TELEVIZIJA MARIJAMPOLĖJE
TELEVIZIJA MARIJAMPOLĖJE
Kruopščiai atrinkti kanalai su „Telia“ televizija
„Telia“ išmanioji televizija siūlo ne tik daugybę kanalų pagrindiniame ir teminiuose rinkiniuose, bet ir išskirtines galimybes mėgautis televizija bet kur, kur yra internetas.
Domina
 

„Telia“ televizija Marijampolėje – tai televizija, videonuoma ir žaidimai vienoje vietoje

Išmaniosios televizijos ir interneto rinkiniai Marijampolėje skirti tiek internetui, tiek televizijai. Pasirinkę mūsų paketą, patogiai naudositės vieno tiekėjo paslaugomis bei sutaupysite. Pasirinkite norimą planą pagal TV kanalų skaičių, interneto greitį bei kitas papildomas paslaugas: saugyklą, laiko kontrolę, interneto apsaugą ir kita.

 

Videonuoma – kino teatras namuose

Išmanioji televizija Marijampolėje – tai ne tik televizija. Mūsų „Videonuomoje“ – daugiau nei 1500 įvairių žanrų įrašų, kurie yra nuolat atnaujinami. O patogios vaizdo įrašų paieškos dėka, greitai rasite tai, kas jus domina.

Visi videonuomos filmai.

 

Interneto.tv – televizija, keliaujanti su jumis

Dabar galite mėgautis televizija visur, kur yra interneto ryšys – įskaitant Marijampolės užmiestį. Jums pakaks 2 Mb/s greičio, kad galėtumėte stebėti daugiau nei 20 TV kanalų transliacijų ir klausytis populiariausių radijo stočių. O praleidę mėgstamą laidą, galite užsisakyti 3 dienų televizijos įrašus. Interneto.tv galėsite naudotis užsisakę bet kurį „Telia“ televizijos ir interneto rinkinį.

KOKS GERIAUSIAS PASIŪLYMAS MANO NAMAMS?

  Šio adreso rasti nepavyko.

  Adresą pradėkite vesti nuo gatvės arba gyvenvietės pavadinimo. Jei vis tiek nerandate savo adreso, kreipkitės į   „Pagalba gyvai“ .

  Kodėl verta rinktis „Telia“?

  Pagalba visą parą
  Interneto ar televizijos trukdžiai gali tapti nemalonia patirtimi, kurios padėsime jums išvengti konsultuodami 24/7 visomis savaitės dienomis.

   

  Televizija bet kur Lietuvoje
  Su antena išmanioji „Telia“ televizija prieinama beveik visoje Lietuvoje. Dabar galite pabėgti į gamtą: sodą ar sodybą, kartu su mėgstamiausia televizija.

   

  Pramogos neišėjus iš namų
  Su išmaniąja „Telia“ televizija Marijampolėje suteikiame galimybę naudotis įvariomis papildomomis paslaugomis: videonuoma, laidų įrašymu, žaidimais, naršymu televizoriaus ekrane.

  Visą Marijampolėje esančių salonų sąrašą ir jų darbo laiką galite rasti čia.