Telia Play
TV kanalai ir turinio platformos po vienu stogu

Mėgaukitės aukščiausios kokybės, populiariausių TV kanalų laidomis bei turinio platformomis pagal poreikį vienoje vietoje

Kodėl verta rinktis Telia Play?

Viena platforma – viskam

Nebeklaidžiok tarp skirtingų platformų, rinkis vieną viskam. Pamėgti TV kanalai, kruopščiai atrinkti Telia Play + filmai ir serialai, legendinis HBO, GO3, karščiausi filmai tiesiai iš kino ekranų— viskas po vienu „Telia Play“ stogu.

 

Visuose ekranuose

Mėgstamus filmus, serialus ar TV laidas žiūrėk telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio ekrane. O su „Google Chromecast“ ar papildomu „Telia Play“ priedėliu – ir TV ekrane.

 

Su bet kuriuo internetu

Dabar nebesvarbu, kokiu internetu naudojatės – „Telia Play“ nuo šiol gali žiūrėti visi! Užsisakyk jau dabar.

Užsisakyk Telia Play internetu

Užsisakyk Telia Play internetu

1 mėn. nemokamai
Užsisakyti

 

Dažniausiai užduodami klausimai
 

„Telia Play“ paslaugą užsisakykite savarankiškai ir mėgaukitės plačia turinio gausa jums patogiame įrenginyje: telefone, planšetėje, kompiuteryje ar net televizoriuje. Išsamią paslaugos užsakymo instrukciją rasite pagalbos portale.

Jei norite žiūrėti „Telia Play“ savo televizoriaus ekrane aukščiausia kokybe, bei paslaugą patogiai valdyti pulteliu, rekomenduojame prie paslaugos užsisakyti ir televizijos priedėlį, kurį su televizoriumi lengvai sujungsite HDMI laidu (pridedamas kartu su priedėliu).

Daugiau informacijos apie „Telia Play“ paslaugos veikimą jūsų naudojamose įrenginiuose rasite pagalbos portale.

Papildomus filmų/ serialų paketus, tokius kaip TeliaPlay+, HBO ir Go3 galite užsisakyti:

  • televizijos priedėlyje;
  • tinklalapyje teliaplay.lt;
  • „Mano Telia“ savitarnos svetainėje.

Mobiliojoje programėlėje „Telia Play LT“ užsakyti papildomo turinio galimybės nėra, joje tik galite peržiūrėti jau užsakytą turinį.

Daugiau informacijos apie papildomo turinio paketų užsakymą ir atsisakymą rasite pagalbos portale.

Savarankiškai pakeisti pasirinktą „Telia Play“ televizijos planą galimybės nėra. Susisiekite su mumis telefonu ar pokalbiu gyvai, kad galėtume parinkti jūsų norimą planą.