TELEVIZIJA KLAIPĖDOJE
TELEVIZIJA KLAIPĖDOJE
Mėgaukitės išmaniąja „Telia“ televizija savo mieste
Dabar galime pasiūlyti kur kas pažangesnę – išmaniąją televiziją. Užsisakę išmaniąją televiziją Klaipėdoje turite daugiau galimybių: galite susikurti kanalų rinkinius, įrašyti TV programas, nuomotis filmus, naršyti internete ir dar daugiau.
DOMINA

Žiūrovų pamėgta išmanioji televizija Klaipėdoje suteikia galimybę mėgautis daugybe populiarių kanalų lietuvių, anglų, rusų ir kitomis kalbomis.
Žiūrėkite kokybiškas sporto transliacijas, populiariausius filmus, koncertus ir laidas visoje Lietuvoje.

Visi išmaniosios „Telia“ televizijos kanalai.

 

Nuolat atnaujinama „Videonuoma“

Savo televizoriuje rasite puikios kokybės populiarius filmus. Pasikvieskite draugų ar praleiskite kino vakarą su šeima – rinkitės iš daugiau nei 1500 įvairių žanrų filmų: animacijos, dokumentikos, trilerių, dramų ir kitų. Patogios valdymo ir paieškos galimybės leidžia tai daryti paprastai ir greitai.

 

Televizijos įrašai

Išmaniosios televizijos paslauga „TV įrašai“ suteikia galimybę peržiūrėti praleistus filmus, laidas, sporto transliacijas, koncertus, serialus ir naujienas per dvi savaites.

Nebereikia skubėti grįžti namo, nes daugiau nei 100 kanalų įrašus galite peržiūrėti jums patogiu metu. Be to, transliacijas galite sustabdyti, pasukti atgal arba į priekį.

KOKS GERIAUSIAS PASIŪLYMAS MANO NAMAMS?

  Šio adreso rasti nepavyko.

  Adresą pradėkite vesti nuo gatvės arba gyvenvietės pavadinimo. Jei vis tiek nerandate savo adreso, kreipkitės į   „Pagalba gyvai“ .

  Kur veikia „Telia“ televizija?

  „Telia“ televiziją galite žiūrėti daugelyje Klaipėdos rajonų: Žardėje, Smeltėje, Gedminuose, Lypkiuose, Rumpšiškėse, Centre, Sendvaryje, Luizėje, Tauralaukyje, Labrenciškėse, Melnragėje, Smiltynėje. Priklausomai nuo techninių galimybių, Klaipėdos rajone taip pat galima naudotis ir internetu bei televizija.

  Kodėl verta rinktis „Telia“ televiziją?

  Pagalba 24/7
  Esame pasirengę padėti visą parą, todėl operatyviai sprendžiame klientams iškilusias problemas. 

   

  Profesionalumas
  Daugiau nei 400 kompetentingų inžinierių – geresnė paslaugų ir aptarnavimo kokybė. Įrengimo darbai atliekami greitai, o jei kyla neaiškumų, mūsų darbuotojai detaliai paaiškina, kaip naudotis „Telia“ įranga.

   

  Televizija bet kur Lietuvoje
  „Telia“ skaitmenine televizija galite naudotis praktiškai bet kur Lietuvoje – užtenka turėti anteną, ir televiziją galite vežtis su savimi į sodą ar sodybą.

  Visą Klaipėdoje esančių salonų sąrašą ir jų darbo laiką galite rasti čia.