TELEVIZIJA ALYTUJE
TELEVIZIJA ALYTUJE
Išskirtinis turinys su išmaniąja „Telia“ televizija
„Telia“ televizija Alytuje – tai didelis TV kanalų pasirinkimas, aukšta vaizdo ir garso raiška, taip pat – prieiga prie videotekos, nuotaikingų žaidimų, televizijos įrašų, orų prognozės bei galimybė naršyti Lietuvos portaluose televizoriaus ekrane.
Domina
 

Televizija ir internetas Alytuje

Siūlome 3 skirtingus išmaniosios televizijos planus su plačiajuosčiu ir 3 su šviesolaidiniu internetu. Interneto ir televizijos rinkiniai Alytuje – tai ne tik patrauklesnis pasiūlymas kainos atžvilgiu nei perkant paslaugas atskirai, bet ir kur kas patogesnis naudojimas.

 

Išsinuomoti filmą – paprasta

Populiarius, puikios kokybės filmus rasite savo televizoriuje. Pasikvieskite draugų ar praleiskite kino vakarą su šeima – rinkitės iš daugiau nei 1500 įvairių žanrų filmų: animacijos, dokumentikos, trilerių, dramų ir kitų. Patogios valdymo ir paieškos galimybės leidžia tai padaryti paprastai ir greitai. Visi videonuomos filmai.

 

Televizijos įrašai

Išmaniosios televizijos paslauga „TV įrašai“ suteikia galimybę peržiūrėti praleistus filmus, laidas, sporto transliacijas, koncertus, serialus ir naujienas dviejų savaičių bėgyje. Nebereikia skubėti grįžti namo, nes daugiau nei 100 kanalų įrašus galite peržiūrėti jums patogiu metu. Be to, transliacijas galite sustabdyti, atsukti atgal arba į priekį.

Koks geriausias pasiūlymas mano namams?

  Šio adreso rasti nepavyko.

  Adresą pradėkite vesti nuo gatvės arba gyvenvietės pavadinimo. Jei vis tiek nerandate savo adreso, kreipkitės į   „Pagalba gyvai“ .

  Kodėl verta rinktis „Telia“?

  Daugiau nei televizija
  „Telia“ išmanioji televizija – daugiau televizija. Teikiame ne tik pagrindines televizijos paslaugas, bet ir siūlome papildomos vertės paslaugas, leidžiančias pramogauti neišėjus iš namų. Tai – laidų įrašymas, videonuoma, karoke, žaidimai ir dar daugiau.

   

  Pagalba visą parą
  Iškilus bet kokiems klausimams ar nesklandumams galite kreiptis į „Telia“ konsultantus Alytuje visą parą.

   

  Savitarna „Mano Telia“
  Naudodamiesi savitarna bet kuriuo metu galite patys aktyvinti ar išjungti paslaugas, apmokėti sąskaitas ir peržiūrėti naujausius pasiūlymus.

   

  Visą Alytuje esančių salonų sąrašą ir jų darbo laiką galite rasti čia.