Telia ID
Atsijungti

Smiltynės keltų bilietai


„Telia“ mobilaus ryšio operatoriaus klientai gali pirkti AB „Smiltynės perkėlos“ kelto bilietus per mobiliąją programėlę keltas.lt. Bilietus šiuo būdu turės galimybę įsigyti tik keleiviai, dviratininkai ir pėstieji su vežimėliais/bagažu, kuriems netaikomos nuolaidos. Bilietai transportui ir keleiviams su lengvatomis, kaip ir anksčiau, yra parduodami kasose. Bilieto kaina keleiviams – 0,80 Eur.

Bilietą perkant per mobiliojo ryšio operatorių mokesčiai už pavedimą, nėra įtraukti į bilieto kainą. Perkant per mobiliojo ryšio operatorių yra taikomas 0,28 EUR mokestis kiekvienam bilietui atskirai.

Perkant bilietus per mobiliojo ryšio operatorių perkamų bilietų skaičius yra limituotas, t. y. nėra galimybės nusipirkti daugiau, kaip 20 bilietų vienu metu.

Pirmą kartą per programėlę keltas.lt bilietus perkantiems klientams būtina prisiregistruoti. Būtina žinoti, kad, perkant keleivio bilietus internetu, reikia atsisiųsti naujausią programėlės keltas.lt versiją. Programėlė yra nemokama, todėl ją į savo išmaniuosius telefonus gali parsisiųsti kiekvienas tiek „Android“ , tiek iOS programines įrangos naudotojas. Atsisiųsti naujausią programėlės keltas.lt versija.

Daugiau informacijos apie paslaugą galite rasti čia .