TELIA SMART FAMILY - IŠMANIOS ŠEIMOS BENDRAVIMUI

SU SMART FAMILY PROGRAMĖLE – SUMANIAU IR SAUGIAU

Kai visi šeimos nariai kasdien išsiskirsto savais reikalais, sumanu turėti virtualią susitikimų erdvę, kurioje
visa šeima gali ne tik susiburti, bet ir matyti vieni kitų buvimo vietą.

Žinokite, kur jūsų šeima

Nustokite rūpintis: pasidalinkite informacija apie savo buvimo vietą ir stebėkite, kur yra kiti jūsų šeimos nariai.

Išmanieji priminimai

Nuo šiol nieko nepraleisite! Ir tam nereiks įkyriai klausinėti – verčiau pasikvieskite šeimos narius į „Smart Family“ ir susikurkite išmaniuosius priminimus.

Bendraukite privačiai

Kalbėkitės, dalinkitės nuotraukomis, komentuokite ir reaguokite į vienas kito įrašus. Smagu ir paprasta jauniems ir vyresniems.

Atsisiųskite telia smart family programėlę

Savo telefone tai galite padaryti nuėję į „App Store“ arba „Google Play“ 

SUTEIK PROGRAMĖLEI SUPERGALIŲ SU IŠMANIAISIAIS PAGALBININKAIS (GREITAI)

Mes jums ruošiame keletą rekomenduojamų išmaniųjų įrenginių paketų, kurie suteiks galimybę lengvai pradėti kurti savo išmaniuosius namus – nesvarbu, ar tektų spręsti problemą dėl raktų, ar kurti dar jaukesnius namus. Su „Telia Smart Family“ bus galima valdyti skaitmeninį durų užraktą „Yale Doorman“, šiuo metu patį moderniausią Lietuvoje. Sužinokite daugiau apie Yale Doorman.

Šeimos - šeimoms

Viskas prasidėjo nuo idėjos. Mus sudomino, kokius kasdienius klausimus paprastai tenka spręsti šeimoms, vaikams ir tėvams. Siekdami įsigilinti į jų kasdienybę, pradėjome rengti susitikimus su skirtingai gyvenančiomis šeimomis.

„Telia Smart Family“ – tai programėlė, kuria siekiame palengvinti šeimos bendravimą. Norime jums padėti kuo paprasčiau ir smagiau pradėti naudotis išmaniųjų namų paslauga.
Jei sugalvojote naudotis „Telia Smart Family“, jums net nereikia tapti „Telia“ klientu. Paslauga veikia nepriklausomai nuo to, kurio operatoriaus paslaugomis šiandien naudojatės.
Prie grupės gali prisijungti bet kas. Jūs, kaip administratorius, galite pasikviesti į grupę arba iš jos pašalinti.
Šiuo metu programėlę galima atsisiųsti ir ja naudotis nemokamai. Pasiliekame sau teisę vėliau nustatyti mokestį už šią paslaugą.
Ne. Jokio įsipareigojimo laikotarpio nėra.