Geros patirties garantija

 

Nuosekliai dirbame, kad mūsų klientai gautų aukščiausios kokybės paslaugas.


Visus naujus ir esamus klientus kviečiame išbandyti „GO“ mokėjimo planus, kuriuos galite rasti čia.

Jeigu naršymo internete patirtis vis dėlto neatitinka jūsų lūkesčių, per 30 dienų po sutarties sudarymo jūs galite grąžinti įsigytą modemą arba maršrutizatorių ir nutraukti sutartį, o mes įsipareigojame grąžinti jūsų sumokėtą interneto mėnesio mokestį ir išlaidas už įrangą. Pasiūlymo laikas ribotas. 30 dienų išbandymo terminas galioja įsigijus „GO“ planą nuo kovo 1 d.“


Kaip pasinaudoti GEROS PATIRTIES GARANTIJA?

  • GEROS PATIRTIES GARANTIJA galima pasinaudoti per 30 dienų nuo paslaugų sutarties sudarymo. Per šį laikotarpį prašome pateikti prašymą nutraukti paslaugų teikimą, jei naudojimosi patirtis neatitinka jūsų lūkesčių. Tai galite padaryti tame pačiame „Telia“ salone, kuriame pasirašėte sutartį. Jeigu sutartį ir įrangą jums pristatė kurjeris, įrangą grąžinti ir nutraukti sutartį galite bet kuriame „Telia“ salone, kuriuos galite rasti čia.
  • Nutraukus sutartį ir grąžinus modemą arba maršrutizatorių per 30 dienų, mes įsipareigojame grąžinti jums mobiliojo interneto minimalųjį mėnesio mokestį ir išlaidas už modemą arba maršrutizatorių. TARPTINKLINIO RYŠIO (angl. roaming), skambučių, SMS ir MMS žinučių bei papildomų paslaugų mokesčiai nekompensuojami.

Svarbi papildoma informacija

  • Grąžinti galima tik techniškai tvarkingus ir fiziškai nepažeistus modemus arba maršrutizatorius, originalioje pakuotėje, su vartojimo instrukcija ir visais pakuotėje buvusiais priedais. Kartu su įranga turi būti grąžinama ir SIM kortelė.
  • GEROS PATIRTIES GARANTIJA galima pasinaudoti vieną kartą per pusę metų. Ja gali pasinaudoti privatūs klientai, įsigydami mobiliojo interneto paslaugą arba mobiliojo interneto paslaugą su modemu arba maršrutizatoriumi.
  • GEROS PATIRTIES GARANTIJA negalima pasinaudoti įsigyjant nešiojamuosius arba planšetinius kompiuterius, tačiau prieš įsigyjant kompiuterį kviečiame išbandyti „Telia“ mobilųjį internetą.