Telia ID
Atsijungti

Atradome kartu, net būdami atskirai
#susijungiam

Būkime kartu, net jei esame atskirai. Svetainėje dirbkime. Vaikų kambaryje atidarykime mokyklą. Virtuvėje – restoraną, o miegamajame – sporto klubą. O tada pakvieskime artimiausius. Atstumas yra niekas, kai visi drauge. 

#Susijungiam

 

 

PRISIJUNKITE PRIE
#SUSIJUNGIAM GRUPĖS

Daugybė idėjų, ką veikti neišėjus iš namų. Ne tik ieškokite, bet ir dalinkitės geriausiais savo atradimais.

IEŠKOKITE ĮKVĖPIMO DELFI SKILTYJE

Čia rasite mūsų atrinktas, išbandytas ir pačias įdomiausias veiklas, kuriomis galite užsiimti namuose.

Susiburkite vakare prie TV arba žiūrėkite, ką norite, atskirai

Turint „Telia TV“ nepritrūksite, ką žiūrėti: nuo „Kino pavasario“ filmų iki mėgstamiausių kanalų ar HBO serialų. O TV pultelio dalintis nereikės: galite žiūrėti net 5 įrenginiuose vienu metu – ne tik TV ekrane, bet ir telefonuose, kompiuteriuose, planšetėse.

Šviesolaidinis „Telia“ namų internetas atlaikys intensyviausią nuotolinio darbo dieną

Šviesolaidis – tai pati greičiausia interneto technologija pasaulyje. Su tokiu internetu stabiliai veiks visi namų įrenginiai, kad ir kiek jų įjungtumėte vienu metu, o gera kokybe džiaugsitės net ir piko metu.

Neapribokite darbų ar bendravimo, jei pritrūko interneto

Paprastai užtekdavo nedaug gigabaitų? Jei prireiks, galite jų turėti neribotai. Užsisakykite vienkartinį duomenų paketą parai ar savaitei ir naudokitės internetu telefone, kompiuteryje ar planšetėje neribotai.

Namus paverskite moderniu biuru ar pramogų centru

Dabar naujas telefonas, kompiuteris ar planšetė gali ne tik suteikti daugiau džiaugsmo, bet ir tapti tikru išsigelbėjimu norintiems bendrauti, dirbti ar mokytis kokybiškai. Išsirinkite tai, ko dabar labiausiai reikia namuose: apsilankykite mūsų el. parduotuvėje.