogiau. „Telia“ televizijos ir interneto rinkiniai – tai ne tik televizija ir internetas. Interneto ir televizijos planai Panevėžyje suteikia galimybę naudotis papildomomis išmaniosios televizijos paslaugomis: laidų įrašymu, saugykla, videonuoma, žaidimais ir naršymu televizoriaus ekrane

 

Televizija 2-am ir 3-am televizoriui

Turintiems 2 ar 3 televizorius namuose ir norintiems televizija naudotis visuose, siūlome išmaniosios televizijos paslaugą 2-iam ir 3-iam televizoriui. Kiekvienas šeimos narys gali žiūrėti tą programą, kuri jam patinka. Jums reikia įsigyti tiek priedėlių, kiek norite sujungti televizorių, bei vieno maršrutizatoriaus.

Videonuoma jūsų televizoriuje

Virš 1500 filmų jūsų namų televizoriuje – tai gerokai daugiau nei šiuo metu rodo Panevėžio kino teatras. „Telia“ siūlo populiariausius įvairaus žanro filmus: animaciją, dokumentiką, dramas, trilerius ir daugiau. Pasikvieskite draugus ir surenkite geriausių filmų peržiūrą savo namuose. Patogi video įrašų paieška leis greitai išsirinkti labiausiai nuotaiką atitinkantį filmą. Įvertinkite peržiūrėtus filmus, pasidalinkite nuomone ir padėkite apsispręsti kitiems. Visi videonuomos filmai

KOKS GERIAUSIAS PASIŪLYMAS MANO NAMAMS?

  Šio adreso rasti nepavyko.

  Adresą pradėkite vesti nuo gatvės arba gyvenvietės pavadinimo. Jei vis tiek nerandate savo adreso, kreipkitės į   „Pagalba gyvai“ .

  Kodėl verta rinktis „Telia“?

  400 kvalifikuotų inžinierių
  „Telia“ inžinieriai ne tik operatyviai įrengia televizijos ir interneto paslaugas, bet ir geba jas pritaikyti prie klientų interjero pasiūlydami belaidžius sprendimus.

   

  Pagalba 24/7
  Siekiame kuo greičiau ir operatyviau išpildyti jūsų norus, todėl siūlome pagalbą visą parą numeriu 1817.

   

  Stabilumas
  Pirmaujame interneto, duomenų perdavimo ir mokamos televizijos rinkose, todėl turime galimybę jums pasiūlyti pažangiausias technologijas ir užtikrinti stabilų naudojimąsi televizijos paslaugomis.

  Visą Panevėžyje esančių salonų sąrašą ir jų darbo laiką galite rasti čia.

  KOKS GERIAUSIAS PASIŪLYMAS MANO NAMAMS?

   Šio adreso rasti nepavyko.

   Adresą pradėkite vesti nuo gatvės arba gyvenvietės pavadinimo. Jei vis tiek nerandate savo adreso, kreipkitės į   „Pagalba gyvai“ .